|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glavobol
1.7.2009 8:41:37   
mamica2009
Sem v 38.tednu nosečnosti.Moji glavoboli so čedalje bolj močni.Je imela katera podobno izkušnjo?
Je možno da zato, ker me je malo strah poroda?
user posted image

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glavobol
1.7.2009 10:58:48   
eva1
Kakšen pa imaš pritsik? Najbolje da pokličeš G in poveš, ker s tem se ni za hecat..mene je neznosno bolela glava..bolečina je segala v vrat..vse je utripalo, na koncu pa so ogotovili da gre za pritisk ki je bil močno povišan (180/120) in sem dobila tablete za zbijanje pritiska, ležala v bolnici..ampak pri meni se je to začelo dogajati okoli 32 tedna..v 38 t so mi zaradi tega naredili CR!

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glavobol
1.7.2009 11:33:22   
mamica2009
Pritisk mam dober, večkrat prenizkega kot previsokega.Sem pa tudi zelo slabokrvna, ampak ne vem če od tega boli glava. Se pa ne počutim dobro in vrti se mi zarad slabokrvnosti.Mam tablete pa še zaenkrat ni nič boljše.
Verjetno je vse skupaj od stresa, vsaj po moje.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glavobol
1.7.2009 11:58:21   
hektorina
mamica 2009, moja izkušnja je zelo podobna tvoji. glavobol po navadi izhaja nekje iz kakšnega psihološkega stanja. Lepo izzy, bo vse o.k.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glavobol
1.7.2009 14:31:21   
oka
Uf nosečniški glavoboliuser posted image . V obeh nosečnostih sem jih imela in to tako močne, da včasih nisem mogla funkcionirat. Sem povedala ginekologu in me je "potolažil" da pride do tega zaradi hormonov in da se bo po porodu uredilo. In res se je. Zdaj me glava boli le pred menstruacijo. Ne bi pa bilo slabo, da to razložiš zdravniku, toliko, da izključi druge možnosti.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glavobol
1.7.2009 15:39:19   
Menta
Sem v 20. tednu nosečnosti in me boli glava predvsem zaradi nizkega pritiska. Pomaga mi predvsem počitek, veliko tekočine in pa razgibavanje vratu ter globoko dihanje na svežem zraku (kar na balkonu, da lahko zraven sedim).

V najhujšem primeru vzamem tudi lekadol, ampak res če je taka situacija, da ne morem počivati, ker sem cel dan zdoma.

Opazuj se, prisluhni telesu in če je hudo, rajši pokliči zdravnika. Ni se za hecat, kar se tega tiče. Najbolje da ti G pove, kaj se da naredit.

Pa srečno!

< Sporočilo je popravil Menta -- 1.7.2009 15:40:04 >

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?