|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tamponi?
9.5.2009 20:54:58   
pikapoka315
Sem 8m po porodu in sem dobila menstruacijo. Do nosečnosti sem uporabljala tampone in sedaj sem ga avtomatično kar vstavla in ugotovila, da je kar malo mimo teklo. Ali so to zrahljane mišice, al kaj, ne vem.
Ali je imela katera podobne težave? Ker sem zelo navajena na tampone si težko predstavljam, da bi imela vložke.. sploh med poletjem...

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tamponi?
9.5.2009 21:09:17   
Naja31
Mislim, da ni problem zrahljanih mišic ampak močnejših M.
Meni je po prvem porodu kar teklo. Takrat sem začela uporabljati ob super plus, pa še ti so zdržali max 2 uri.
Po drugem porodu je podobna zgodba, M so zelo močne, ob normal niti ne kupujem več. Imam vedno ob super.  

Pa še to. Nikakor ne smem imeti ob comfort, ki imajo čez še neko dodatno plast,ker mi nič ne vpijajo.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 9.5.2009 21:10:11 >

(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tamponi?
9.5.2009 21:13:04   
Splišni
Pri meni ni razlike pred in po porodu, samo res, da sem rodila s CR.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tamponi?
9.5.2009 21:14:19   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Pri meni ni razlike pred in po porodu, samo res, da sem rodila s CR.


Jaz sem v drugo s CR, pa so M obakrat precej močnejše. Dvomim,da način poroda kaj vpliva na to.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tamponi?
9.5.2009 21:17:54   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Pri meni ni razlike pred in po porodu, samo res, da sem rodila s CR.


Jaz sem v drugo s CR, pa so M obakrat precej močnejše. Dvomim,da način poroda kaj vpliva na to.


Na to, koliko je močna M po porodu, gotovo ne, na stisnjenost oz. ohlapnost mišic pa verjetno.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tamponi?
9.5.2009 21:19:45   
Naja31
Viš',na to pa nisem pomislila. user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tamponi?
9.5.2009 21:55:50   
Anonimen
Tudi jaz si ne predstavljam brez tamponov in JE DEFINITIVNO DRUGAČE. Mimo mi ravno ne teče, je pa občutek, ko je notri, kot da mi sili ven. To pa je posledica poroda in bolj ohlapnih mišic, pa čeprav jih stiskam avtomtično že od rane mladosti. Mislim pa, da je iz meseca v mesec bolje.
Če imaš pa carski rez, je pa res enako kot pred porodom, ker gre otroček čez trebuh in ne čez nožnico, zato teh mišic tudi ne raztegne.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tamponi?
10.5.2009 15:57:31   
Dudica1
hm jaz bi pa tukaj vprašala koliko časa po porodu pa lahko že uporabljam tampon...user posted image

Ima to sploh kakšne veze ali se naj jih ne bi uporabljalo nekaj časauser posted image
Bo pa jutri 14 dni od poroda user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tamponi?
10.5.2009 21:01:53   
Anonimen
Odg. Dudici1. Mislim, da nima nobene veze, kdaj naj bi uporabljala tampone, če je s tabo vse v redu. Jih pa jaz osebno v času čišče vseeno ne bi uporabljala in jih seveda tudi nisem, ker to ni menstruacija. sem se striktno držala bombažnih vložkov, večkratno umivanje samo z vodo na dan, itak pa sem bila šivana.

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tamponi?
10.5.2009 21:07:06   
pipic
Očitno imaš M močnejše.
Jaz si moram tampon menjavat na  1 uro,drugače gre čez

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tamponi?
11.5.2009 7:38:12   
pikapoka315
IZVIRNO SPOROČILO: pipic

Očitno imaš M močnejše.
Jaz si moram tampon menjavat na  1 uro,drugače gre čez



Res je. M je fuuul močnejša kot je bila. Čez dan uporabljam kar tiste always za čez noč, pa še te moram menjat na 2-3 ure. Ali je to samo prva in mogoče druga M, ali bo to skos user posted image ?
Kakšne so vaše izkušnje?

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tamponi?
5.6.2009 23:22:51   
majaS80
V času čišče se tamponi zelooooo odsvetujejo!!!
Sem tudi drugače uporabnica tamponov in ne vložkov, ampak v času čišče sem ptrpela,
da slučajno ni kakšnih vnetija ali podobno....

Potem pa sem po 5 mesecu dobila 1. perilo in je tudi bilo močnejše in so mi tudi tamponi premočili ... sem zato kupila tiste "normal" in je bilo bolje. Sem pa tudi rodila s CR.



_____________________________

MajaK

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?