|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje malčka
16.3.2009 13:14:18   
sarar
pozdravljene mamice! Imam en problemček, pa sem se odločila da kar vas vprašam. imam dva otroka. mlajši sinek, 18 mesecev je star sicer lepo prespi celo noč, se mi pa ves čas odkriva.ne glede na to ali je v vreči ali ne.
kako otroka navaditi, da bo spal ''pri miru''? če ima že katera izkušnje s tem ji bom hvaležna za odgovor in nasvetuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje malčka
16.3.2009 13:18:25   
lemavrica
Naš tudi "potuje" po postelji gor in dol in zjutraj nikoli ne vem kako ga bom našal. V spalki noče biti, jaz ga imam bolj oblečenega in pokritega s kovrtčkom, če se pa ponoči odkrije, ga pokrijem, če se ravno zudim. Tudi mene zanima kdaj se to konča, star je pa 18m.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje malčka
16.3.2009 19:57:04   
metka_zone
Poznam to zadevo in sem že na začetku obupala, saj je spal po celi zakonski postelji. Na začetku je moral biti pokrit-tudi sedaj, ko je star že 26 mesecev, da je sploh lahko zaspal, ampak potem pa žurka čez noč...user posted image  . Sem ga pa lepo oblekla ( body, žabe, pižamo)- če je bilo res mrzlo ponoči, sem mu dala še tople nogavice in sp. majčko in to je bilo to. Ker nima veze se zbujat in ga pokrivat, saj bo čez minuto spet odkrit...user posted image  Tako, da jih primerno oblecite, ker verjetno še dolgo ne bodo spali kot vojaki user posted image ...Sem pa slišala, da so fantki bolj na temu, da ne spijo pri miru,...user posted image

lp

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje malčka
16.3.2009 23:34:45   
sarar
ja zna bit to s fantki res. mam dva fanta, pa sta oba tako ''plesala'' po postelji. sam ta starejši ne tolk k zdaj ta tamavček. semže probala s tem, da ga bolj napravim, samo mu je zvečer tako vroče, da je čisto moker. pol se mi pa prehladi. pa ga sploh ne napravim tolk preveč- malo bolj debela pižamica in dolg bodi spodaj, ampak zanj je očitno za zvečer preveč. ponoči bi bilo ok, samo kaj ko mu je pa tolk vroče zvečer. vem da sem zdaj zakomplicirala...user posted image
pa hvala, da si mi vsaj ti poskušala pomagati...user posted image  očitno bomo še malo telovadili ponočiuser posted image

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje malčka
17.3.2009 7:35:39   
ksenjak
Moja sta oba takšna. Starejši, ki bo zdaj 4, se sicer že pokriva, tudi ponoči, prej pa je nekje do 3 let spal celo noč po večini odkrit. Sem nekje brala, da se eni otroci pač ponoči odkrijejo in da to ni nič takega. Mlajša pa je zdaj stara 20 mesecev in ima enake navade. Celo noč se po postelji premetava in ni nikoli pokrita. Jaz se skratka ne sekiram več, ker se še nikoli ni zgodilo, da bi se eden ali drug zaradi tega prehladil ali kaj podobnega. In kljub temu, da je bilo pozimi v sobi kar hladno, ni bilo do zdaj nič narobe. Oblečena je pa v tanek body brez rokavov, tanke kratke nogavičke in tanka pižamica (pajac brez stopal ali dvodelna).
Aja, spalna vreča tudi pri nas ni aktualna.

Lp

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?