|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   položaji pri spanju
25.4.2005 13:28:40   
monči
punce, dejte mi prosim povedat kako vi spite? kateri položaj je za bejbiko najboljši?
slišala sem, da ni dobro na desnem boku in na hrbtu?:zmeden2: zakaj?
hvala vsem in lp
monči
Neposredna povezava do sporočila: 1
   položaji pri spanju
25.4.2005 13:44:49   
Grascakinja
Spi, kakor ti paše in dokler ti buši dopušča.
V višji nosečnosti na trebuhu tako ali tako ne moreš spat. Na hrbtu ni priporočljivo, ker ti nevem kaj pritiska na nevem katero žilo in blokira dovod kisika v telo tebi in bebiki. Ampak če se ti to dogaja, te bo ponoči telo samo obrnilo na bok, ker ima alarm za te zadeve, tako je vsaj rekla fizioterapevtka.
Načeloma je pa najbolje na levem boku, ker je tako tvoje telo optimalno prekrvavljeno.
Meni na levem boku ful paše spat, pa blazino dam med kolena, ampak vseeno ne moreš celo noč spat v enem položaju, se je treba tudi kaj premaknit, malo na hrbet, malo na desni bok.

(odgovor članu monči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   položaji pri spanju
26.4.2005 12:51:36   
monči
hvala pupa25:rozica::rozica:

(odgovor članu monči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   položaji pri spanju
26.4.2005 12:53:49   
taška30
Hoj!
Po moje je najbolše čimmanj teoretizirat in komplicirat. Ko imaš enkrat konkreten trebuh (vsaj zase to lahko govorim) ti je sladko vseeno kaj je priporočljivo in kaj ne, ker že itak ne veš kam bi se ponoči obrnil in ko končno najdeš primerno lego, ti ni, da bi se poglabljal ali je optimalna za pretoke ali ne.
Pa nekako ne verjamem, da bi otroku zaradi tvoje lege med spanjem primanjkovalo kisika :zmeden:
LP, Taška

(odgovor članu monči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   položaji pri spanju
26.4.2005 13:20:15   
Jessy
Jaz že od nekdaj zasedem položaj nezavestnega, ko grem spat (obrnjena na levo stran). Zdaj, ko je trebuh malce večji, sem malce bolj postrani, pa še vedno v enakem položaju. Ko pa se zbudim sem pa vedno ali na križu ali pa ne desni strani, z vsemi odejami med nogami, pa naj bo to sredi noči ali pa zjutraj. Očitno mi tako paše! Se pa s tem sploh ne obremenjujem, ker vem, da se v eni noči večkrat obrneš, pa še veš ne, da se.

lp, Jessy

(odgovor članu monči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?