|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sprožitev poroda
7.7.2009 7:12:34   
LERO
A so kateri sprožili porod? Koliko dni po roku pa to naredijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 7:18:48   
Anonimen
meni so ga 4 dni po roku. sem nenormalno zatekala in mali ni imel vec nobene koristi vec z vztrajanjem v maternici.

(odgovor članu LERO)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 7:33:19   
LERO
Jaz upam, da mi ne bo treba predolgo čakat. Noge mi zatekajo, vsak dan slabosti, če počivam pa še nore bolečine pod rebrami in v prsnem košu, ker kar gor tišči namesto dol. Pa prvič smo imeli 4,1 kg in je bil kar grozen porod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 8:06:23   
buči
Meni so ga 2 dni po roku, ker naj bi odtekala plodovnica, ampak so kasneje ugotovili, da ni bilo tako. Sem dobila po parih urah (po vstavitvi svečke) popadke na 3 minute, čez 5 ur sem bila v porodni, rodila v manj kot uri (pri prvem sinu se je pa vleklo 9 ur, pa je imel več kot pol kile manj kot drugi otrok). So fajn ti popadki od svečke, tako da se tega ne boj. Saj več, potem bo pa dete pri tebi! Srečno!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 8:28:51   
suzolinka
6 dni po roku, sem bila 3 cm odprta in brez popadkov pa so se v porodnišnici odločili, da mi sprožijo.
Porod je bil tudi pri meni brzinski - 3 ure od predretja mehurja. Srečno!!!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 8:36:13   
barika
Meni so ga 11 dan po PDP ... je bil že čas user posted image user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 9:08:38   
botrca
Meni so ga sprožili 8 dan, sem pa že 7 dan šla v bolnico, ker so mislili da bom še isti dan rodila. Pa ni bilo nič in so mi 8 dan sprožili...rojevala sem (ne štejem da sem šla noter v petek zjutraj rodila pa v soboto ob 18:28) 7-8h...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 11:14:20   
Netopirčy81
Meni so ga sprožili s svečkami, 3 dni po PDPju, ker je bila plodovnica že slaba al jo je blo premal - nekaj takega. Porod je trajal groznih 9 ur (od začetka popadkov). Svečke so mi prijele po 2eh urah.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 14:04:53   
anci banci
meni so ga sporožili 14 dni pred rokom zaradi sladkorne in visokega pritiska, dobila 2 svečki prvi dan v prorodnišnici in sem se odprla za 3 cm do naslednjega dne. porod je pa trajal 3 urce
mali je že bil preležan in plodovnica je bila mlečna

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 16:37:39   
Anonimen
meni 2tedna ped rokom..popadki so bili 2tedna.in so mi dali tabletko za odpiranje-ne zarad popadkov,ampak ker so ocenili da mala ima samo 2200gramov...in je imela 2710user posted image ...so mislili da se ne redi in sprožili....porodnišnico rakičan pa bi najrajeuser posted image user posted image user posted image ...so mi govorili da mala ne bo preživela če sprožijo porod.prasciuser posted image ,kako sem jezna ko se zmislim kaki so bili...3krat sem bila po4dni v porodnišnici(popadki),pa se ni nič dogajalo..in sem šla v maribor kjer so mi sprožili porod

< Sporočilo je popravil leo#tia -- 7.7.2009 16:39:09 >

(odgovor članu anci banci)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 17:36:17   
Anonimen
Meni so ga v drugo sprožili en dan po roku po amnioskopiji. Od vstavitve igle do poroda so minile 4 ure.

Nikoli več ne bi šla na amnioskopijo. No, mogoče 10 dni po PDP.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 19:37:40   
Ploha
meni so 8 dan po PDP-ju sprožil, rodila 9 dan,...

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Meni so ga v drugo sprožili en dan po roku po amnioskopiji. Od vstavitve igle do poroda so minile 4 ure.

Nikoli več ne bi šla na amnioskopijo. No, mogoče 10 dni po PDP.


joj dej nehi, tega me je tako strah, da ne znam povedat, bolj kot poroda user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 19:54:17   
Anonimen
Men so ga 14 dni pred PDP (visok pritisk, premalo plodovnice) ... rodila v 3h uricah z lastnimi popadki ... je bila pa tamala fajn zahirana pa plodovica je bila že zelenkasta.

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sprožitev poroda
7.7.2009 23:14:01   
srček2007
Dva dni po PDP. Dobila tri svečke - nobenih popadkov, nato mi voda odtekla, rodila 16 ur potek ko mi je voda odtekla a ja pa bila doooooooolgih 14 ur v porodni, ampak se je splačalo mamo čudovitega sinčka.


_____________________________

Če se ničesar ne bojiš, tudi ne ljubiš nič.
In če nič ne ljubiš, kakšno radost
imaš v življenju?
(S.C.)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sprožitev poroda
8.7.2009 14:20:05   
MATEJKA_
DR. počakajo max 2 tedna po roku, kdaj točno, pa je odvisno od zdravstvenega stanja otroka in mame.

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sprožitev poroda
8.7.2009 17:27:57   
Taddy78
4 dni po PDP-ju, ker sem imela premalo plodovnice...
Je pa isto imel 4030g in sem se kar namantrala user posted image

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sprožitev poroda
8.7.2009 23:42:20   
akin
Točno 1 teden po PDP. Od takrat naprej hodiš na preglede v porodnišnico. No, in me že po prvem pregledu niso spustili domov, čeprav sem hotela počakat. Baje je blo vse pripravljeno, čeprav še ni bilo popadkov. Moj je bil malo razočaran, ker je bil prikrajšan za paniko ob prvih popadkih doma in dirjanje v porodnišnico :)

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sprožitev poroda
9.7.2009 8:29:27   
Nea_teja_
Meni so ga sprožili pri prvih dveh dobila sem iglo v žilo pri obeh fertik v dveh urah in ni bilo nič groznega.

(odgovor članu akin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sprožitev poroda
9.7.2009 8:45:54   
ALEN
Tudi meni so sprožili porod,pri prvem user posted image 14 dni čez rok z svečko rodila z vakum po desetih urah.Drugič 10 dni čez rok user posted image z umetnimi popadki rodila v slabih dveh urah.user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?