|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne maramo goste hrane...
14.5.2005 19:47:22   
HuAnita
... kaj naj? Se dojiva še vsaj 8x na dan in noč:(( :(( :((
Vse ji pripravim sama, okusno (no, vsja trudim se), poje pa žličko ali dve:(( :(( :((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ne maramo goste hrane...
14.5.2005 19:50:17   
ZARA
Ja kaj no,mogoče pa še ni prpravljena...ne vem,lahko še mal počakaš,al pa vztrajaš...sej ni zdej to taka tragedija,no...
Kaj pa ji daješ,kaj ima najraje??

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ne maramo goste hrane...
14.5.2005 19:56:41   
HuAnita
Najraje ima banano, tako ali drugače. Danes je ni jedla ne tako ne drugače, ne kosmičev, ki jih je včeraj pomlatila sto na uro, ne kašice,...
Ko berem, koliko pojejo drugi pri tej starosti, mi gre na jok.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ne maramo goste hrane...
14.5.2005 20:00:40   
Jančika_
Čuj, stara, moj otrok, za katerega veš, da rad papca, ni včeraj zvečer pojedel nič. NIČ. Je bil pri mojih tastarih in sem ga šla spravit spat, pa je cel cajt okol gledal in držal zaprta usta. :hudicek: Pa že za kosilo je samo malo obliznil žlico. Mater, sem bla jezna, pa ful sem kuhala. Samo kaj češ, danes je pa spet na široko zeval.

Jaz sem ziher, da se bo Pinki slinki tudi odprlo, naš je od začetka tudi samo par žličk not spravil.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ne maramo goste hrane...
14.5.2005 20:16:21   
total
Nič skrbet,bo že jedla ko bo pripravljena,jaz mam doma takšnega jedca,da se včasih vprašam kak lahko tolk poje:zmeden:,otroci so si pač različni:)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ne maramo goste hrane...
14.5.2005 20:19:03   
ZARA
Ja no jutr bo pa boljše...zara ima tud skoz te njene neke finte...enkrat poje 300ml sadja,drugič 100...pojutršnjem me popluva...tko to je!Fact!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ne maramo goste hrane...
14.5.2005 21:08:56   
bskrle
Mogoče pa je crkljanka kot moja punčka in uživa pri tebi.
Tudi mene jezi, ko gore frutkov, fruhcvergov ... poje le na pol in pljuva vse ven.
pA KAJ ČMO, podojim in konec muzike!
Naj ji gosto hrano ponudi kdo drug.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ne maramo goste hrane...
14.5.2005 22:12:06   
BARBARA R.
Pri nas je tudi nova moda, da gre vse ven iz ust.Se veselo pridružujem v vaš klub.Do sedaj je pa tako jedla, da sem komaj dohajala.Bo že.Shirali menda ne bodo naši sončki, kajne?

:muca:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ne maramo goste hrane...
15.5.2005 15:51:01   
Tejči
Jaz sem tudi danes že skoraj živčnega dobila, ker mi ni hotela zelenjave jesti, pa sem bila že 100%, da je lačna, ker je minilo že 3,5 ure od tega kar je pojedla flaško mlekeca. Ampak sem pol probala čez pol ure, takrat pa je vse zmazala, tak da mogoče pa tvoja pupa še ni bla tolk lačna, da bi ji dišalo papcat:zmeden: Ne vem no, lahko pa samo, da ima tak dan..saj nam tudi ni vedno za jest, a ne?;) Samo brez panike.

LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ne maramo goste hrane...
15.5.2005 21:28:36   
puncica
Kaj pa če probaš s fruteki, so mal bol sladki al pa hipi. Naša če ne poje 3 hrane kar ji naredim, me razjezi in ji kr frutek dam tega pa poje s tako slastjo. itak mami ne zna kuhat:((:((:((:((:((

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ne maramo goste hrane...
16.5.2005 23:57:50   
ksenija.
Tudi pri nas je enako. Kuham ji, delam sadne kašice, kupujem jourte, skute, fruteke....., pa več kot kakšno žličko ne spravim v njo. Ne vem več kako jo naj navadim na osto hrano. Ji naj začenjam delati flašo in opustim dojenje, če je res razcartana?
Jo naj pustim, da bo res lačna in potem poskusim????
Res ne vem kaj naj več naredim, pa toliko hrane vstran zmečem.

Mislim, da se bomo dojili kar celo življenje.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?