|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maxi cosi mura voziček
17.2.2009 14:25:49   
ančula
Pozdravljene.
Sem na tem, da kupim voziček za svojega malega in sem se že nekako kar odločila za voziček od Maxi Cosi Mura, ne vem še, ali bo tri- ali štiri kolesnik. Zanima pa me naslednje. Vse tiste, ki ta voziček imate, kako je s prevleko za noge, nikjer je ni prikazane in ne vem, kako se obnese v tem vozičku, ko je zunaj hladneje. Ali je možno ta del dokupiti. Kako ste se ve znašle oziroma kaj ste naredile.
Hvala vsem za čimprejšnji odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maxi cosi mura voziček
29.3.2009 17:08:03   
bufy
helo, jaz ga ravno prodajam, in sicer 4-kolesnika rdeče barve(flamingo slice). Uporabljala sem ga celo zimo in sem bila ful zadovoljna. Zraven imam zimsko vrečo, original od vozička.

(odgovor članu ančula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maxi cosi mura voziček
29.3.2009 17:45:56   
rakica26
Tudi jaz imam ta voziček in mi je super všeč in ima vse kar sem pri vozičku iskala. Tako, da res same pohvale. Zimsko vrečo pa lahko dokupiš.

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu bufy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maxi cosi mura voziček
30.3.2009 12:52:53   
Čebelica27
Pozdravljena bufy!

imam eno vprašanje. Zasledila sem, da prodajaš voziček maxi cosi...imam eno vprašanje..... Rodila bom julija in ker je to moj prvi otrok, še nimam toliko izkušenj....Ta voziček mi je nadvse všeč in imam eno vprašanje....ali je tudi za novorojenčka??? In če je.....če še ga imaš morda....kolikšna je cena zanj????

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: maxi cosi mura voziček
30.3.2009 18:33:45   
bufy
Zdravo Čebelica27!

Jaz sem rodila junija, in sem ga nameravala uporabljati brez košare, zakaj bi jo posebej dokupovala,... ker je poletje,... pa jim je vroče,.. potem mi je pa prijateljica ponudila, da mi jo kar posodi, ker je ona ni več rabila. Uporabljala sem jo samo dva meseca, ko smo šli avgusta na morje, je ta mala mela ravno 2 meseca, sem šla brez košareuser posted image . Hočem ti rečt, da če je ne bi dobila kr tak, je ne bi kupila. Voziček je narejen tak da ga maš lahko obrnjenega proti sebi, kar je super za prve mesece, pa za pozimi, da jim ne piha, pol pa lahko gledajo naprej, enostavno, pa še naslon je narejen tako, da ni čisto raven, je malo upognjen. Meni je bil super, zdaj mam pa problem, ker bom šla počasi v službo, pa mi bo ta malo pazla mama, pa nima prostora, al pa jaz nimam srca, da bi ji voziček puščala tam, pa ji delala gužvo. Ker zasede pa kar veliko prostora.
Ja še vedno ga prodajam, skupaj z dežno prevleko in zimsko vrečo, je kot nov. Sem kar malo še v dilemi če bi ga prodalauser posted image ,... Cena, ne vem, za vse skupaj 420 evrov.

(odgovor članu Čebelica27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: maxi cosi mura voziček
31.3.2009 17:07:21   
Balonchy
Tudi mi imamo MC Mura4!!!
Noro smo zadovoljni (zaenkrat) z njim.

Uporabljamo še trdo, globoko košaro (mali ima 3 mesece) in verjetno bomo kmal prešaltali na športni del.

Tko, da tudi jaz prodajam košaro (kot nova) in športni del + 4-kolesno podvozje (čist novo) ...(sem kupila drugo barvo). Oboje je pa sivo črno...
Če katera rabi naj me kontaktira na ZS... Cena je pa zlo ugodna!

user posted image

user posted image   
Mi mamo sicer 4-kolesnika sam ne najdem slikce...

