|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   chicco s3 ali quinny speedy
26.3.2009 8:06:06   
ulsi25
Zanima me katere so prednosti in slabosti teh dveh vozičkov? Za katerega bi se odločile oz ste se že?

Namreč ne moremo se odločit katerega nabavit in upam da nam boste mamice z izkušnjami  olajšale težko odločitev.

Skoraj da lahko diplomiraš iz teh vozičkov, sam največ pa izveš iz izkušenj, ki jih tukaj na forumu verjamem da ne manjka.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: chicco s3 ali quinny speedy
26.3.2009 9:57:44   
lenna
Tudi jaz se odločam med vozičkama chicco in quinny, samo da je v ožjem izboru quinnya freestyle 3xl in ne speedy.
Odločitev je res težka.

Vsak predlog, izkušnja je dobrodošla.

Chicco mi je bolj všeč, ker dobiš komplet, medtem ko pri športnem delu freestyla lahko sedež obračaš v obe strani.





(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: chicco s3 ali quinny speedy
26.3.2009 10:15:55   
piko12
Velika pomanjkljivost speedyja je da naslon ne gre čist pokonci. Mi smo ga imeli v ožjem izboru in je zato izpadel. Lep pa je res.

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




V kolikšni meri zaupate svojemu ginekologu?
пеперутка16

Zaupate svojemu/enemu ginekologu ali menite, da potrebujete mnenje drugega, po možnosti strokovnjaka?

Mu ne zaupam. (31%)

Dovolj. (15%)

Zaupam samo sebi. (8%)

Nikomur ne zaupam. (0%)

Popolnoma mu zaupam. (46%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!