|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plaže na Rabu?
10.7.2009 1:45:52   
saska27
Zdravo user posted image

Letošnje poletje bomo najverjetneje šli na Rab, ker tam še nismo bili. Vsi hvalijo rajsko plažo, Lopar ... Tam sem tudi iskala apartmaje, potem pa prebrala, da je menda po 300 metrih voda še vedno do kolen in da lahko greš peš skoraj do naslednjega otoka. Torej to odpade. Zanima me, kje na Rabu je globlja voda, da bom vedela, kje iskati naprej.

Hvala za informacije!

Lp,
saša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plaže na Rabu?
10.7.2009 7:19:04   
gita10
V Suhi Punti ali pa v Rabu. V  Loparju pa verjetno samo otroci uživaju, ker tista mivka res najeda živce odraslim.

(odgovor članu saska27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plaže na Rabu?
10.7.2009 8:54:55   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

V Suhi Punti ali pa v Rabu. V  Loparju pa verjetno samo otroci uživaju, ker tista mivka res najeda živce odraslim.


Se strinjam! Men je Lopar delč od rajske plaže. Preglej malo Barbat in Banjol, Suha Punta je pa itak zakon!


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plaže na Rabu?
10.7.2009 9:32:31   
matkica
Barbat je super.Mi smo bili tam,pa nam je bilo zelo všeč.

(odgovor članu saska27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plaže na Rabu?
10.7.2009 9:54:38   
saska27
Polepšale ste mi dopoldan user posted image  Prav za Banjol in Barbat sem zjutraj dobila nekaj ponudb, tako da se bo nekaj sigurno našlo.
Sem mislila, da sem edina, ki ji ni všeč stotine metrov plitve vode. Pred leti sem bila na taki plaži na Pašmanu in mi ni bilo všeč, v Medulinu je bilo še huje - ko si že mislil, da boš končno lahko zaplaval, je postalo še bolj plitvo. Še manj praktična pa se mi taka plaža zdi za otroke - saj ga ne moreš pustiti samega, da laufa 200 metrov v vodo. Malo mivke ali proda, potem pa globina, in imamo vsi nekaj od morja user posted image

Hvala še enkrat!

Lp 

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plaže na Rabu?
10.7.2009 18:20:28   
čaki
saska a maš ti otroke?

(odgovor članu saska27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plaže na Rabu?
10.7.2009 18:49:13   
jakaracman
V medulinu imaš levo fino globoko vodo in tudi kamenje.Ne rabiš se počit tam kjer prvo prideš na plažo.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plaže na Rabu?
10.7.2009 20:33:23   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

V medulinu imaš levo fino globoko vodo in tudi kamenje.Ne rabiš se počit tam kjer prvo prideš na plažo.


Govorimo o otoku Rabuuser posted image .


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plaže na Rabu?
10.7.2009 20:42:11   
Anonimen
V Barbatu pa res ni lepe plaže samo pomoli in privezi za čolne ... smo bili ravno predlanbi tam in smo se hodili na rajsko plažo kopat, s tem da nismo hodili na mivko ampak čisto na desno stran zaliva kjer so bile malo skale pa borovčki s senco, malo globja voda (koj do pasu) in to in meni je bilo res super tam.

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plaže na Rabu?
10.7.2009 22:06:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
V Barbatu pa res ni lepe plaže samo pomoli in privezi za čolne ...

Žal tole drži. Meni je še vedno najbolj všeč plaža, ki sega od mesta Rab do Palita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plaže na Rabu?
11.7.2009 3:18:24   
saska27
jakaracman, priznam, v Medulinu sem se res "počila tam kjer prvo prideš na plažo". Pred leti sva s user posted image  en dan in eno noč preživela v kampu in takrat pač nisem izgubljala časa z iskanjem najboljšega. Predlani oktobra nam je zelo prav prišla mivka, bresti (namesto plavati) po vodi pa si ne želim več.

čaki, imam dva otroka. Ker sta še majhna, jima zadostuje nekaj metrov mivke ali proda. Zdi se mi, da bi v tisti neskončni plitvini morala še veliko bolj paziti nanju oz. bi se bolj bala.

Na marsikateri fotki je plaža v Loparju res videti sanjska, v realnosti pa je to videti tudi tako. Ne, hvala.

Gremo v Banjol (pustila se bom presenetiti) in bom potem poročala. Hvala za mnenja in nasvete - bomo vse preverili user posted image .

Lp 



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plaže na Rabu?
11.7.2009 22:25:51   
jakaracman
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

V medulinu imaš levo fino globoko vodo in tudi kamenje.Ne rabiš se počit tam kjer prvo prideš na plažo.


Govorimo o otoku Rabuuser posted image .


Uporabnica ne govori samo o Rabu( beri 5 komentar).Vse preberi če že komentiraš.user posted image

< Sporočilo je popravil jakaracman -- 11.7.2009 22:28:48 >

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




nogomet
aljaz99

Za kateri klub navijate

Barcelona (46%)

Real Madrid (11%)

Inter (5%)

Chelsea (9%)

drugo (29%)


Število vseh glasov: 82

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!