|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako bi odreagirale?
20.4.2009 16:33:20   
Maleal
Ker žal nismo dobili vrtca pazi našo tamalo tašča,danes delam do treh,ob pol 3 me kliče moj,da tašča ju3 ne more imet tamale,ker mora it nekaj v šolo uredit za svojga otroka.No in meni to dvigne tlak,mater da nisem toliko dobra,da se to pove en dan prej in ne pol ure,kako te naj dobim fraj,ko pa moramo povedat v službi vsaj 2-3  dni prej da se delo organizira in pride potem nekdo drug namesto mene delat.Ko pridem po tamalo mi reče če me je moj klical in kaj bom zdaj.user posted image Rekla sem ji,da to se prej pove,da ni to ob dveh zvedla,da mora v šolo in bom že nekak ,pol pa je povesla nos,jao .kaj bi ji naj rekla,a se vam zdi to normalno al kaj,men je totalno neodgovorno.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 16:44:01   
ringa raja
ajoj.sej pravijo da stari in mladi ne grejo skupaj,kar je res,razen če maš res tako dobrosrčne tastare kateri ti stojijo ob strani kadar jih potrebuješ.
nevem zakaj je povesila nos če je vedla že prej da ma opravke pa ti ni povedala,groza no.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 16:49:31   
rija
kak bi odreagirala? šla bi pač na dopust ali bolniško.
to moraš vzeti v zakup, če ti otroka pazijo stari starši.

Kaj pa bi delala, če bi si tašča recimo kolk zlomila?



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 16:50:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ringa raja

ajoj.sej pravijo da stari in mladi ne grejo skupaj,kar je res,razen če maš res tako dobrosrčne tastare kateri ti stojijo ob strani kadar jih potrebuješ.



pa dobro....a njej pa tašča ne stoji ob strani, ali kakuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ringa raja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 16:52:43   
Anonimen
Kaj pa kakšna soseda, kolegica? Poskusi se dogovorit s šefom vsaj za 4 urni delovnik.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 16:57:27   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kak bi odreagirala? šla bi pač na dopust ali bolniško.
to moraš vzeti v zakup, če ti otroka pazijo stari starši.

Kaj pa bi delala, če bi si tašča recimo kolk zlomila?





lej, vzela sem si dopust,če bi si tašča zlomila kolk bi se tudi nekak znašla,sem se še vedno,sam ne more mi rečt,da je to zvedla šele danes popoldan,to mi dvigne tlak,ker v službi tud niso veseli,da si nekaj zmisliš zadnjih pet minut,ni tak?


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 16:59:12   
rija
no, torej si zadevo uredila.

vse kar pišeš je res, vendar pa je tudi res, da imaš veliko srečo (z mano vred), da se vsaj vse ostale dni, lahko zaneseš na svojo taščo/mamo.....in da veš, da je otrok v dobrih rokah.

aja...  in zakaj ji ne verjameš, da je res zvedela šele danes dopoldanuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 17:05:18   
Maleal
ja saj imam srečo,da mi pazi tamalo.zakaj ji ne verjamem,ker ko sem jo vprašala,kako pa bodo prišli tisti starši v šolo,ki delajo in jim otroci povedo komaj danes ko pridejo iz službe ,da morajo it ju3 z njimi v šolo,ker bodo skupaj kuhali,pa je zardela in rekla,da to velja samo za starše ki so ju3 doma,zato mi vse smrdi.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 17:08:23   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Ker žal nismo dobili vrtca pazi našo tamalo tašča,danes delam do treh,ob pol 3 me kliče moj,da tašča ju3 ne more imet tamale,ker mora it nekaj v šolo uredit za svojga otroka.No in meni to dvigne tlak,mater da nisem toliko dobra,da se to pove en dan prej in ne pol ure,kako te naj dobim fraj,ko pa moramo povedat v službi vsaj 2-3  dni prej da se delo organizira in pride potem nekdo drug namesto mene delat.Ko pridem po tamalo mi reče če me je moj klical in kaj bom zdaj.user posted image Rekla sem ji,da to se prej pove,da ni to ob dveh zvedla,da mora v šolo in bom že nekak ,pol pa je povesla nos,jao .kaj bi ji naj rekla,a se vam zdi to normalno al kaj,men je totalno neodgovorno.user posted image


To dvoje mi ne gre skupaj.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 17:12:10   
Maleal
kaj ti ne gre skup?

da ju3 ne more imet tamale in mi pove pol ure prej,preden grem s službe?


