|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponovno na šivanje????upam da ne?
26.5.2005 18:13:37   
merida
A ima katera podobno izkušnjo.Bila sem namreč rezana v presredku- cca 6 šivov, zdaj sem devet dni po porodu in sem včeraj videla da mi je "razgnalo" 2 šiva(ne tam proti bedru, ampak pri vhodu v vagino) in je tam zdaj luknja-pribl.1 cm.Ne znam si predstavljat, kako se bi to lahko samo skup zaraslo, če se pa tkivo ne drži skupaj.Dve tretjini se še lepo drži skup. A mislite da bi morala nazaj na šivanje in ali se je kateri to zgodilo in kako je rešila.
Prosim odgovorite čim prej, ker mene to toooooolllk boli!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ponovno na šivanje????upam da ne?
26.5.2005 18:20:25   
Jančika_
Po moje najboljše, da se greš čimprej pokazat, brezveze je trpeti neke bolečine!

(odgovor članu merida)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ponovno na šivanje????upam da ne?
26.5.2005 18:23:43   
total
Ja res,pejt se pokazat,nikol ne veš če pride do kakšnega hujšega vnetja:zmeden:.

(odgovor članu merida)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ponovno na šivanje????upam da ne?
26.5.2005 20:01:03   
bskrle
Meni je koža počila na mestu, kjer sem bila prvič šivana in tega mi niso zašili, so mi tudi povedali. je pa svinjso bolelo 4 tedne, sploh ko sem šla na stranišče.

(odgovor članu merida)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ponovno na šivanje????upam da ne?
26.5.2005 22:17:22   
* Mateja *
Mislim, da se je podobno zgodilo tudi meni, tud jaz sem mislila, da se mi ne bo koža skupi primla, ....pa se je, da pa o bolečinah niti ne govorim, 1 mesec se gotovo nisem mogla usesti na rit. Danes po 7 mesecih je pa vse ok in mi brazgotine skor ni videt, se pa imela kakih 5 šivov zunaj in ne vem kok notranjih. ZA VSAK SLUČAJ PA PEJD DO g, DA TI POGLEDA. JAZ SEM TUDI ŠLA, PA MI JE REKLA, DA NE POZNA NOBENE, KI BI JO DVAKRAT ŠIVALI!!!
Sory za pisavo!! Ja pa še to, mene so bolj boleli šivi kot pa cel porod skupaJ!!!

Mateja:sloncek:

(odgovor članu merida)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ponovno na šivanje????upam da ne?
27.5.2005 0:10:35   
ribica.
Tudi meni je počil en šiv. Jaz sem kr patronažni sestri pokazala, pa je rekla da je ok, če bo tako ostalo. Ker mi ni nič dodatno popokalo, nisem šla k zdravniku. Zdaj je pa tud ok.

(odgovor članu merida)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ponovno na šivanje????upam da ne?
28.5.2005 23:36:37   
Anja167
Ja, pri meni je bilo tudi malo podobno. G je rekla, da naj naslednjič povem, da ne bom več rodila in naj me kar se da lepo zašijejo...

(odgovor članu merida)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?