|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v trebuhu
16.5.2005 14:08:49   
lapuh
Pozdravček!

Povejte mi, kaj naj naredim:(.
Včeraj me je začelo v trebuhu rahlo šraufat. Po črevesju se mi je kar pretakalo, sploh zvečer.

Danes, je še slabše. Zjutraj sem bla 4x zaporedoma na WC -ju in mela tako drisko, da je kar teklo iz mene:((. Jedla sem vse normalno, tko da ne vem kaj bi lahko blo. Občutek je tak, kot da bi dobila kako trebušno gripo ali kake nadležne viruse:((.
Prosim, kaj naj naredim, da ne bom škodovala moji pikici? Naj grem k zdravniku?

LP Lavra:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bolečine v trebuhu
16.5.2005 14:16:25   
Abby
Driska lahko v nekaterih primerih sproži splav oz. prezgodnji porod, zato bi jaz na tvojem mestu šla k zdravniku. Sicer pa, iz domače lekarne: post s pitjem pravega (indijskega, črnega...) čaja, ki ga pustiš stati malo dlje, kot sicer, preden ga spiješ. Pa čaj iz posušenih borovnic tudi pomaga.

(odgovor članu lapuh)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bolečine v trebuhu
16.5.2005 15:56:16   
nogometas
Driska NE sproži prezgodnjega poroda, je pa eden njegovih znanilcev, če se pridruži še bolečina okrog popka, odtekanje plodovnice ali krči(popadki). Premisli, kaj si jedla, lahko pa greš tudi na posvet h G!
srečno:rozica:

(odgovor članu lapuh)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bolečine v trebuhu
16.5.2005 16:05:52   
Talči
Pravega čaja pa sploh ne smeš piti oz. ga naj ne bi pila.
LP
Talči

(odgovor članu lapuh)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bolečine v trebuhu
16.5.2005 16:23:42   
Meceno
Jedilna čokolada , prepečenec , prižganka . No , to bi jaz jedla če bi me driska mučla , bi pa tudi G poklicala , čisto zaradi mirnega spanja ;)

(odgovor članu lapuh)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   bolečine v trebuhu
16.5.2005 18:10:16   
rija
Moj zdravnik ima pri driski najboljši recept: jej banane in pij koka kolo, mogoče res zveni smešno, saj je tudi meni prvič bilo, ampak tudi zelo učinkovito!

(odgovor članu lapuh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   bolečine v trebuhu
16.5.2005 20:08:36   
Pia73
Meni je moja G rekla, da lahko driska sproži porod. Potem je že nekaj na tem.

(odgovor članu lapuh)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   bolečine v trebuhu
17.5.2005 18:35:53   
Abby
Preverjeno v literaturi, driska lahko sproži porod. Včasih, ponekod pa še zdaj, so dali ženski ricinusovo olje, ki je povzročilo drisko, in ji tako sprožili porod.
Zakaj pravega čaja ne sme, kokakolo pa lahko?! Kje je tu logika?

(odgovor članu lapuh)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?