|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poliklinika
23.5.2005 11:50:58   
Teya
bila na tem 4 urnem testu z glukozo in požela slabe rezultate :(( eno vrednost sem imela povišano, zato so me poslali na predavanje o zdravi prehrani....in črtali vse razvade, ki so mi še ostale....:(( kot sem razumela, naj bi imela do konca nosečnosti pri njih kontrole sladkorja...in da bom vse dobila po pošti...evo, v soboto dobim izvide, kjer so navedene vrednosti sladkorja in diagnoza, da gre za moteno toleranco na glukozo in da svetujejo dieto...to je to!...nobenega datuma kontrole, nič!
je katera tukaj, ki je ta test prestala s podobnim rezultatom kot jaz???? mi zna kdo povedati kaj sledi???

lep dan vsem! :rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   poliklinika
23.5.2005 14:23:52   
Tiamo
Jaz nisem bila na tem testu..

ti pa vseeno želim vso srečo in da se bo kmalu vse poštimalo.

Verjetno ni nobene panike, zato pa nimaš kontrole.

Lp Tia74

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   poliklinika
23.5.2005 16:19:46   
Teya
Hvala, Tia.....sem zdaj klicala svojo G in so mi povedali točno to, kar si sklepala že ti :bravo::bravo::bravo: baje, da nobene kontrole :bravo:, full happy!!!!

pozdravček! :rozica:

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?