|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mazanje proti klopom
26.4.2009 17:29:50   
masna
S čim mažete vaše 2 letnike in manj proti klopom, če greste v gozd ipd? A obstaja sploh kaj za tako male? Mi smo stari 21m, v lekarni so mi dali le en spraj za po oblekah (baje da drugega ni za tako male), ko sem prišla domov pa sem brala navodila in tam sploh omenjeno ni da bi bilo primerno za otrokeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mazanje proti klopom
26.4.2009 22:01:28   
melanija
Jaz jih nič ne špricam. Zvečer cunje v pranje otroci pa pod tuš.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mazanje proti klopom
27.4.2009 11:02:37   
šnucika
Saj se dobi tudi za otroke mazat....od Autana,od Fito Bimbi...mogoče še kaj....
jaz našo mažem,itak bolj po nogah,pa po trebuščku....ker imamo ogromno klopov v okoliciuser posted image
Praktično so dobre vse maže za otroke,ki so proti komarjem,samo manj časa držijo.

< Sporočilo je popravil šnucika -- 27.4.2009 11:03:22 >


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mazanje proti klopom
27.4.2009 11:18:09   
loncica
Prav za otroke je zelo dober Helpic, dobi se v lekarnah. Lahko špricaš tudi po koži, je narejen na osnovi naravnih sestavin. Jaz špricam z njim tudi sebe, pa sem kar zadovoljna.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mazanje proti klopom
27.4.2009 19:08:54   
nova sloncica
pri nas ga mažem s dišečim losionom od justa. naj bi bil najbolj naraven, in neškodljiv za male otroke...
sej je tud drag, diši pa kot autanov repelent.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mazanje proti klopom
27.4.2009 19:15:57   
pipic
melanija in kaj ti to pomaga??
V lekarni imaš kar nekaj izdelkov na naravnih sestavinah,tako da ni panike četudi otork da recimo roko v  usta.
Masna zakaj ga ne cepiš?

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mazanje proti klopom
28.4.2009 6:55:35   
masna
Hvala punce, bom te dni v lekarno še enkrat skočila (drugo kot zadnjičuser posted image ).

pipic, saj ju nameravam cepit, a najprej sem čakala skoraj mesec, da bosta popolnoma zdrava, ko sem klicala cca  teden nazaj pa so me na 1. odmerek naročili šele junijauser posted image Tako da letos bomo dali ta glavno sezono že mimo ko bomo "imuni". Saj ne vem če je sploh normalno da 1,5meseca čakaš za 1 cepljenjeuser posted image


(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?