|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gretje hrane
17.5.2005 9:45:35   
bucka1
Zanima me kako pogrejete te Hippove itd. kašice? Koliko časa je lahko odprta v hladilniku?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   gretje hrane
17.5.2005 9:52:10   
bauci
Na vsaki etiketi ti piše koliko časa je lahko odprta in v hladilniku. Nekatere so 2 dni, nekatere 3 dni.
Jaz jih pogrejem kar v vroči vodi. Ponavadi jo spraznim kar v skodelico iz katere nato papa. Ko sem enkrat pogrevala kar stekleničko je bila voda prevroča in je počila. Tako da sedaj vedno presipam v plastično ali keramično skoledico, v eni večji kozici pa imam vročo vodo in vanjo postavim skodelico ter mešam.

(odgovor članu bucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   gretje hrane
17.5.2005 20:03:44   
taca
Jaz dam kar v mikrovalovno za nekaj sekund.

(odgovor članu bucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?