|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 10:52:14   
india
Lepo prosim, če mi lahko kater,ki se na to spozna da navodila,akko sama formatiram računalnik, se pravi ga zrušim in ponovno naložim XPje,ker mi nekaj ful šteka in zgleda,da ga je napadel virus. Po nasvetu enega računalničarja je treba to nardit, a mene je malo strah, ne bi pa rada zdaj dajala nevem koliko denarja.

Prosim za nasvete, kako zbrišem C disk???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 10:53:34   
ZARA
Jst bom tiho!!
Ne,ne morm...sam da mal pomislim...z radirko??

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 10:55:31   
Anonimen
Tiho Zara!!! 8)
Dej si radirko v zobe pa stisn pa drž :hudicek:

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 10:56:39   
kofetek2010
ne, zara - z edigsom :)-

miska - pojma nimam, pri nas to rihta možek in se po 2 dni zajebava, to sploh ni tak hec ;) Gal je na svojem non stop na igricah in jih kr vleče in vleče z neta in potem se prehladi in faše virus :)- kak mesec nazaj je bilo potrebno vse zbrisat (kje in kako ne vem) in potem nazaj naložit :zmeden:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 10:59:04   
AnBan
Jana...kje maš pa ti sllikco:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 10:59:15   
Moyca_
zara ni potrebno vedno imet butastih komentarjev:zmeden2:

včasih je bolje če smo tiho:)-:)-:)-

Miška nimam pojma

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:00:23   
ZARA
MOYCA,zakaj pa pol nisi??

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:01:05   
Yasmin
ojjjjj..Mis..ce bos na moj nasvet cakala, bo racunalnik ziher za smeti..sorry..
vem pa to, ce bos kaj sama sara po racunalniku..shrani vse na disketo ali cd kar je pomembnega v datoteki..
in veliko srece

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:04:12   
Moyca_
Zara :zmeden:
čisto dobronamerno, ampak ko jaz vprašam kaj resnega in čakam na odgovor mi ni niti malo smešno ko se najde kaka "zara" ki nič ne pomaga, spušča pa komentarje ki so čisto mimo

ampak to je moje opažanje:sloncek:

sem že zaključila:)-


............................................................................................................................................................................................................................

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:05:07   
BigWhale
Miska,

Ce imas na racunalniku kaj podatkov, ki bi jih rada ohranila ni to tako zelo preprosto. Je treba te podatke nekam prestavit za cas, ko delas ponovno namestitev sistema.

Ce nimas nobenih podatkov, ki bi jih rada obdrzala, potem enostavno vstavis WindowsXP cd v racunalnik in ga restartas, pa se bo avtomatsko zagnala namestitev. Potem bolj ali manj sledis navodilom na ekranu in precej na zacetku dobis moznost za formatiranje trdega diska.

Je pa namestitev operacijskega sistema za nekoga, ki ne ve kako zbrisati trdi disk precej velik podvig. Ti svetujem, da raje poprosi nekoga za pomoc, da ne bo potem jok in stok.

:)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:05:27   
vesnaRR
Jaz ti bom samo to svetovala, da potem ko ti končno uspe naložit tole zadevo, narediš različna uporabniška imena za različne uporabnike - tako se marsikdaj izogneš virusom.
Se pravi da imaš administratorja s ful pravicami in geslom ki ga veš samo ti, potem narediš npr. user za otroke za kakšne igrice (jim daš samo pravice do določenih programov), pa še enega sebi za delo (malo več pravic pa ne do igric).
Tako se ti ne more kar karkoli naselit brez tvoje vednosti na mašino, saj rabi administratorsko geslo.

Jaz imam tako narejeno (poleg še ostalega), pa sem drugače izjemno previdna.

Lp, Vesna

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:05:58   
india
Zara, sori, a meni danes ni do heca.... mi je namreč ta zver požrla par zelooo potrebnih datotek in sem v total temi.

Ja, na CD je sem potegnila in rešila kar se je rešit dalo. Sem se pa sama pri sebi zaklela, da ne odpiram več nobenih butastih igrc in linkov:hudicek::hudicek:


(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:06:58   
ZARA
To že vem,MOYCA...ker tvoje debate o DM pa špar točkah so res konstruktivne...

