|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopanje v morju
31.5.2009 20:01:41   
J.L.
z našo 13m bomo šlo na dopust, pa me zanima s katerimi plenicami ste zadovoljne in kako se obnesejo? ali morda uporabljate raje kopalke ali celo brez?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopanje v morju
31.5.2009 20:05:06   
Lunka
Moji dve se na morju kopata brez kopalkic in pleničk.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kopanje v morju
31.5.2009 20:09:25   
Anonimen
Plenice za enkratno uporabo, vseeno katere.
Jih imam se par viska, pisi na zs, ce jih zelis.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kopanje v morju
31.5.2009 20:09:45   
J.L.
koliko pa sta stari?

(odgovor članu Lunka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopanje v morju
31.5.2009 20:10:23   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Plenice za enkratno uporabo, vseeno katere.
Jih imam se par viska, pisi na zs, ce jih zelis.


kaj niso po kilaži kot navadne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kopanje v morju
31.5.2009 20:14:23   
Anonimen
Aja, so, dve ali tri kilaze. Mislila sem na znamko, vseeno katera je.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopanje v morju
31.5.2009 20:53:21   
frutka_
Običajno brez ali kopalkice. SEm pa imela pleničko poleg za rezervo.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopanje v morju
1.6.2009 8:38:27   
Anonimen
Moje dolgoletne izkušje:
Za v bazen, kopalne pleničke, za vsak slučaj če se pokaka, da pol tisto ne potone na dno bazena, prepodi vse kopalce, ki pol čakajo, da prečistijo bazen.
Za na morje pa kopalkice, da otrok nima tiste težke mokrote na sebi, ki ga tudi ovira pri kopanju in zlahka kopalkice ujamejo kakec, ki ga pol streseš tam kamor spada, spereš kopalke ali pa druge natakneš otročku.
Niakor pa ne z golo ritko. Pa ne zaradi današnjega časa, ko se vsesorta tipi potikajo po plažahm amapak zamislite si koliko umazanije je na tleh, tam kamor sedajo z golo ritko.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopanje v morju
1.6.2009 8:44:57   
rija
za na morje samo kopalke, nikoli kopalne plenice.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kopanje v morju
1.6.2009 9:15:30   
honey
V bazenu je imel ponavadi kopalno plenico, že zato, ker jo zahtevajo. Sicer sem približno vedela, kdaj bo kakal in sem mu takrat hitro navadno plenico namontirala ali pa, če nam je pač ušlo, pospravila kakec tja, kamor je spadal, tako da nam k sreči v morju ali pa celo v bazenu, ni nikoli "uspelo" kaj takega naredit. Drugače je bil pa kar več ali manj brez vsega, je bil najbolj srečen. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kopanje v morju
1.6.2009 10:14:38   
Leti31
IZVIRNO SPOROČILO: rija

za na morje samo kopalke, nikoli kopalne plenice.



enako

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kopanje v morju
1.6.2009 12:32:43   
Žaži
kopalne plenice za bazen, vseeno katera znamka, do sedaj sem imela babylove in so fajn.
Za morje pa kopalke.

(odgovor članu Leti31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kopanje v morju
1.6.2009 14:41:14   
J.L.
mi ji bomo verjetno mogli hočeš nočeš dat plenice, ker je imela težave z sečili, tako da verjetno brez oz. z kopalkicami nebo šlo. 

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kopanje v morju
1.6.2009 15:26:00   
rija
j.l. če je imela težave s sečili, je itak najbolje, da ji takoj slečeš karkoli in preoblečeš. plenica je meni veliko hujša od kopalkuser posted image  vsa tista voda...mrzlo.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kopanje v morju
1.6.2009 16:29:15   
kaya2007
za na morje imam kopalke ali pa nič, za na bazen pa plenice za kopat...vseeno katere, huggies se mogoče malo lažje oblečejo kot ostale.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kopanje v morju
1.6.2009 21:46:11   
Zofy
Mi bomo nagci na morju, za bazen pa imamo kar kopalne plenice od DMa (od 7kg do..). Stari pa smo 14m.

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kopanje v morju
4.6.2009 14:11:20   
Lucija Perc
Naša je na morju vedno med nagci. Na bazenu pa uporabljamo kopalke za dojenčke, ki smo jih kupili v BC.

_____________________________

23.01.2008 nam je polepšala življenje naša mala LANA

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kopanje v morju
5.6.2009 13:03:40   
honey
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

mi ji bomo verjetno mogli hočeš nočeš dat plenice, ker je imela težave z sečili, tako da verjetno brez oz. z kopalkicami nebo šlo. 


če je imela težave s sečili, je mogoče najbolje, da je kar brez vsega - ker je najbrž niti ne moreš non-stop preoblačit. Na morju je tako ali tako toplo, se ne bo prehladila, če bo brez vsega, se bo prej, če bo imela gor kopalke ali plenico. Pa saj te kopalne plenice lulanja tako ali take ne zadržijo. Se mi je enkrat zdelo smešno, ko smo šli na bazen (na plaži) in je imel mali še plenice, pa ga mož nese na ramenih - kar naenkrat mu začne nekaj teči po ramenih in se je mali polulal in je šlo vse ven iz plenice user posted image Tako da te plenice so bolj za zadrževanje kakcev ne pa vode - kar je čisto logično.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kopanje v morju
5.6.2009 13:11:30   
arupnik3
ojla
kaj naj pa oblečem 6 mesečni punčki na plaži (nič)????
sedela itak ne bo na pesku, mivki, ko bomo pa prišli z vode jo bom pa itak tkoj obrisala in oblekla (vsaj navadno pleničko)????

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kopanje v morju
5.6.2009 13:19:39   
bori2
v morje brez kopalkic, v bazen s pleničko od dm-ja, na plaži pa v kopalkicah.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?