|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kivi in vneta ritka
28.3.2009 21:36:25   
misojka
Nas leto in pol star malcek je imel danes popolnoma vneto ritko z ranicami. To se mu je sicer ze zgodilo, navadno po pomarancah ali mandarinah. Vendar pa v zadnjih dveh dneh ni jedel nic novega in nenavadnega, sem preverila tudi v vrtcu. Edino, kar bi po mojem mnenju lahko povzrocilo reakcijo je kivi, vendar pa je problem v tem, da ga je pojedel le eno uro preden je bila ritka popolnoma vneta. Res je, da mu je nisem previla takoj ko se je pokakal, ampak sem pocakala kaksne pol ure, ker se je tako ali tako odpravljal spat. Kaksne so vase izkusnje, je mogoce, da je do reakcije na ritki prislo v tako kratkem casu, ali mislite, da je razlog kje drugje? Hvala za vsa vasa mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kivi in vneta ritka
28.3.2009 22:58:38   
scubadiver
Oj.
Naša 16 mesecev stara princeska obožuje kivi, vendar sem potem res ultra pozorna da jo previjem takoj po tem ko se pokaka, ker ima drugače čist vneto ritko. Ne vem sicer če je možno v pol ure. A si, ko si jo previjala vidla peške od kivija? Ker potem je že prišel skozi prebavo. Če jih nisi vidla potem pa ni od tega. Bodi pa pozorna jutri da ga boš takoj previla ko bo pokakan, da ne bo še hujše..


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu misojka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kivi in vneta ritka
29.3.2009 9:10:21   
CatJa
Časovno ne vem, kako hitro se vname, je pa moj starejši vedno fasal vneto rit po pitju pomarančnega soka. No, ene 3x, potem mu ga nismo več dajali.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu misojka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 11:34:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kivi in vneta ritka
29.3.2009 13:25:43   
Najaa
Moja je imela vneto ritko po pomarančah in pom. soku, kiviju in ananasu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kivi in vneta ritka
29.3.2009 22:48:39   
Anonimen
Tudi naša je imela ekstra vneto rito po kiviju, še sedaj pri treh letih kivija nče jest, ker pravi, da jo po njem peče ritka, pa nima več pleničk.

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Katero ime vam je všeč?




Marija (14%)

Anamarija (52%)

Ivana (34%)


Število vseh glasov: 11496

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!