|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje - premalo mleka
15.9.2009 13:47:42   
M1987
Zdravo. Prosila bi za nasvet. Sem mamica 41 dni stare punčke. Na začetku sva se dojili potem pa sem dobila hudo vnetje bradavice insem si začela mleko črpati. Kar čez noč mleka ni bilo več, prsa so čisto mehka. Nekaj kapljic pride ven. Kaj ste naredile, da se vam je količina povrnila? Vmes sem ji dajala Aptamil, sedaj Novalac proti krčkom in se mizdi zelo gost, da komaj teče. Hvala

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenje - premalo mleka
15.9.2009 13:50:22   
ledenaa
Saj je pravilno da so prsa mehka,to NE pomeni da mleka NI
Mleka imaš,doji
samo dojenje nič dodajanja

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenje - premalo mleka
15.9.2009 13:53:52   
manna
Tako kot pravi ledenaa; mehke dojke ne pomenijo da ni mleka! Sploh pa nikoli ne bo izginilo kar čez noč! Mleko je, ti kar doji čimveč. Pri meni je bil tudi težak začetek dojenja...zdaj pa ima mala 3 mesece in polno dojimo. 

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenje - premalo mleka
15.9.2009 13:55:45   
manna
Aja, še to; pri meni tudi ko stisnem pride ven samo par kapljic. Pa ne dojit samo na tri ure, moraš bolj pogosto na začetku, da se zalaufa proizvodnja mleka.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenje - premalo mleka
15.9.2009 21:05:42   
Majuska
Ali dojit, ali pa črpat. Jaz sem si s črpanjem stimulirala nastajanje mleka in sva z malim pred kratkim ukinila moje mleko - star je 13 mesecev.

Malo je treba vztrajat, ampak se splača user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenje - premalo mleka
16.9.2009 11:31:04   
luna80
Hojla

To kar praviš se je tudi meni naredilo. V začetku prve tri tedne sem 3x fasala mastitis....meka sem imela tolk, da bi lahko nahranila celo vas, potem se je pa to kr umirilo. Samo pazit moram, da se ne naprezam preveč, ker se takoj pozna na mleku. Tudi vode spijem veliko in čaj za dojenje. Uglavnem vnos tekočine mora biti tam nekje 3-4 litre.
Meni so tudi kar čez noč ratale dojke čisto mehke in sem tudi mislla, da mleka ni. Sem potem tamalo začela pristavljat na urco do dve urci in sedaj je mleka ravno dovolj. Toliko kolkikor je povpraševanja toliko je ponudbe in to res drži, čeprav nisem verjela temu. Sedaj se čez dan dojiva na urco pa pol, če je budna. Če pa spi, jo pustim spati kolikor ji paše, pa nato jeva. Ponoči se pa tudi podojiva še 2x. Upam, da bo dojila vsaj polnih pet mesecev. Vztrajaj in čim več pristavljaj in bo mleka dovolj, boš videla. Res je, da je včasih prav mučno, ampak se splača!!!!





(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenje - premalo mleka
16.9.2009 11:35:24   
ledenaa
POpravila bi te da vnos tekočine naj bo takšen kakšen paše doječi materi.
Torej ko je žejna naj pije,ne se nalivat s tekočino

(odgovor članu luna80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?