|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
17.4.2009 8:03:12   
sju
ali je bila katera na začetku nosečnosti neskooooooončno utrujena...jaz bi lahko spala cel dan pa bi bla še vedno utrujena...ali je to normalno?

pa še če je katera imela vrtoglavice?
LP in hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
17.4.2009 8:29:21   
Anonimen
več kot normalno, jaz sem bla čist fertg do 14 tedna, pol je blo pa bolš

(odgovor članu sju)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
17.4.2009 8:33:52   
LERO
Jaz sem kar dolgo bila utrujena, verjetno tudi zaradi prehladov.

Mi je pa čudno, da mi je v šestem mesecu postalo slabo in zelo pogosto se mi vrti. Zdaj sem v 29 t, pa je še kar isto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
17.4.2009 9:07:03   
Baucek
Jaz sem prisla iz sluzbe in sla takoj lezat oz. spat...do vecera, pol pa pod tus in nazaj spat. Nikoli se nisem bila tako utrujena, je trajalo par tednov (se ne spomnim vec kako dolgo tocno), pol pa je minilo in sem imela do konca nosecnosti vec kot prevec energije:)

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
17.4.2009 9:23:34   
anika87
Jaz sem bla tut tam do ene 16. tedna tako utrujena, da sem komaj kosilo skuhala, pa sem bla skoz doma, saj sem že od začetka na bolniški. Nič drugega nisem delala, razen postlala postelje, ko sem se vstala. Vsak dan sem morala tudi podnevi spat.
Če bi hodla v službo, ne vem če bi zdržala 8 ur...user posted image
Slabosti, bruhanja ali vrtoglavic nisem imela.
Zdaj se počutim dobro že od takrat, ko se je utrujenost nehala.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Baucek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
17.4.2009 10:07:34   
bskrle
Ja, utrujenost do 13 tedna v vseh nosečnostih.



_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
17.4.2009 11:43:51   
Tanchy
Tudi jaz imam že celo nosečnost težave s tem user posted image , sem upala, da bo po prvi tretjini boljše, zdaj sem pa v 21.tednu pa so težave vse hujše user posted image . Slabosti, vrtoglavice, se mi pa pritisk kar niža tako da je verjetno to vzrok...

LERO
- si mogoče ugotovila kaj ti pomaga te težave preprečevati? Meni še ni uspelo, zato me zanima kako ti oz.tudi druge premagujete takšne težave? Pa hodiš v službo ali si na bolniški?




_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
17.4.2009 12:25:34   
marjetica8
Meni se je do 15. tedna dogajalo da sem bla že takoj po zajtrku tko utrujena da sem se ulegla na kavč in zaspala kot sredi nočiuser posted image ! Ampak je minilo, zdej sem v 38. tednu in sem skoraj normalna...samo še popoldne se moram za kake pol ure ulezt.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
18.4.2009 15:08:14   
eva Ana
Čist normalni pojav!
Daj za vsak slučaj prevrit kri, lahko da si slabokrvna. Drugače pa je tako počutje čist normalno za user posted image !

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
18.4.2009 15:16:53   
lenček
Proti vrtoglavici pomaga vse, kar tut normalno zvišuje pritisk. Tudi sama sem imela te težave. Fino je, če se prisiliš, da greš na zrak, malo pomigaš in veliko veliko piješ. Tudi slane reči dvigujejo pritisk. Proti slabosti pomaga ingverjev čaj, pa nujno je, da nisi nikoli lačna in nikoli preveč sita. Jaz sem imela v žepu zmeraj kako študentsko hrano in vodo v torbici. Minilo je okoli 20 tedna, so se mi pa od nizkega pritiska mašila ušesa. Aja, če je reč nevzdržna, je fino da se za par minutk vležeš z dvignjenimi nogami (v službi bi znalo hecno izgledat, sicer pa ni frke ;)). Vsekakor potarnaj ginekologinji, ti bo pa vsaka rekla, da je nizek pritisk boljši od visokega. Veliko sreče

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
23.4.2009 10:09:03   
Tanchy
Lenček, hvala za odgovor, vendar te zadevice sama že nekaj časa prakticiram, pa je še vedno user posted image . Kar neki - bomo že preživeli še teh nekaj mesecov, potem bo pa boljš user posted image . Sicer si pa vsako jutro rečem - danes bo pa vse ok, full se bom super počutila! No, potem me spet kmalu prime user posted image , ampak mogoče bo pa nehalo - kar iznenada. Samo da je volja user posted image .

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu lenček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
23.4.2009 12:17:41   
LERO
K sreči sem na bolniški, ker sem imela krče in bolečine v spodnjem delu trebuha, pa se še kar naprej pojavljajo. že en teden moram skoraj cele dni ležati, prej sem vsaj malo migala. Mirovanje pač, sem se morala sprijazniti. Včeraj sem bila zopet pri G in ugotovila, da avta sploh ne prenesem. Ko se vozi cca. 30 min, skoraj bruham, pa ful se mi vrti.
Pravega vzroka ni, lahko, da mi pritisk ful pade, lahko sladkor.
Svetovali so mi, da imam pri sebi vedko kaj za piti in kak bonbonček, kar pa le oblaži težave.
Komaj čakam, da bo to za mano.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečnost in utrujenost in vrtoglavice
30.4.2009 10:35:59   
lenček
Ojla Lero,
ne se preveč sekirat, sploh če ti ni nujno treba vsak dan na pot. Tudi meni je bilo vedno slabo v avtu (v službo sem jo na srečo mahnila peš čez park - z vevericami sem bila že na ti ;)), pa je tudi to izginilo nekako po 20 tednu. Za v avto pa v osnovi veljajo pravila, naj pred potjo ne piješ preveč, ker ti zna biti prej slabo. No, mene je do konca nosečnosti pestila zgaga in to tako živalska, da sem predvsem pila tekočino in jedla ravno toliko, da nisem bila lačna. Sicer mi je šlo blazno na jetra, sem pa po porodu imela takoj 4 kile manj kot pred nosečnostjo, ker sem šla gor le 6 kil. Teža je po mojem sicer čisto irelevantna, je pa malo tolažbe, da se mi zdaj ni treba ukvarjat s tem. Brez skrbi, ko imaš enkrat detece, je redkokateri spomin na nosečnost tak, da zaradi tega ne bi šla še enkrat čez. Le pogumno punceuser posted image

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?