< Sporočilo je popravil Balonchy -- 31.3.2009 17:18:57 >

(odgovor članu bufy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: maxi cosi mura voziček
31.3.2009 21:23:03   
tosja
user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/instructions.aspx?id=55


< Sporočilo je popravil tosja -- 31.3.2009 21:27:08 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: maxi cosi mura voziček
1.4.2009 8:33:35   
Hator
Tudi mi smo se odločili za maxi cosi mura 4-kolesnik. Potem sva šla pa z mojim pogledat še v Italijo v Monfalcone-Tutto per il bambini in ga kupila tam, ker je fullll cenejši-razlika je le v tem, da se tam prodaja pod firmo Bebe confort Mura.
Kupila sva voziček s sedežnim delom, trdo košaro, trdo torbo s previjalno podlogo, jajček, prevleko za dež - vse to v kompletu je bilo 699 eur. Voziček je ful lep, pa res je čisto tak kot maxi cosi mura-verjemi, sva ga preučevala v trgovini in na spletu ure in ure.
Ena je napisala, da je velik-no, meni se zložen ne zdi velik, brez problema gre v prtljažnik, ker se zloži res na majhno. Splača se ti it pogledat.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: maxi cosi mura voziček
1.4.2009 9:08:05   
bufy
Ko sem kupovala senčnik za na Muro je v katalogu napisan kot dodatek tudi senčnik, no ko pa sem ga v baby centru hotela naročit sem dobila v bistvu od firme Bebe confort, ki se natakne na nastavek za Quinny. Maxi cosi senčnik sploh ne obstaja.

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: maxi cosi mura voziček
6.4.2009 23:40:39   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Tudi mi imamo MC Mura4!!!
Noro smo zadovoljni (zaenkrat) z njim.

Uporabljamo še trdo, globoko košaro (mali ima 3 mesece) in verjetno bomo kmal prešaltali na športni del.

Tko, da tudi jaz prodajam košaro (kot nova) in športni del + 4-kolesno podvozje (čist novo) ...(sem kupila drugo barvo). Oboje je pa sivo črno...
Če katera rabi naj me kontaktira na ZS... Cena je pa zlo ugodna!

user posted image

user posted image   
Mi mamo sicer 4-kolesnika sam ne najdem slikce...


Ker me kar nekaj uporabnic še kotaktira na ZS - sporočam, da je voziček prodan!!!

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: maxi cosi mura voziček
6.4.2009 23:45:34   
cita
Mi ga tudi imamo in smo fulll zadovoljniuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: maxi cosi mura voziček
15.4.2009 19:05:26   
mlavla
bufy..sem ti poslala ZS

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: maxi cosi mura voziček
2.6.2009 15:13:09   
rakica26
Tudi sama imam omenjeni voziče in me zanima, bi šel tudi tale muf na Maxo cosi muro:

http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=37&podskupina=76&artikel=344

ali moram kupiti tegale,ki je original za ta voziček?

http://www.lovecnacene.si/upload%2Fproducts%2F5217%2F9%2F792049.jpg



_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: maxi cosi mura voziček
2.6.2009 15:51:39   
tanja040
Baje gre, tako mi je rekla trgovka v BC, ker ima nogice narazen, gre pa tudi od Quinniya ki je samo vreča.Jaz sem kupila original.

_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: maxi cosi mura voziček
2.6.2009 16:14:22   
rakica26
Tanja maš mogoče kako slikico, kako zgleda ta vreča na športnem delu vozička. Kako pa je otroček v njej, ker ma rokice stisnjene? Se ta vreča vredu obnese in do katere starosti je primerna?

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: maxi cosi mura voziček
2.6.2009 16:20:53   
tanja040
Preiskusili jo še nismo, ker imam rok avgusta :)
Lahko pa ti povem, da ima lahko otrok roke noter ali pa zunaj in tudi nastavljiv je, zadaj ima več lukenj za prestavljati.Do katere starosti je pa primerna je pa čisto odvisno od otročka, nekje tam tudi do drugega leta, tako si jaz predstavljam, glede na to da ko je otrok še majhen mu z gumbki zapreš spodni del za nogice, ko pa je večji ima pa škornjčke ven. Joj kok sem čudn napisala, upam da me razumeš.:)


_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: maxi cosi mura voziček
2.6.2009 17:19:09   
rakica26
Jaz imam pa rok julija zato se zdaj ubadam s to vrečo, rabilo pa jo bomo vsekakor. Aha to pa nisem vedela, da ima lahko rokice tudi zunaj. Kok časa pa se čaka na to vrečo, ker baje je treba barve 09 naročit in nimajo nič za pokazat :( A pol s eta vreča pritrdi na voziček in lahko v vozičku ostane in otročka daješ vn in notr iz nje. Pa se ti zdi, da ga je težko spravit v to vrečo?

