|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelenjava- kako je najboljšega okusa
20.3.2009 15:07:55   
mkbk
Pozdrav!

Zanima me kako dajete zelenjavo svojim dojenčkom pri 6, 7. mesecih (oz. ste dajale) - v kakšnih kombinacijah, kot juhice ali kašice? Pa kako izboljšat okus, dokler še ne smejo mlečnih izdelkov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zelenjava- kako je najboljšega okusa
20.3.2009 15:20:53   
nynna
Jaz malo solim, ker mi je drugače okus ogaben, dam pa še malo adaptiranega mleka da je boljšega in bolj poznanega okusa. Če pa dojiš in imaš svojega mleka dovolj ji pa malo tega vmešaj zraven user posted image

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zelenjava- kako je najboljšega okusa
20.3.2009 16:01:59   
Anonimen
Jaz sem in se dodajam malo putrcka,ceprav se ne pije KM in seveda nekoliko solim.

(odgovor članu nynna)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
20.3.2009 16:08:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zelenjava- kako je najboljšega okusa
20.3.2009 16:26:00   
mkbk
a čebulo mal prepražila al samo skuhala?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zelenjava- kako je najboljšega okusa
20.3.2009 16:43:11   
nia5
Jaz mislim, da pri 7m lahko daš mlečne izdelke (le mleka ne), no jaz jih sem, ni bilo nič narobe.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zelenjava- kako je najboljšega okusa
20.3.2009 16:54:05   
Anonimen
Kisla smetana, puter, sol, peteršilj, ... KM pijemo od 6, 5 meseca. Brez problemov, saj smo bili predhodno na alergološki za alergijo, zato je dal P zeleno luč.Sam od sebe.

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zelenjava- kako je najboljšega okusa
20.3.2009 18:01:41   
AnciM
Moj jo ima najraje, če je več vrst skupaj zmešanih. Na primer, največkrat mu skuham v vodi ali na sopari: korenje, krompir, cvetačo in kolerabo. Vse ukašim in dodam ravno toliko tekočine od kuhanja, da je primerne gostote. Ostalo tekočino mu ponudim za pit in ima zelo rad namesto čaja ali vode.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zelenjava- kako je najboljšega okusa
20.3.2009 22:25:43   
Majuska

Kolikor sem brala, naj se do 1. leta ne bi uporabljalo soli. Naš je tudi 7 mesecev star, tako da bo počasi dobil mlečne izdelke in meso. Večino stvari lepo zmiksam v kašico (bučke, koleraba, brokoli ...), krompir pa recimo pretlačim.


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zelenjava- kako je najboljšega okusa
21.3.2009 9:05:25   
patricijap
Skuham vso zelenjavo ki jo pa mislim čisto  brez soli, pretlačim z vilico včasih  dodam malo svojega mleka -če pa še to ne pomaga pa pri mojem sončku pomaga da  dodam malo riževih kosmičev  premešam  in papcamo  user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zelenjava- kako je najboljšega okusa
21.3.2009 12:39:47   
badumbadum
Jaz večino zelenjave skuham na sopari, ker je tako bolj okusna - pa še več hranljivih snovi se ohrani-, pretlačim z vilico in včasih dodam malo AM ali kavno žličko oljčnega olja. Enkrat na teden pa 3, 4 različne vrste zeljenjave narežem na kocke, dam v lonec, dolijem vodo in dodam žličko olja ter skuham mineštrco. Včasih vanjo dodam še belo meso.

(odgovor članu patricijap)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?