|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odtekanje vode
2.12.2008 13:51:02   
Anonimen
Me zanima, ali je možno, da ne bi čutil, če ti odteka voda, npr. po kapljicah? Pa se na vložku pomeša z izcedkom ...

Pred dnevi sem imela rahel rjav izcedek, najbrž del čepa. Zdaj pa nič več in čakam na kake znake.
G mi je rekla, da naj se pridem pokazat, če se ponovi, drgač pač se vidiva na pregledu.

Da bi čutila, da mi kaj teče po nožnici, tega pa ne.

Sem nekaj dni pred PDP.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odtekanje vode
2.12.2008 13:51:56   
katja_p
Hmmm ... to zanima tud mene. Pomagat ti pa žal ne znam.
Bo katera druga povedala svojo izkušnjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odtekanje vode
2.12.2008 14:00:02   
abi
Najbolj boš pomirjena če stopiš do lekarne po tiste trakove za na hlačke, ki se obarvajo modro če je prisotna plodovnica. Najbrž pa jih ima tudi tvoja ginekologinja.
Pomoje lahko plodovnica začne puščati na različne načine - tudi tako da ne čutiš.

< Sporočilo je popravil abi -- 2.12.2008 14:01:39 >


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odtekanje vode
2.12.2008 14:01:03   
lukec
Ko ti bo voda odtekla boš to zagotovo vedela. To ne gre po kapljicah ampak dobesedno teče.user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odtekanje vode
2.12.2008 18:10:56   
Anonimen
Plodovnica LAHKO odteka tudi po kapljicah ( iz lastne izkušnje). Pojdi po lističe v lekarno. Moj mali je v 3 dneh ostal skor na suhem, ko sem imela spet pregled, mi je G razložila, da pač lahko odteka tudi po malem!

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odtekanje vode
2.12.2008 18:22:10   
tanci29
meni je začela odtekati počasi ampak sem vseeno bila skoraj 100% da je to plodovnica ker je bilo drugače kot ponavadi, samo meni se je potem čez cca tri ure ulilo še vse ostalo in sem naredila ogroooomnooo lužo sredi dnevne sobeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odtekanje vode
2.12.2008 18:39:59   
tia12
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Ko ti bo voda odtekla boš to zagotovo vedela. To ne gre po kapljicah ampak dobesedno teče.user posted image



Sploh ni res, oz. kakor pri kateri. Moja sestrična ni imela pojma kdaj ji je odtekla voda, ko je prišla v porodnišnico na pregled ji je doktor reku, da če bi še mal počakala doma bi tudi doma rodila...tko da....

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odtekanje vode
2.12.2008 19:12:27   
maja24
Men ni dobesedno tekla,mi je pa čist počas odtekla tok da sm jo čutla,zgledal je kot nekakšn izcedek.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odtekanje vode
2.12.2008 19:36:31   
azarmitra
Tudi meni je odtekla voda - počasi. Odtekla mi je ponoči, zgledalo je pa tako, da sem se zbudila z mokrimi spodnjimi hlačkami - pa ne ful ampak samo tako kot bi mi urin ušel. Zato sem zamenjala perilo, se obrnila okoli in zaspala nazaj. Ko sem se čez eno uro spet zbudila, sem bila spet mokra, tokrat je bilo perilo malo bolj mokro in sem zbudila dragega. user posted image  Pa me je še na poti v porodnišnico prepričeval, da mi je le ušlo - ker me ni nič bolelo in ker je bilo še en mesec do PDP. No cez par ur se je rodil pa nas fantek user posted image  

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odtekanje vode
2.12.2008 21:24:21   
cupacups
JA JE MOZNO DA PO KAPLJICAH
user posted image user posted image user posted image
men je po kapljicah....in sicer ko pocepnes zacutis toplo....pa ceprav je po kaplicah...no sicer pa se to stopnjuje...tako da bos po tistih nekaj kaplicah cutila mal vec kot samo kaplice...men je voda odtekala po kaplicah od 4 h zjutraj do 16h....takrat sem zacela mal dvomit v to da mi uhaja urin po kaplicah, ampak porodna voda....tako da , ce te nic ne pece spodaj...ce se vredu pocutis in ti nekaj kaplja, ne cakat tako kot jaz pa se sprasvat al je to al je ono...lepo v porodnisnico, naj naredijo test ali je porodna voda....

