|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:06:41   
Amoss
Zdaj sem klicala v mb porodnišnico da vprašam kaj naj naredim ker mi je ponoči in zjutraj tekla kri.
No in se javi neka babica in ne morem verjeti kako je bila nesramna, da ravno toliko da ji nisem dol vrgla telefon.Lepo jo vprašam kaj misli da naj naredim ker nisem prepričana ali je kr od depilacije ali je kaj druga.Pa se je začela dret kaj jaz mislim, kak naj ona to ve in kaj bi jaz rada od nje, kaj naj zdaj ona naredi kr jaz krvavim,....
Še zdaj sem šokirana, da imam kr solzne oči.Pol pa sem rekla samo hvala in odložila telefon.
In v to porodnišnico grem jaz rodit?!Kaj če naletim na to tečno babico?Groza zdaj pa ne vem kaj naj naredim,...
Nič mi ni rekla ali naj se pridem pokazat ali kaj takega samo drla se je kaj bi pa zdaj jaz rada od nje,...
Upam da ne grem danes ponoči rodit,..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:13:31   
Anonimen
Amoss no no zdej si pa čist na koncu z živci,znak,da moraš čim prej rodit.
Una na drugi strani telefona ma pa slab dan,najbrž se je ustrašla,da boš še ti gužvo pršla delat;)
Pokloč še enkrat pa vpraši to babnco,če misli,da boš telefonski rodila,tako,da se nouta srečale srgač se bosta pogrizle:)-;)
Če krvaviš,je znak,da se je začelo nekaj dogajat,no tamalmu reč nej mal počaka,ker je ena čarovnica v službi:)-
VSO SREČO!!!!!!!!ČIM MANJ TRPLJENJA!!:love:

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:14:03   
Tanyya
jaz bi ji že nekaj nazaj zabrusila,:pujs:.Ne vem zakaj si nekateri mislijo da lahko rečejo kar koli jim pade na pamet.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:15:14   
pravljica
kaj pa če pokličeš še v ZD kakšno G? jaz bi še to probala...

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:18:26   
Amoss
Če pa v mojem danes noben ne dela popoldan.Kaj naj kličem na Ptuj v porodnišnico in grem dol rodit al kaj?
Čist sem živčna pa še nekaj me šraufa in če grem zdaj rodit se bom pa stepla s to žensko,...
:hudicek:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:18:30   
Anonimen
Amoss, boš videla, ko boš tam, bo vse lepo in prav. Nobena babica ne bo nesramna do porodnice, če pa že bo, pa naj tvoj :love: kar bolj na ojster način pove, da se da vse lepo povedat. On bo tam za to, da bo te varoval pred zmaji. Mogoče je imela babica slab dan in jo je nadrl šef, pa se je takrat nad tabo izkašljala, zdaj pa ji je žal in se bo zato, če boš slučajno šla ponoči rodit, toliko lepše obnašala. :) Sicer pa, itak tam ne bo vedela, katera je klicala, tako da naj ti ne bo nerodno. Saj ne moreš vedet, kaj se dogaja tam spodaj, a ne?

Kaj pa, če bi kdo od tvojih pogledal, kako in kje krvaviš? Ker če krvaviš zaradi depilacije, potem se bo to sigurno videlo na sramnih ustnicah.

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:19:51   
Gina
Ja, to ni slaba ideja, poklicati v ZD. No, lahko ti povem, da ko sem jaz malo krvavela dan čez PDP, so mi v Lj. rekli, naj se pridem pokazat. Sicer nisem imela popadkov, ampak ker sem bila že tam, pa malo odprta (2 prsta), so me kar notri obdržali. Tako da po moje te ne morejo kar nadret, če greš tja in rečeš, da si se ustrašila, ker krvaviš. Zihr te bodo pogledali. Pa na CTG te bodo dali. Mogoče te pa notri obdržijo.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:20:50   
Tanyya
Amos,saj na Ptuj ti ni treba iti rodit,lahko pa vseeno pokličeš pa vprašaš.Upam da se bodo tam kaj lepše obnašali.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:22:58   
Amoss
Zdaj v tem trenutku sem tako jezna da tudi če rodim doma mije vseeno, tja pa ne grem!
Aja pa nič se nisem porezala ali kaj, nič ni za videt, niti rdečo ni nič, čeprav me je vse peklo!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:23:02   
kofetek2010
malo še potrpi, tam nekje okrog 21-h je izmena ;)

