|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razlika med inhalatorji
27.4.2009 20:23:22   
mirjanajelenko
pozdravljene brala sem veliko o temah inhilatorjev in me zanima kakšna je razlika med ultrazvočnim in navadnim inhalatorjem
kateri je boljši in zakaj , namreč nujno ga potrebujemo imamo enga na izposoji vendar ne vemo kakšen je  po čem ga spoznaš itd,,,
oprostite če je kera tema že odprta in prosim da mi link napišete ker nism našla
hvala


_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razlika med inhalatorji
28.4.2009 13:39:09   
mirjanajelenko
no dobila sm informacijo od fermacevtke Ultrazvočni niso tako kvalitetni, in ne ubijajo vseh elergenov in bacilov
so bolj tihi
mi smo kupli zdj kr kompresorskega, Omrov

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razlika med inhalatorji
6.5.2009 16:34:32   
Ulaa
Glej ne vem kje si nasla tole farmacevtko, vendar ce govoris o inhalatorju, v katerega nalijes fiziolosko rastopino, potem ti le ta v nobenem primeru ne pobija alergenov, in bacilov. Alergene itak ne mores pobiti, lahko jih samo odstranis. Inhalator samo razprsi vodo na majhne delce, da le ti pri dihanju navlazijo sluznico in s tem omehcajo sluz, da se otrok lazje izkaslja. Jaz sem dobila ultrazvocnega ker je baje boljsi - nisem pa imela izbire ker sem ga dobila na napotnico. Je pa res tih kot kompresorski.

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?