(odgovor članu azarmitra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odtekanje vode
3.12.2008 9:35:38   
katja_p
A je odtekanje vode po kapljicah (pa recimo, da tega ne čutiš) povezano potem s pogostjostjo gibov otroka? Da bi se recimo manj gibal, če ima manj plodovnice... Al to ni povezano.

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odtekanje vode
3.12.2008 10:07:09   
Anonimen
Moji sodelavki je  tudi voda odtekala po kapljicah. Imela je popadke, a plodovnica ji ni odtekla v slapu, zato se ji je vse skupi čudno zdelo. Ko je pa vseeno šla v porodnišnico so je rekli, da je popolnoma suha....se pravi, da otročiček ni imel niti kapljice plodovne vode!!!

Zato trditev, da ti odteče edino in samo v slabu....DEFINITIVNO ....NE DRŽI!!!!

(odgovor članu katja_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odtekanje vode
9.1.2009 15:09:22   
naia
IZVIRNO SPOROČILO: abi

Najbolj boš pomirjena če stopiš do lekarne po tiste trakove za na hlačke, ki se obarvajo modro če je prisotna plodovnica. Najbrž pa jih ima tudi tvoja ginekologinja.
Pomoje lahko plodovnica začne puščati na različne načine - tudi tako da ne čutiš.


ma kje se dobi te lističe...sem šla v lekarno pa so mi rekli, da prvič slišijo za to ?!?!user posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: odtekanje vode
9.1.2009 17:29:49   
dushka
V Sanolaborju prodajajo take vložke.

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: odtekanje vode
9.1.2009 19:02:30   
elevitka
Brala sem v reviji Lepa&Zdrava, da se v lekarni in Sanolaborju na voljo dva  testa (v obliki podloge za hlacke):

1. vi-sense - odkriva ali je vas izcedek nedolzen ali gre za glivicno okuzbo

2. al-sense - pokaze ali je vas izcedek plodovnica ali ne.

Ce bo kateri pomagalo.("Al-Sense", ki se ga dobi v lekarnah in Sanolaborju)V MB je v City centru  . Gre za majhne vložke, ki imajo v notranjosti trakec, ki je indikator, ki spreminja barvo. Če je obarvano modro, je plodovna voda, če ne, je urin ali pa beli tok.
V kompletu so trije lističi, cena je cca 16 €. Ta "mini vložek" je treba dati za 12 ur v hlačke.

in tukaj so kontaktne št. telefonov za Sanolabor :http://www.sanolabor.si/prispevek.asp?IDPodPodrocja=4



< Sporočilo je popravil elevitka -- 9.1.2009 19:07:46 >

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: odtekanje vode
9.1.2009 22:09:03   
naia
dushka in elevitka...hvala vama...bom šla v Sanolabor...

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: odtekanje vode
10.1.2009 16:30:20   
Soncnica
Živjo, jaz sem noseča 38 5/7 in se mi je včeraj kar ulilo po nogah. Sem bila prepričana, da mi je odtekla voda, sva šla v porodnišnico, kjer mi je G po pregledu povedala, da je bil le obilen izcedek user posted image , da pa sem že 3 cm odprta in se lahko zgodi kadarkoli. Tako, da grem jutri v Sanolabor po tiste vložke (sploh zato, ker mi je že pri prvem user posted image odtekla voda...)


Srečno!

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: odtekanje vode
12.3.2009 11:18:03   
viledka
sem klicala v Sanolabor  Lj in se baje teh vlozkov ne dobi vec....... Ste jih ostale dobile?

(odgovor članu Soncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?