|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napenjanje
4.5.2005 9:33:19   
drejci
Ojla :nosecka:
A vas tudi kaj napenja:zmeden: Mene skoraj vsak dan popoldne začne tako napenjat in tiščat v trebuhu, da je groza :( Pazim kaj pojem oz. se izogibam taki prehrani (fižol, koruza,..), pa vseeno,.... Kaj bi bil vzrok?

lp:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Napenjanje
4.5.2005 10:16:24   
Anonimen
drejci ne bi vedela,ali piješ gazirano?
Jej čim več zelenjave,pa v lekarni si nabavi tablete Sab simpleks,to je različica kapljic za dojenčke proti krčem,samo da so za odrsle,nimajo kaj škodit.

(odgovor članu drejci)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Napenjanje
4.5.2005 10:19:25   
Rozalija
Mene je v prvi nosečnosti ful napenjalo in sem grozno prdela in to smrdljivce. Ok se grdo bere a to je realnost. Pa ni pomagalo nič. Se ti pač prebava spremeni in nimaš kaj. Sedaj je fant takoj ko sva še ugibala a sva al nisva noseča rekel že pred testom, da smrdi že isto kot pri Lani....

Drgač pa ja fižol, gazirane pijače, zelje, pa malo morje stvari.

(odgovor članu drejci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Napenjanje
4.5.2005 10:23:45   
drejci
...pojma nimam kaj bi to bilo,...saj če sem doma ni panike lahk vsaj mirno p...:)- sam če pa sem v šoli na predavanjih ali pa v službi pa ravno na morem vsevprek...skos na wc-ju tud ne morš sedet in pol zadržujem in me začne še bolj ščipat,...mogoče bi pa res probala s temi kapljicami..Hvala neva:)

(odgovor članu drejci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Napenjanje
4.5.2005 10:26:54   
Anonimen
drejci bolj praktično zate bojo kar tabletke za lizat.

(odgovor članu drejci)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Napenjanje
4.5.2005 10:28:22   
drejci
ups, ja tabletke:)
Še enkrat hvala

(odgovor članu drejci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Napenjanje
4.5.2005 10:34:51   
Margareta
Mene tudi tolk napenja, da jih ves cas streljam, pa ne vem od cesa, ker se mi to dogaja vsak dan ne glede na to kaj jem. Najboljs je pa, ko se zacnem smejat takrat pa spuscam take rafale, da moj moz kar iz sobe tece. Kaj ces, jaz se sploh ne obremenjujem. :sloncek:

(odgovor članu drejci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Napenjanje
4.5.2005 10:39:07   
drejci
Margareta, ta pa je dobra:)-:bravo::)-:bravo:..
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu drejci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Napenjanje
4.5.2005 12:29:52   
bambi
NO, punce zdaj sem se pa res nasmejala.....

(odgovor članu drejci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Napenjanje
4.5.2005 17:14:47   
smrka
Margareta ti si faca :)-
Jaz tudi spuscam "zvonimirje" in vcasih tudi "tihomirje" posebej ko sem v soli, da ne zasmrdim vse okoli sebe. Drugace se pa neobremenjujem. Mislim pa da je kriva solata. Samo zelenjavo je treba jesti, fizol ima naprimer veliiiko zeleza in tega nosecke rabimo. Torej jejmo vse kar je zeleno in se nepustimo motiti ko nas vsake toliko mal raznese
:kuza:
smrka 29 t

(odgovor članu drejci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Tim ali Timotej
Belika



Tim (66%)

Timotej (34%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!