|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lepo prosim za mnenja
9.4.2009 10:54:20   
Anonimen
jutro punce!!!
jst pa sem dobla eno idejo...
pa prvo vam ponudim, da vidim ce je dobra, da se ne bom spustla v stroske...
NAMREC! koncno mi je padlo na pamet, kako bi zasluzla kak €, ker sem brezposelna...
izdelovala bi preslikace za na majce, kape itd itd....in bi vam, prvo podala ponudbo...
naredila bi napis PRIDEM AVGUSTA ali karkoli(alpa nekaj cisto tretjega za tiste ko ste ze rodile, ker to se mi zdi ze prevec zdrgnjeno) pa dodala kako simpatisno slikico)
tak prelikac bi potem poslala po posti in bi so ga ve same zalikale kamor bi hotele.
tak motiv bi prodajala po 5 €, ce pa bi imela katera kake posebne zelje, pa bi naredila individualno za njo....cena, ce se kaj propisem zravn pa bi bila 7€
o ceni govorim samo okvirno, ker bi morala preracunat stroske. ampak visja sigurno ne bi bila.
zdaj pa bi vas lepo prosila za vasa mnenja, ce bi se mi splacalo, pa ce bi bila ktera slucajnozainteresirana za narocilo....pa lep dan vsem skupaj...
pa prosim ne me spljuvat....zanimajo me samo mnenja
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:02:06   
MLADAMAMICA
Jaz bi naročila dve user posted image  napis pa po moji želji, torej tisti za 7eur

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:05:23   
Anonimen
mladamamica, hvala....samo zdaj trenutno samo informacije zbiram....
narosila se nalepke za 25 kosov....in upam da mi bo teh 25 kosov uspelo spravit v promet....zdj pa bi morala narest motiv....ali bi ga sama, lahko pa tudi ti poves kaj bi imela....
kaksen napis, pa kakno sliko
pa se 1x hvala za vspodbudouser posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:06:02   
Dudica1
tud jaz mam že zmenjen za napis za na majico obeh mojih sončkov...eden se rodi zdaj zdaj...drugače bi imela še majico z napisom PRIDEM MAJA...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:07:07   
Korina1
Zanimiva ideja, samo rabiš kak stroj za to delat.Kaj podobnega bi lahko delala tudi jaz. Samo vprašanje kdo bi to hotel odkupovati ker tkole po forumih tudi če vsak vzame po 1 kos ni to veliko denarja. Verjetno tudi oprema ni poceni.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:09:58   
mika
mIŠKA, pa si prepričana za kavaliteto teh nalepk? da se ne boš zafrknila in bo po prvem pranju fuč.

Drugače, pa javi, jaz bi tudi imela...ko boš, pošlji ZS

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:11:42   
Anonimen
mika, ko dobim papir...predvidoma konec naslednjega tedna, bom sama sebi natisnila ene 3 nalepke, potem pa preprala ene parkrat, in vam sporocim, kaksna je kvaliteta....samo v navodilih pise, da ce se pere pri 40 stopinjah se obdrzi kar nekaj casa

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:14:18   
mika
Potem bi moralo držat. Ena punca nam je nabavila nalepke in jih tudi natisnila na majice, za dekliščino. Po pranju pa so se črke zvile....

.joj, mogoče pa sem jaz zaj., ker je bila bela in se  je znašla med perilom za 95stuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:17:11   
Anonimen
user posted image uf, mika...po mojem ze....sj si skuhala uno plastiko hihihihi

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:29:04   
mala maja
sicer je super idejauser posted image user posted image , samo pazi, da boš imela dobre barve (ki pa so drage in seveda da en bodo stale) in če boste dajale z likalnikom gor bodo vse šle dol po 3-4 pranjih. Rabite prešo za preslikače, ki pa ni poceni in tudi prav enostavno ni z njo delati. Ker če date gor preslikače na likalnik se čisto lahko kaj ne prime ali pa se prime samo pol preslikača.

