|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   platfus
4.8.2009 14:36:08   
december06
Kdaj veš da ima otrok platfus in kdaj/kako ukrepat? Naš skoraj 2-letnik bi ga naj imel (babice).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: platfus
4.8.2009 14:42:29   
ledenaa
http://med.over.net/forum5/read.php?46,4234046,4234316#msg-4234316

http://med.over.net/forum5/read.php?46,1576516,1576529#msg-1576529

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: platfus
4.8.2009 14:45:51   
Ajda A
Naša je stara 3 leta in sem jo 2 meseca nazaj peljala k P in sva dobile napotnico za v razvojno.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: platfus
4.8.2009 21:33:05   
Anonimen
ma kaki platfus, pri teh letihuser posted image to so preživete teorije...

otrok še nima razvitega stopalnega loka, pa na podplatu ima maščobno blazinico, zato izgleda, kt da je stopalo plosko..no tud je, sam to ni platfus, to je normalno, tko ima večjo stopalno površino, kar pomaga pri hoji in ravnotežju. stopalni lok se oblikuje med 5. in 12. letom, po tem obdobju pa lohk govorimo o platfusu.

(odgovor članu Ajda A)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: platfus
5.8.2009 7:44:13   
katarinas
Hvala za te informacije, meni tudi babica govori, da ima moj otrok pri letu in pol platfus...nisem vedela, da se to vidi šele po petem letu, zdaj moram še babicam povedat, da naj nehajo paničarit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: platfus
5.8.2009 7:55:14   
Anonimen
ja, včasih je pač blo tako prepričanje, tudi od stroke, zato so otrokom obuvali te trde čevlje, z opetnikom in ottopedsko oblikovanim podplatom, da kao pomaga oblikovati stopalni lok. no, dons se ve, da je to bedarija, stopalni lok se oblikuje sam, tud tistim k nikol čevljev ne vidjouser posted image

vsi pa vemo kako so te starejše generacije - vsi prepričani, da tko kot so oni delali je sveto, sej so ja vsi preživeli in nič jim ne manjkauser posted image
pa na žalost se tud med zdravniki najde kak tak, k je pred 100leti naredil šolo in misli da s tem naredil vse, se drži tistih prepričanj kot pijanc plota, da bi kako dodatno izobraževanje opravil, se mu pa zdi izpod časti in nepotrebnouser posted image

(odgovor članu katarinas)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: platfus
5.8.2009 8:05:34   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ja, včasih je pač blo tako prepričanje, tudi od stroke, zato so otrokom obuvali te trde čevlje, z opetnikom in ottopedsko oblikovanim podplatom, da kao pomaga oblikovati stopalni lok. no, dons se ve, da je to bedarija, stopalni lok se oblikuje sam, tud tistim k nikol čevljev ne vidjouser posted image

vsi pa vemo kako so te starejše generacije - vsi prepričani, da tko kot so oni delali je sveto, sej so ja vsi preživeli in nič jim ne manjkauser posted image
pa na žalost se tud med zdravniki najde kak tak, k je pred 100leti naredil šolo in misli da s tem naredil vse, se drži tistih prepričanj kot pijanc plota, da bi kako dodatno izobraževanje opravil, se mu pa zdi izpod časti in nepotrebnouser posted image



ja poznamo take... in to v tem stilu: Če sem tri otroke gor spravla, pa mende nekej vem, ne! Zato so bili moji večkrat užaljeni, če sem naredila kaj po svoje oz. če se mi po njihovo pač ni zdelo prav, pa tudi marsikaj se je spremenilo a ne.   user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: platfus
5.8.2009 9:19:51   
december06
Hvala punce. Ste tudi mene potolažle. In res, sedaj še babicam povedat, da naj nehajo težit s svojimi "pametnimi" nasveti, še za ostalo.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?