če nimaš daleč do porodnišnice potem kr pojdi tja, naj te pregledajo, da vidijo kako je na stvari, pa še pomirjena boš

čim manj boleč in čim hitrejši porod ti želim :)

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:23:26   
Anonimen
Aha, šele zdaj sem videla, da te šraufa!!! Ja potem pa se je začelo. Lahko se še zadnji trenutek premisliš in greš na Ptuj rodit - tam tudi ni napačno. Baje je ptujska porodnišnica na boljšem glasu kot mariborska.

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:24:47   
Anonimen
Očitno se ti je odluščil čepek. Ali je bila krvi primešana tudi sluz?

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:25:38   
AKŠ
boga----


poskus še enktar poklicat, da se ti oglasi katera druga, al pa poklič kar svojo G....


(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:26:26   
CatJa
Amoss, da se ni cistilka javla? :)- :)- :)- :)- :)- Ker pol pa najbrz res ne ve, kaj naj ONA naredi :zmeden2:

Ne, sori, sej verjamem, da ti je dvignlo pritisk. Pejt v porodnisnico, pa nej pogledajo kaj se dogaja. In nej ti cim prijetneje mine! :miska:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:26:29   
Anonimen
Tle ni za čakat,pa študirat kam,mali hoče ven!!!!
Mami požvižgaj se na coprnico.;)
Če te že fajn šraufa kar počas spakiraj,pazita kako vozita,časa je dovol.

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:29:54   
kofetek2010
v eni uri si na Ptuju in v eni uri si v Slovenj Gradcu, o obeh porodnišnicah se širi boljši glas, kot o Mariborski ;)

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:31:13   
Gina
Ja, res se pojdi pokazat. Saj tiste v sprejemni niso iste kot v porodni. Pa veliko jih je tam, saj ne boš ravno na to naletela. :)

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:32:32   
Anonimen
Ja Amoss odloči se vrzi kovanec,žrebaj,kar hočeš delaj,kmalu boš v ednini in držala štučko v naročju.:bravo:9nebesa

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:35:37   
Amoss
No ko mi je šla kri je bila čista kri brez sluzi, drugače pa imam izcedek, tak prozorn, pa bež rjav, včasih pa je rahlo zelen,...Mislite da je to to?
Nena me še fejst šraufa, tak da bom za vsak slučaj počakala še doma, ker sem že imela lažne popadke, ki so po 2 urah minili,da me nebo še v porodnišnici nadrla da brez veze tja hodim,...
Sicer pa res Ptuj nebi bila tako slaba izbira.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:39:14   
Anonimen
Ja sončece ti žarko,kaj brez veze!!!!!!!!!!!
Če maš že izcedek pa te šraufa pa živčna si ko:hudicek:to niso lažni popadki.:)-
Pa poklič Ptuj in povej vse znake,pa izcedke,pa boš vidla kaj ti bojo rekli.

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:42:30   
kofetek2010
Amoss ne se hecat, da ne boš rodila z nami in ob naši pomoči kar na RR :)-:)-:)-

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:46:06   
Amoss
Sem se pogovarjala zdaj z mojim :love: in je rekel da grema v porodnišnico ko pride domov, za vsak slučaj!
Kaj katera ve kdaj je smena v mb porodnišnici?Ob kolkih?
Če pa bodo nesramne zraven :love:pa grem kr na Ptuj.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:48:09   
Anonimen
Amoss, pokliči na Ptuj in se pojdi pokazat. Saj te ne bo nobena ugriznila. Pa še lepše ti bo tam kot v Mariboru. Vso srečo.

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 17:48:28   
kofetek2010
jaz sem prišla v porodnišnico ob 3-h ponoči in ob 6-ih zjutraj je bila smena in potem ob 14-ih spet (sem rojevala v vseh 3 izmenah), ampak to je bilo pred 8,5 leti, mogoče imajo še vedno enak režim - naj katera pove bolj nove podatke :)-

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 18:22:19   
Amoss
Upam da bo katera vedela povedati kaj več!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?