|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhano - sveže
28.7.2009 9:02:00   
PetraSkok
Živjo, mene pa zanima, kdaj ste naredile ''prehod'' iz kuhanega sadja in zelenjave na sveze. Jaz ji recimo za dnevno malico skuham recimo jabolko, ne vem pa, kako dolgo bi to pocela oziroma ce sploh bi?

Kako ve to delate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhano - sveže
28.7.2009 9:31:40   
miapia
Jaz sadja nisem nikoli kuhala, tudi sprva sem ji sok iz jabolk dala svež. Zelenjavo pa kuham, da ima kosilo kot topel obrok. Itak pa večino zelenjave moraš skuhat, korenčka pa še ne moremo gristi, ker smo še brez zob.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhano - sveže
28.7.2009 14:11:25   
Najaa
Že od zaćetka sem ji dajala več svežega kot kuhanega. Njena prva GH je bila svež korenček, stisnjen v sok. Sledil je kuhan korenček, pretlačen v kašico. Nato svež jabolčni sok. Sledil je kompot, pretlačene jabolke. In tako dalje. Malo mešano. user posted image

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuhano - sveže
28.7.2009 14:18:42   
Hope2
To je odvisno od tvojega otroka. Če nima s prebavo ali krči problemov, mu ponudi sveže. Našemu je sveže sadje delalo velike probleme, so se spet pojavili krči. Šele po 7 mesecih sem mu začela počasi dajat surovo sadje brez problema. Glej svojega otroka in ne druge

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuhano - sveže
28.7.2009 15:54:18   
pf
14 dni sem ji dala prekuhano, potem pa sveže.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhano - sveže
28.7.2009 22:36:22   
Veselka21
Naša pupa ima 10 mesecev pa ji še vedno večino sadja pokuham. Drugače imamo rompompom. Najbolje, da sama probaš kako prenaša. Jaz sem že sita kuharjanje, ma kaj čmo, če jo tako krči.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuhano - sveže
28.7.2009 23:02:26   
tejči28
Jaz sem mu začela dajat surovo sadje in je imel ali krče ali drisko,tako da sem mu sadje kuhala,šele zdaj spet probavam z surovim sadjem, po hruški se takoj pokaka,tak da če je zaprt,samo naribano hruško in to je to.user posted image Jabolko pa še vedno skuhano,zaradi krčev. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kuhano - sveže
29.7.2009 9:23:46   
sabina1345
Prvih 14 dni sem kuhala jabolka in hruške, potem pa dajala surovo, da dobi več vitaminov. Ni bilo nobenih problemov, še rajši je jedla. Saj jaz tudi ne maram kuhanega sadja.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?