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:08:25   
Anonimen
Nama ga je sesul moj mož, ker je (po njegovih besedah) iskal avtomobile (po mojem pa bolj njihove prodajalke :)- ).

Potem pa se je vse sesulo, in računalničar naju je pošiljal v maloro, ker se je res dolgo matral, da je vse skupej znova naložil. Tko da res nimaš nič zavidljive situacije.

No ampak dokler se da na RR... ane? :)-

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:09:42   
BigWhale
Mojca nima prav. Ne vcasih ampak VECINO casa bi bilo bolje, da ste/smo tiho. Bi bilo marsikaj marsikomu prihranjeno. :)

Dajte se malo brzdati, ce nimate nic pametnega za povedati ali mogoce celo pomagati Miski. Ker so vase besede potrata za nas cas, za pasovno sirino in se za marsikaj.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:10:02   
india
Meta., hihi, jaz bi vaju tud v maloro poslala, če bi blo tako, a če ti povem, da mi je hudič požrl nujno potrebne datoteke za delo, s katerimi sem sse mantrala recimo pol leta?? Saj nekaj jih imam na CD jih, a ne komplet:((:((:((:((

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:13:56   
Moyca_
zara
a moraš na katero mojo debato slučajno odgovarjat - ne nerabiš, sploh če nimaš namena odgovarjat


pač sem ti povedala svoje mnenje, ki ga lahko mirno sprejmeš in ne koplješ še globjega jarka ali pa se ...

lep dan vsem

Miška
upam da porihtaš, ker vem da zna bit to eno veliko sranje. jaz sem vedno cela živčna pri teh stvareh, ker potem vedno ne najdem polovico podatkov
Upam da dobro porihtaš


lp dan vsem:sloncek::sloncek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:15:54   
ZARA
Ali pa se,kaj??
Boš vrgla v jarek??

I REST MY CASE!!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:18:28   
vesnaRR
Zato Miška upoštevaj moj nasvet ko ti bo uspelo. Ti pa povem, da če jaz samo omenim da bi mojo mašino pa malo sesuli ker neki šteka, me moj cel teden grdo gleda:zmeden2: Slaba tolažba....

Tudi po telefonu bi bilo malo težko to spravit skupaj... res nimaš kakšnega frik mulca pri sosedih ki bi se igral s tem? Ali nekoga ki bi bil na razpolago če se zašteka?

Najdi koga, resno.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:22:02   
india
Vesna nimam, na žalost. Edini, ki je trenutno tak, je lužbeno na KOsovu ( vojska), kolega, ki mi je to včasih delal, bi mi izpulu min. 15 000, pa t a teden nima časa, drugega pa niiiiiiiiiiii!:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:32:30   
Pajaca
Miska s kje si že ti???? Men je en kolega to zrihtal za čokolado, pa ko mi je začel razlagat kako se to nardi pa kakšne možnosti so da gre kaj narobe me je skor kap, tko da vprašanje če se da to kr tko.. mi laiki mislim, da ne znamo. Pa je treba neki kopirat, pa neki prenašat, pa pod varnostno uklopit.... BUUU Mi je pa čist vse ohranu, tko da po moje bo treba reskirat tiste dinarčke.

Če si kje blizu mene (LJ ali KR), ga lahko vprašam za koliko bi ti to naredil, če ma čas pa voljo.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:33:23   
kofetek2010
miska je iz totega Maribora :)- malo daleč za čokolado :(

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:34:15   
Pajaca
Pol pa žal ne morem pomagat.... sej se mi je zdelo da je daleč stran od mene. Škoda.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:40:11   
india
Pajaca hvala za ponujeno pomoč, bom morala že nekako scimprat vse skupaj:((:((

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RAČUNALNIČRKE....POMOČ PROSIM!!!!!!!
26.5.2005 11:42:55   
vesnaRR
Zdaj itak nič ne moreš, počaki bom jaz malo povprašala okoli za kakšnega študenta v MB, ti kaj javim, samo ne bo pred večerom.
Ne se sama lotit ker lahko narediš še večjo štalo, pol ti res nič ne bo delalo, niti net.

Lp, Vesna

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?