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 17:18:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

ja saj imam srečo,da mi pazi tamalo.zakaj ji ne verjamem,ker ko sem jo vprašala,kako pa bodo prišli tisti starši v šolo,ki delajo in jim otroci povedo komaj danes ko pridejo iz službe ,da morajo it ju3 z njimi v šolo,ker bodo skupaj kuhali,pa je zardela in rekla,da to velja samo za starše ki so ju3 doma,zato mi vse smrdi.user posted image


ja, a ni hudo, da mora tašča torej lagati, da lahko nekam greuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 17:20:09   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

kaj ti ne gre skup?

da ju3 ne more imet tamale in mi pove pol ure prej,preden grem s službe?




Aja, pardon. Sem mislila da ti je pol ure prej povedala, da je ne bo, pa vidim, da ti je en dan prej. Ne bi zamerla, niti najmanj. Tak pač je, sigurno ni zanalašč to nardila. Ti se boš pa pač mogla zoorganizirat, so še hujše situacije. Do kdaj pa delaš, če ni skrivnost? Jaz bi ji bila hvaležna, da mi ga sploh kdaj vzame iz vrtca.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 17:41:49   
Vijoličarka
Verjamem da si jezna in da ti je vse skupaj nerodno padlo. Si predstavljam tudi, da je težko take stvari skoordinirati v službi.

Ampak glej malo z druge plati.

Tašča je očitno doma (ne vem, v pokoju ali pa je že od nekdaj doma gospodinja) in vam je priskočila na pomoč. Tašča ima tudi očitno še enega dokaj mladega svojega otroka.

Tašča torej velik del dneva podredi tvojemu otroku (ki mu je sicer babica, ni pa to njen otrok), morda nihče od vas ne pomisli, kako to vpliva na tega malega otroka, zaradi katerega je šla v šolo na skupne urice. Morda je tašča to izvedela prej, morda je naprej izstrelila, da ne more iti, ker pač pazi vnuka, potem pa je iz obnašanja svojega otroka uganila, da je ga je to prizadelo. Tašča tega noče direktno povedati, ker noče 'ringaraje' v hiši in je vzela nase ta 'greh', čeprav na čuden način.

Težav torej morda nimaš samo ti, ampak jih ima tudi tašča. Za vse dneve in tvoje delavnke je ona zabetonirana s tvojim otrokom - morda so zato na stranskem tiru drugi, ki jo potrebujejo, kajti življenje se je korenito spremenilo tudi njim.

Čisto možno je, da je tašča bila v stiski, kako naj se odloči in je tako dolgo cincala, da je s svojim ravnanjem povzročila neprijetnost in slabo voljo.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 17:55:23   
Anonimen
A te je tašča mal razvadla kaj? Takoj si pomislila, da je to zanalašč naredila,ne? Hudič babji stari, ne? Verjetno bo pa ja prvo poskrbela za lastnega otroka kot pa za tvojga, a ti ne bi? Kaj bi pa storila, če bi ti jutr zbolel otrok in dans tega ne bi vedela? Prave ste ene ja user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 18:33:34   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

ja saj imam srečo,da mi pazi tamalo.zakaj ji ne verjamem,ker ko sem jo vprašala,kako pa bodo prišli tisti starši v šolo,ki delajo in jim otroci povedo komaj danes ko pridejo iz službe ,da morajo it ju3 z njimi v šolo,ker bodo skupaj kuhali,pa je zardela in rekla,da to velja samo za starše ki so ju3 doma,zato mi vse smrdi.user posted image


ja, a ni hudo, da mora tašča torej lagati, da lahko nekam greuser posted image



zakaj pa bi morala lagatiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 18:37:09   
Maleal
Kaj bi pa storila, če bi ti jutr zbolel otrok in dans tega ne bi vedela? Prave ste ene ja user posted image


pol bi pa šla v bolniško ne.user posted image


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 18:41:28   
Anonimen
ker mora it nekaj v šolo uredit za svojga otroka.


Meni bi bil tudi on prioriteta.
Zakaj vam ni povedala prej? Pojma nimam, ji ze nekaj ne stima.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 18:42:20   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

kaj ti ne gre skup?

da ju3 ne more imet tamale in mi pove pol ure prej,preden grem s službe?




