|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pregledi ob koncu v porodnišnici
24.6.2009 10:57:38   
palčica24
in srečke nosečke, koliko pa vas kaj gre julija v Šempetersko porodnišnico na porod?
Jaz sem namreč danes klicala za pregled, ker gre moja ginekologinja na dopust in moram preglede nadaljevati v porodnišnici. Ravno sem dopolnila 36 polnih tednov. Pa lepo danes pokličem da se naročim pa so mi rekli, da je čist zadosti, če pridem okol 16 julija se prav v 39 tednu. A se vam zdi normalno, da od 35 tedna naprej pa vse do 39 ni treba na pregled ? Če ima katera ikušnje jih prosim delite z mano.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pregledi ob koncu v porodnišnici
24.6.2009 11:04:00   
Žaži
Je kar normalno tako, jaz sem imela konec nosečnosti preglede pri 36t, 38t, 39t in nato najprej na tri dni, po pdp pa na dva dni.

(odgovor članu palčica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pregledi ob koncu v porodnišnici
24.6.2009 14:09:39   
žakoberin
Jaz sem imela pregled v 34 tednu, nato pa še v 38 tednu.  No na tem zadnjem pa mi je moj G rekel, zdaj pa samo še srečno in sva končala!!! Sem kar malo pogledala debelo, pa je rekel, kaj češ hodit na preglede zdaj si tako ali tako na koncu in hvala bogu, da te zdej kaj prime. Danes naj bi imela rok, pa nič ne kaže, da bi se komu kaj mudilo. Je pa rekel G še to, da če grem čez rok, se lahko pridem kaj pokazat, če želim. In to je to!

Jaz imam občutek, da  mojmu G vse skupaj dol visi, al pa se motim.                           

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pregledi ob koncu v porodnišnici
24.6.2009 15:04:45   
simonalokar
pri moji G je pregledi v zadnjem mesecu vsak teden npr36,37,38 39 in zadnji teden na vask 2 dan. tko da mi je mal čudn da te tako jemljejo. najbolj je da te ima tvojaG do konca hvala bogu da moja gre 1 teden po PDP na dopust

(odgovor članu žakoberin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pregledi ob koncu v porodnišnici
24.6.2009 22:48:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žakoberin

Jaz sem imela pregled v 34 tednu, nato pa še v 38 tednu.  No na tem zadnjem pa mi je moj G rekel, zdaj pa samo še srečno in sva končala!!! Sem kar malo pogledala debelo, pa je rekel, kaj češ hodit na preglede zdaj si tako ali tako na koncu in hvala bogu, da te zdej kaj prime. Danes naj bi imela rok, pa nič ne kaže, da bi se komu kaj mudilo. Je pa rekel G še to, da če grem čez rok, se lahko pridem kaj pokazat, če želim. In to je to!

Jaz imam občutek, da  mojmu G vse skupaj dol visi, al pa se motim.                           



Ne vem no, sam men se zdi to mal preveč flegma odnos. Pejt tam, pa si nekej zmisl, kaj vem, al da te dol tišči, al da ga bol mal čutiš.... Jst mam še 12 dni do PDP, pa sm mela že 3 CTG-je, pa še dva imam naročena. Pa tut na UZ mi plodovnico prever. Men se zdi to pomembno.

(odgovor članu žakoberin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pregledi ob koncu v porodnišnici
25.6.2009 8:19:00   
jakaracman
Jaz sem bila na koncu vsak teden.in ja, vašim ginek. malo dol visi.In ravo tak čas sem bila , moja ginek je odšla na dopust in me predala kolegici, ki jo je nadomeščala in ne v porodnišnico.

< Sporočilo je popravil jakaracman -- 25.6.2009 8:20:17 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pregledi ob koncu v porodnišnici
25.6.2009 15:12:03   
palčica24
ojla, vidim, da mate skor vse lepo porihano glede pregledov. No sej jaz sem itak nazjala sestro v porodnišnici tko, da me je kr lepo naročila čez en teden sedaj. Tko,da drug teden pa še osebno obračunam z njo. Bom javila kako se bo končalo. Hv ala

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?