|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je to res normalno
9.5.2005 8:07:19   
Čiračara
...da te v nosečnosti lahko boli glava tudi po dva dni skupaj?:zmeden2:. Drugih problemov nimam ampak kakšen dan me pa boli glava, da mi postane kar slabo:((. Ni to vsak dan, ampak zdaj v drugem tromesečju pa kar pogosto.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Je to res normalno
9.5.2005 8:12:51   
Urša
Ja, pri meni je blo to prvič in drugič, me zna bolet tud po 2 dni skupi, kot kakšna migrena. :( Lekadol mi ne nuca. Sej pol kasnej mine, upam, da tudi pri tebi. ;)

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Je to res normalno
9.5.2005 8:15:47   
Anonimen
Jaz sem imela glavobole v nosečnosti. Je res neprijetno. Je treba potrpet! :rozica:

Bojana

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Je to res normalno
9.5.2005 9:58:01   
Jančika_
Žal je normalno. Mene je bolela po en teden skupaj:(.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Je to res normalno
9.5.2005 10:03:43   
srecka
Hoj!

Ne mine teden, da me ne bi glava vsaj malo bolela... Predvidevam da je to zaradi povečanja količine krvi, ipd. Ker imam že tako probleme z migreno, se enostavno uležem na trdo podlago (na hrbet), zatemnim prostor, orosim obraz z vodo in poskušam misliti na NIČ! ... :rozica:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Je to res normalno
9.5.2005 10:06:30   
Gina
Jaz sem jih tudi pri prvi nos. imela velikokrat. Tudi po več dni skupaj.:( Aja, meni je včasih škodovalo mleko. Poskusi pogruntat, kaj ti škoduje, poleg stresa in včasih pritiska.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Je to res normalno
9.5.2005 10:38:41   
špelin@
Boga Čiračara, tole pa izgleda kot migrena :(

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Je to res normalno
9.5.2005 11:39:02   
tincci
Mene je tudi nekajkrat, pa sem šla vsakič na sprehod za eno uro. potem sem še malo počivala, pila ful vode, pa nekako mine..

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?