Aja, pardon. Sem mislila da ti je pol ure prej povedala, da je ne bo, pa vidim, da ti je en dan prej. Ne bi zamerla, niti najmanj. Tak pač je, sigurno ni zanalašč to nardila. Ti se boš pa pač mogla zoorganizirat, so še hujše situacije. Do kdaj pa delaš, če ni skrivnost? Jaz bi ji bila hvaležna, da mi ga sploh kdaj vzame iz vrtca.



ssevin,ona mi tamalo pazi kadar delam zjutraj,ko sem popoldan ali ponoči se z mojim menjavama,in to je nekje 2 tedna v mesecu da jo ima,ne dviguje mi je iz vrtca,ker tamala ne hodi v vrtec,ga žal nismo dobili in hočem rečt,da je ziher prej vedla,da mora v šolo kot ob pol treh in bi mi lahko prej povedala,saj ni fajn da si moraš pol ure preden zaključiš delo iskat menjavo za naslednji dan,ker nimaš varstva in ljudi z dopusta domov klicat.


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 19:02:18   
slovenka
marcelina, kaj pa tvoj? Naj si potem on vzame dopust. Ne vem, zakaj bi direktno tebe klical, kot da si samo ti otrokov starš. Preveč je tega, da atiji nimajo nobene veze z otrokom...

Drugače je pa taščo potrebno razumeti - je v penziji dobila polno službo - ker za mene čuvati otroka 9 ur dnevno je služba.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 19:08:52   
Maleal
kot sem razbrala iz vseh odgovorov,po nepotrebnem delam paniko,je treba sprejet tak kot je in marsikaj požret,ker sem lahko sploh srečna da imam baby varstvo.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 19:13:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

je treba sprejet tak kot je in marsikaj požret,ker sem lahko sploh srečna da imam baby varstvo.user posted image


Ja, lahko si srecna in hvalezna. Zelo.
In lepo bi bilo, da tasci pokazete nekaj hvaleznosti.

Lahko si poiscete tudi drugo varstvo, ce vam to ne odgovarja. Vsako nosi s seboj svoje tezave. Tudi vrtec, bolezni in stalne odsotnosti.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 19:17:19   
slovenka
Bi se kar strinjala.

Mi tudi ne bomo dobili vrtca, pa sem uredila varuško. Stala bo slabih 400 eur mesečno, a kaj hočem, sva se sama odločila za otroka... Morda bi še ti kakšno poiskala, vsaj za take primere, ko tašča ne bi bila prosta...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 19:19:07   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

kot sem razbrala iz vseh odgovorov,po nepotrebnem delam paniko,je treba sprejet tak kot je in marsikaj požret,ker sem lahko sploh srečna da imam baby varstvo.user posted image


Ne, iz mojega odgovora ne izhaja tak oster zaključek. Tašča ga je po moje 'pokronala', ker ali sama ni vedela, ali naj gre s tamalim v šolo ali ne in je cincala tako dolgo, da je tebe spravila v zadrego. Možno je pa tudi, da ji je tamali prepozno povedal, pa tašča noče, da bi zdaj njega krivili. Občutek imam, da je tašča v zadregi, da je hotela na vse konce dobro in dostikrat se potem take zadeve malo sfižijo.

Tašča mogoče nikoli ni hodila v službo, morda pa je, a je že dolgo tega in si sploh ne predstavlja, kako je danes marsikje 'vse na nož' in 'na knap'.

Povej ji, da si vesela, da vam pomaga iz zadrege in jo prosi, naj drugič take stvari prej pove. Ima polno pravico, da pač uredi svoje stvari, kadar jih mora, samo vidva imata potem velike težave v službi.  

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 19:29:54   
Maleal
vijoličarka lepo napisano,se strinjam s tabo.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako bi odreagirale?
20.4.2009 20:02:04   
Pikicapokica6
Verjemi, to se dogaja tudi, če imaš dobro plačano varuško. Iz danes na jutri ti lahko pove, da ne bo več pazila na tvojega otroka. Potem pa naredi, kar znaš....Izkoristiš bolniško, pa je. Moraš razumeti, da je to njena dobra volja, da pazi na tvojega otroka. Lahko bi ti sicer res prej povedala, ampak, kot so že nekatere napisale, to moraš vzeti v zakup. Lepo ji povej, da imaš težave v službi zaradi tega in naj ti drugič malo prej pove, če se le da. Ne bi pa jaz ne vem kakšnih pogojev postavljala in se prav z njo kregala, ker potem boš ti takratko potegnila. S taščami je treba v rokavicah delatuser posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Barvanje las


Kako pogosto si barvate lase?

2x na mesec (3%)

1x na mesec (15%)

1x na 2-3 mesece (40%)

1x na 3-6 mesecev (17%)

manj pogosto (24%)


Število vseh glasov: 287

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!