|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež
11.5.2005 20:15:16   
Tiamo
Mi malo zaupate izkušnje z avtosedeži?

Na kaj moram paziti, ko ga kupujemo?

Gre za novorojenčka!

Lp Tia74
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avtosedež
11.5.2005 20:34:53   
Annny
Živjo,

svetujem nakup lupinice 0-9 kg.
Po možnosti naj bo znamk Roemer ali Maxi Cosi, so najvarnejše.
Lp

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avtosedež
11.5.2005 20:36:53   
piščanc
mi smo imeli lupinico natanko dvakrta, se je tko drl notri, zdaj imam avtosedež od 0 naprej,mislim da do 15 in je OK. sem ga pa že imela pri tjaši, tud od rojstva

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Avtosedež
11.5.2005 20:38:55   
Mina1
Maxi Cosi Cabrio ima vse tisto, kar potrebuje :duda: za varno vožnjo, če seveda ni divjakov na cesti;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avtosedež
11.5.2005 21:04:05   
Anonimen
Če bo ozrok pizimi še v lupinici, potem kupite čimvečjo. S tistim kombinezpnom ga težko notri stlačiš.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Avtosedež
12.5.2005 8:29:58   
Sugy
jest bi pa vprašala, kako je s temi lupinicami od Peg perega. A morš nujno imeti tist podstavek namontiran v avtu, da lahko daš lupinico gor, ali jo lahko voziš tudi brez? Kako je to kaj praktično?

Ali paše na PP pramette tudi kakšna druga lupinica (npr. maxi cosi) ?

Kaj pa pomeni tisti 3 ali 5 točkovni pas?


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avtosedež
12.5.2005 9:05:51   
brbra
Jaz pa sploh ne bi več lupinice nabavljala. Mi smo jo morali pri 1,5 meseca zamenjati za avtosedež, ker jo je prerasel. Kupili smo concordov ultimax in naslednji škrat bo direkt v njem sedel:bravo:

lp

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Avtosedež
12.5.2005 9:30:25   
Anonimen
Lupinico je že dobro imet. Lahko lupinico z otrokom, ko ga neseš iz avta, tudi kam postaviš, npr. v nakupovalni voziček ali kaj podobnega. Pri nas smo otroka v njej imeli tudi na plaži pod senčnikom. Sem jo lepo naložila v voziček in peljala do tja, do koder se je dalo, naprej pa lupinico lahko lepo neseš in še kaj drugega zraven. Pa ko prideš domov, jo postaviš na tla, da imaš čas sebe sleči ipd.
Kako jo je pa otrok pri 1 mesecu in pol lahko prerasel, pa mi ni jasno. Kakšno majčkeno ste pa imeli? Moj je bil res velik otrok, pa jo je prerasel v starosti okrog 8 mesecev, se mi zdi.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Avtosedež
26.5.2005 13:35:08   
Samo
Midva sva zdaj šla v nabavo Concorda ultimax 0-18kg. Lahko ga namestis v nasprotni smeri voznje za novorojencka (do 13kg). Je malo drazji od skupine 9-18 kg (50000 SIT), vendar je uporaben od rojstva. Kar se udobja in varnosti tice nimam pripomb. Po mojem je od lupinic tudi malo varnejsi. Je pa vprasanje, ce bistveno.

Torej, lupinica je sicer bolj praktična, sva jo pa midva zaradi nižjih skupnih stroškov zdaj preskočila. Bomo pa še videli kako se bova znašla, ko bomo malo več hodili naokrog. Z lupinico je gotovo lažje. Verjetno bomo več uporabljali voziček :)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?