Sem delala to pa vem kako gre tako da ni prav enostavno in tudi cena je malo nizka če mene vprašaš. Prvo probaj, da ne boš šla v zgubo. Drugače pa srečo, če ti uspe se pa sigurno slišiva kdaj, bom sigurno kdaj kaj več rabilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:29:08   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

user posted image uf, mika...po mojem ze....sj si skuhala uno plastiko hihihihi




Glej da boš poleg nalepk pošiljala še navodilauser posted image .
Mogoče je še katera takšna smotka  kot jazuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:35:50   
Kerensa*
Če zadeve ne boš dobro zreklamirala, ne bo nekega omembe vrednega dobička od tega. Tekstil in storitve, povezane z njim, so v splošno znani *izdi. Če boš ponudila krepko nižjo ceno od ostalih ponudnikov tega, potem niti stroškov ne boš pokrivala (ne pozabi lastne samozaposlitve - razen, če imaš v planu delati na črno, kar pa te dolgoročno gledano lahko stane še več), če boš imela enako ceno, te bodo prekosili tisti z boljšo reklamo, če boš pa dražja, si pa zelo verjetno izvisela, ker danes ljudje veliko bolj gledajo na ceno (sploh pa pri omenjenih majčkah, ki se nosijo samo mesec ali dva, potem pa niso za nikamor več).

Želim ti pa seveda vso srečo, če se odločiš za to. Mi smo za majčko z napisom "Ati taxi" plačali 12€.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:36:45   
Volga
Ne, jaz tega ne bi naročila. Tam, kjer jaz naročam majice z napisom, tudi po želji napis, pride vse skupaj z majico vred mislim da 15 evrov, bom poiskala link, ali pa tudi ne, da ne bom reklame delala, tako da se ne bi sama doma potem zafrkavala še z majicami pa likanjem pa ne vem kaj še vse.

recimo tole..

http://www.svet-majic.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=11&Itemid=1

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 11:39:23   
Anonimen
Jaz tudi ne, ker se mi zdi 5 oziroma 7 evrov za tak špas preveč denarja. Dandanes se dobi toliko nadvse luštnih in originalnih majčk in cunj na splošno, da ne bi samo zaradi nekega teksta stran metala toliko denarja (potem bi pa itak tudi jest vse skupaj zaprala user posted image ).

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 12:00:50   
rija
ena to že dela, mislim, da ima po forumih naziv NALEPKA....pa ima zelo, zelo nizke cene...z majicami vred.

jaz osebno tega ne bi naročila, kvečjemu za foro....vem pa, da zelo palijo take majčke...pri ogromno uporabnikihuser posted image

torej....go for it....pa ne preveč o idejah javno razlagatuser posted image  da te kdo ne prehiti......

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 12:11:41   
Anonimen
hvala punce za vzpodbudo, pa tudi za posteno kritiko izdelkov....
zdaj sem se spustila v to...narocila sem 25 kosov in to bomo sprobali in bom vidla kako se splaca(ce sploh se)
vem, da ne bo kakega bajnega  zasluzka.
v to sem pa sla, ker sem 1x iskala ravno te nalepke da bi imela cisto svoj motiv, pa jih ni bilo za dobit. ali so prodajali ze obstojece z majcico vred, ali pa si moral dat delat v tiskarno, kar pa je zelo drago.
nic poskusila bom, potem pa bomo videli!

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 9.4.2009 12:12:19 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 12:52:48   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: rija


jaz osebno tega ne bi naročila, kvečjemu za foro....vem pa, da zelo palijo take majčke...pri ogromno uporabnikihuser posted image

torej....go for it....pa ne preveč o idejah javno razlagatuser posted image  da te kdo ne prehiti......


podpis

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 18:07:01   
Anonimen
ena to že dela, mislim, da ima po forumih naziv NALEPKA....pa ima zelo, zelo nizke cene...z majicami vred.

jaz osebno tega ne bi naročila, kvečjemu za foro....vem pa, da zelo palijo take majčke...pri ogromno uporabnikihuser posted image

torej....go for it....pa ne preveč o idejah javno razlagatuser posted image  da te kdo ne prehiti......


Se strinjam, ceprav se mi zdi, da je ponudnik vec kot eden oz. da je teh majck ze vec kot prevec, vsaj kar se nosecnic tice.

Jaz bi prej delala obleke za otroke, teh ne najdem nikjer (ali pa ne znam iskat user posted image ).

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: lepo prosim za mnenja
9.4.2009 18:08:22   
Anonimen
kako mislis da bi delala obleke??? ne razumem? bi jih tiskala, al mislis kaj drugega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




note
čevap

ali bi mi poslali note na golici in kjer lastovke gnezdijo

da (28%)

ne (47%)

za vse (0%)

na kater e-mail naslov (15%)

nikoli (4%)

za katero kitaro (6%)


Število vseh glasov: 47

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!