|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bruhanje
7.4.2009 13:53:38   
klara2007
kaj dati otroku jesti če bruha in mu ne paše jest?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bruhanje
7.4.2009 13:54:16   
pipic
To kar sam hoče

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bruhanje
7.4.2009 13:59:20   
Najaa
No ja, mal že moraš popazit. Mi smo dali naši mleko, ker ga je sama želela in je čez 15 minut spet vse letelo ven. user posted image
Potem sva ji pa dala bobi palčke in banano in je bilo ok. Predvsem ga pa ne sili. Ko bo želodček boljši in ne bo več bruhal, bo že sam povedal, da je lačen.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bruhanje
7.4.2009 14:24:48   
Janya
Ne sili jo z hrano ampak s pijačo samo velikokrat po malo naj pije

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bruhanje
7.4.2009 14:28:02   
mulan
Bobi palčke, prepečenec, čaj z glukozo. Malo kasneje tudi bel riž. Ampak rajši po žličkah dajaj pijačo, s hrano pa počakaj. Sploh, če mu ne paše. Bolj pomembno je, da je hidriran. Najbolj žalostno je to, ko se cel dan trudiš in dajaš žlico vode/čaja vsakih 10 minut, pol pa daš dve bobi palčke in zbruha ven celodnevni trud... user posted image  

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bruhanje
7.4.2009 19:28:23   
klara2007
kaj če pa ima po vrhu še driskouser posted image

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bruhanje
7.4.2009 19:57:05   
mulan
Še več pit. Tudi če dva dni ne je, bo ok, važno je, da pije pije pije! V lekarni imajo tudi čaj za težave s prebavo, tudi za otroke. Pa glukozo daš zraven, da vsaj malo energije dobi. Samo dejte dosti pit, ki v bolnici ni luštno...

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bruhanje
7.4.2009 20:24:19   
2 Sraki
Virus moraš baje zdriskat in zbruhat. Torej kolikor paše in karkoli, naj bi bilo o.k. Vendar za pitje naj bo nekaj vsaj malo sladkega, da dobi nekaj energije. Ne same vode!

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bruhanje
8.4.2009 14:51:27   
Anol
Naš revček je tudi danes začel bruhati. Ali kera ve koliko časa traja to trpljenje naših revčkov?user posted image

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bruhanje
8.4.2009 19:05:29   
Anonimen
anej je bruhal in imel drisko ene tri dni, vendar v teh treh dneh nisma nič spravila v sebe oz. vse kar je popil je izbruhal in sva na žalost pristala v bolnici na infuziji. prvi dan v bolnici ni pojedel nič, drugi dan je začel piti in počasi jesti in sva lahko šla domov.
ni pa nujno, da je pri vseh tako. sosed je imel rotavirus in je lepo jedel in pil pa sta prebolela v dobrem tednu.

(odgovor članu Anol)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bruhanje
11.4.2009 17:20:23   
Anol
no naš je začel tudi driskati, tako da sva bila včeraj ponoči na infuziji, danes smo prišli domov razlika je očitna, vendar apetita ni. Na srečo pa mu paše vsaj piti.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?