|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slinavka v MB vrtcih
24.5.2009 12:39:11   
joca
Slišala sem naj bi v MB vrtcih razhajala slinavka. ker je maoj sin bil zdaj 14 dni doma zaradi angine in nebi rada da bi zopet kaj dobil  bi rada preverila ali ima katera kakšnje informacije o tem in v katerem vrtcu?
Hvala že vanprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slinavka v MB vrtcih
24.5.2009 15:00:38   
Taddy78
Ja odvisno v katerem...v našem trenutno ni nič, v Tomšičevem pa imajo vodene koze in škrlatinko...za slinavko nisem nič slišala...

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slinavka v MB vrtcih
24.5.2009 15:43:37   
PiaM
Pokliči v vrtec, v katerega hodi tvoj otrok in vprašaj. 

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slinavka v MB vrtcih
28.5.2009 11:13:41   
tory
moj  jo je dobil v vrtcu jožice flander in to 14 dni nazaj,v njegovi skupini jih je zbolelo 7 od 14 otrok..ni heca..

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slinavka v MB vrtcih
30.5.2009 19:50:27   
Taddy78
In kako to zgleda?

(odgovor članu tory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slinavka v MB vrtcih
31.5.2009 19:11:46   
nana 27
Taddy, otroci so bogi, ker imajo polna usta aft (jezik, dlesni, grlo, okrog zobkov vse rdeče), slinijo se in nočejo nič jest. Naša 22mesečnica ni hotela čisto nič jest niti pit, tako da smo pristali na infuziji. Tri dni smo preživeli na Infekcijski, ona pa še kar nič pila. Očitno smo imeli hujšo obliko, ker nekateri pijejo vsaj po slamici, z brizgo, po žlici, naša pa še to ni hotela. Je pa v enem tednu shujšala za kilogram. Punčka je drugi otrok, ampak do sedaj še ni bilo tako hudo.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slinavka v MB vrtcih
5.6.2009 7:11:24   
Freycha
ja, moja je tudi slinavko fasala, istočasno ima pa še škrlatinko user posted image

je pa zdravnica rekla, da ima občutek, da ima pol maribora slinavko.......

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slinavka v MB vrtcih
5.6.2009 16:50:30   
Taddy78
Joj ne me strašit user posted image
Jaz se malo tolažim, ker so v našem vrtcu samo 4 skupine, pa še to je jaslična čisto za sebe in se mi zdi, da smo v primerjavi s Tomšičevim kar na boljšem, ko se gre za te izbruhe...v marcu smo imeli samo škrlatinko in upam da bo ostalo pri tem...

Smo pa mi tudi zgubili 1 kg ko je zaradi neke črevesne bakterije pristal v bolnici (takrat smo ravno začeli hodit v  vrtec ampak ne v tega košaškega in sem ga kar izpisala za eno leto)....

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?