|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPREMSTVO PRI PORODU
27.3.2009 7:16:36   
Anonimen
Pozdravljene punce, in kak fant, ce je kje blizu!
Ne vem ce to vpasanje spada v to rubriko, in ne vem ce je bilo podobno vprasanje ze postavljeno.(sem iskala, pa nisem nasla)
V glavnem, konec augusta pricakujemo tretjega otrocicka. rodila bom v lj porodnisnici. Ker moj partner ni clovek, ki bi prisostvoval porodu, sem se dogovorila z prijateljico, da bi sla z menoj ona.
sedaj pa me zanima kako je s tem v ljubljanski porodnisnici.
ali mora na kaksen tecaj, ali potebuje kakrsnakoli potrdila, in ali je treba kaj doplacati.
pa seveda vase izkusnje s spremstvom so dobrodosle, saj jih sama nimam, ker sem obakrat rodila sama. res pa je, da sem imela obakrat zraven studentko, ki mi je zelo olajsala porod.user posted image
najlepsa hvala za odgovore in lep dan!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
27.3.2009 7:26:51   
Najaa
Z mano je bil mož in sem zelo vesela, da je bil, ker mi je bil v veliko pomoč.
Za spremstvo mora samo plačat tisto pristojbino, cca 17 evrov. Nič drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
27.3.2009 7:31:01   
zband
OJLA

SE OČE TREH OTROK ZALE 1 MESEC
                                NEŽE 2 LETI
                                ANŽE 5 LET

JAZ BI TI SVETOVAL ,DA PREPRIČAŠ MOŽA NAJ GRE ZRAVEN,KER JE TO NEKAJ NAJLEPŠEGA KAR LAHKO ČLOVEK DOŽIVI V ŽIVLJENJU.KO TI DAJO TISTO MALO ŠTRUCO V ROKE ŠE NE "SPOLIRANO IN NAMAZANO"TE PREPLAVIJO TAKA ČUSTVA DA SE NE DA OPISATI.

PA UŽIVAJTE ZBAND

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
27.3.2009 7:35:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zband

OJLA

SE OČE TREH OTROK ZALE 1 MESEC
                               NEŽE 2 LETI
                               ANŽE 5 LET

JAZ BI TI SVETOVAL ,DA PREPRIČAŠ MOŽA NAJ GRE ZRAVEN,KER JE TO NEKAJ NAJLEPŠEGA KAR LAHKO ČLOVEK DOŽIVI V ŽIVLJENJU.KO TI DAJO TISTO MALO ŠTRUCO V ROKE ŠE NE "SPOLIRANO IN NAMAZANO"TE PREPLAVIJO TAKA ČUSTVA DA SE NE DA OPISATI.

PA UŽIVAJTE ZBAND


da bi sel z mani, ni variante! sva predebatirala se pri prvi nosecnosti, in res ne bi zmogel, ker enostavno ni clovek za to.silit pa nekoga, se mi zdi brezveze. pac sem se sprijaznila, da ga ne bo pri porodu, in se ne obremenjujem s tem...
pac ce ni, ni!
verjamem, pa da je to nepopisen obcutek za ocka, samo, kaj cmo, nismo vsi enaki.pa cestitke, da si bil ti zravnuser posted image
najaa, to v ljubljani? pa hvala za odgovoruser posted image

(odgovor članu zband)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
27.3.2009 7:57:43   
Najaa
V Lj, ja. user posted image
Če noče it zraven, ga res nima smisla silit, da se mu še kaj ne zameri. Vsi res nismo za vse. Lahko pa vzameš prijateljico, mamo... kogarkoli. Fajn je, da je nekdo s tabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
27.3.2009 8:02:46   
Anonimen
ja, sem se zmenila s starejso prijateljico, ko ne more imet otrok, in je bila zloooo zlooo vesela in pocascena, da bo lahko 1x pri porodu, ker sama ne bo  nikoli, in vem da mi bo fuuuul pomagala, ker je fenomenalna zenska!

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
27.3.2009 8:41:24   
Anonimen
za prijateljico mislim da more it vseeno na tist tečaj,vsaj tako je bilo nam rečeno da morajo tudi it zdej pa ne vem večuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
27.3.2009 9:41:02   
Anonimen
Pri porodu je lahko prisotna tudi prijateljica,prababica,soseda itd.
Tečaj ni obvezen za nobenega ,važi za vse P
Ne širit krive informacije prosim lepo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
27.3.2009 9:44:52   
Anonimen
anonimen, samo, ko sem bila jst pred prvim porodom (8 let nazaj), pa sva se z mojim pogovarjala, in so mi rekli v materinski soli, da ce misli jit partner zraven, mora imet s seboj potrdilo o materinski soli. zdaj pa ne vem kako je to....ce ni potrebno, se tolko boljse

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
27.3.2009 12:14:13   
Najaa
Ni treba met potrdila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
28.3.2009 12:18:26   
Anonimen
tkole...vceraj sem klicala v lj porodnisnico...in mi je zenska dala informacijo, da absolutno potebuje potrdilo iz tecaja in da je za doplacilo 16,69 €
in se prav ne prevec prijazna je bla in mi je rekla, da naj kar tudi jaz pridem. pa sem rekla da sem ze 2x mamica in da se mi ne zdi potrebno...pa je rekla, ce mi je skoda casa, ker je bilo v 6ih letih ogroooomno sprememb!!!????
me prav zanima kako se zdaj rojeva....ROFL!

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
28.3.2009 16:04:34   
Lenck
ja, zdaj se rojeva stoje na rokah. zdaj imajo otroci tri noge, boš videla, da ne boš znala več previjat user posted image


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
28.3.2009 16:46:16   
Anonimen
ja, hahahahaha....sj tega me je pa res enmal strah:)

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
28.3.2009 16:49:49   
Lenck
Pogum, le pogum!

Pa vso srečo tebi in tvoji spremljevalki user posted image Ne se jim dat samo zaradi enega listka user posted image


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
28.3.2009 16:53:34   
Anonimen
uuuu, hvala....sam zdj si me pa mal prestrala....ker se na glavi stoje ne nardim....pa na rokah??? pa se rojevat vmes????user posted image

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
28.3.2009 17:23:39   
Lenck
mh, pol pa le pejt v materinsko... user posted image (veš, sej jst sem tud zmedena, ampak razmišljam, da bi fanta poslala rodit namesto mene, on je bolj športnik)

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
28.3.2009 17:31:16   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pri porodu je lahko prisotna tudi prijateljica,prababica,soseda itd.
Tečaj ni obvezen za nobenega ,važi za vse P
Ne širit krive informacije prosim lepo



tud nam so rekli da ne glede na to kdo bo v spremstvu pri porodu, more imeti tečaj... pa naj si bi to prijateljica, mama, sosed, ali čisto en neznanec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SPREMSTVO PRI PORODU
28.3.2009 17:48:44   
Najaa
3x sem tam rodila in nikol mi noben ni reku za potrdilo. Ok, 3. je bil CR.
po moje vsem nosečnicam rečejo, da je potrdilo obvezno, da jih čimveč gre v šolo za starše. ko pa dejansko prideš rodit, pa noben nič ne reče.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...





5ri



(83%)

(17%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!