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: maxi cosi mura voziček
2.6.2009 18:46:47   
tanja040
Pomoje ni noben problem not otroka dat, sicer pa vse zahteva nekaj vaje. Jaz na vrečo nisem čakala nič, ker so jo imeli na zalogi, pa še v isti barvi sem jo dobila kot voziček.:)

_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: maxi cosi mura voziček
19.6.2009 11:21:10   
nenini
Bebe Confort in Maxi Cosi... to podobnost - najprej v imenu, potem še v modelu - sem tudi sama opazila... Ni mi jasno... Ali mi lahko katera razloži, kako je potem pri Bebe Confortovi muri z maxi cosi lupinico in quinnijevo dreami košaro - a sta ravno tako kompatibilna z bebe confortovim modelom???
In kakšna je približna razlika v ceni???
Ali sta modela popolnoma enaka - se da športni sedež v obe smeri tudi pri bebe confortu???
Sem malo zmedena...
Hvala...

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: maxi cosi mura voziček
23.6.2009 20:05:29   
ronja5
user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ronja5 -- 23.6.2009 20:11:13 >

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: maxi cosi mura voziček
24.6.2009 20:59:25   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: nenini

Bebe Confort in Maxi Cosi... to podobnost - najprej v imenu, potem še v modelu - sem tudi sama opazila... Ni mi jasno... Ali mi lahko katera razloži, kako je potem pri Bebe Confortovi muri z maxi cosi lupinico in quinnijevo dreami košaro - a sta ravno tako kompatibilna z bebe confortovim modelom???
In kakšna je približna razlika v ceni???
Ali sta modela popolnoma enaka - se da športni sedež v obe smeri tudi pri bebe confortu???
Sem malo zmedena...
Hvala...


Korporacija Dorel (http://www.dorel.com/corporate.htm) ima v lasti več znamk, npr. Maxi cosi, Quinny, Bebe Confort, Safety 1st... , zato je logično, da je kar veliko izdelkov med seboj kompatibilnih in "pašejo" en na drugega:
npr. na Muro pašejo tudi vse Quinny košare,
senčniki od Bebe Confort se nataknejo na nastavek od Quinny Buzza in paše tudi na Muro user posted image ,
enako je tudi pri lupinici - avtosedežku Maxi Cosi.

Kar se tiče Bebe Confort Mure, sem videla, da je razlika samo v tem, da so pri tem modelu materiali v barvah Bebe Confort-ovih vozičkov.


Glede zimskih vreč: meni se je originalna Murina zdela zelo nepraktična, zato sem uporabljala veliko cenejšo vrečo, ki sem jo kupila na razprodajah in se je super obnesla. Vreče so itak vse univerzalne in lahko uporabiš tudi npr. navadno Quinny vrečo.

< Sporočilo je popravil Aurea -- 24.6.2009 21:03:50 >


_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu nenini)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: maxi cosi mura voziček
28.6.2009 12:17:28   
didikaa
hei...
same pohvale glede tega vozička...mi ga bomo tudi imeli user posted image  štirikolesnika in ker imam rok oktobra bomo zraven kupili še košaro, ki mi sploh ni všeč...ampak mi je ta voziček preveč odprt za zimo in novorojenčka...

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: maxi cosi mura voziček
16.8.2009 18:39:45   
grahek85
Zdravo!

Vprašanje za vse, ki imate izkušnje s tem vozičkom. V bistvu smo že odločeni, da ga kupimouser posted image Zanima me samo, koliko težav bomo imeli s pranjem sedežnega dela. Se da zadevo sneti in oprati, ali je res treba vse ročno s krpico? V BC so mi rekli, da se sploh ne da snet in je treba s krpico oz. drugič pa, da se lahko sname ampak da se v stroju trdi deli tako poškodujejo, da prevleka več ni uporabna.

Kakšne so vaše izkušnje s pranjem sedežnega dela?


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?