|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zgod. noseč. in boleče dojke?
6.10.2007 9:02:13   
Anonimen
Pozdravljene,noseča sem cca. 7 ted.
Poleg slabosti imam oz. sem imela boleče dojke,zdaj pa ne več,slabosti ostajajo dojke pa niso več tako napete in me ne več tako bolijo kot prejšnji teden.
Ker imam en ss za sabo me zanima če je to normalno.Vem da nekatere nimajo nobenih noseč. znakov ampak vseeno me malo skrbi.in dokler nebodo minili prvi 3 mes me bo samo ena živčna vojna
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zgod. noseč. in boleče dojke?
6.10.2007 9:45:53   
Anonimen
Tudi jaz sem se prestrašila, ko me dojke niso bolele več, ampak je čisto normalno. Je bilo pa pravo olajšanje, ko niso več bolele.
Slabosti pa bodo tudi minile, pa še energije bo kmalu več.
Uživaj v nosečnosti!



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zgod. noseč. in boleče dojke?
6.10.2007 9:47:40   
Anonimen
me zanima če je to normalno


Ja, je. Brez skrbi. Ena nosečnost ni enaka drugi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zgod. noseč. in boleče dojke?
6.10.2007 9:55:43   
lelaval
Bodi srečna, da te ne bolijo več. Jaz slabosti sicer nisem imela v nobeni user posted image , boleče dojke pa v vseh 3 - na začetku.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zgod. noseč. in boleče dojke?
6.10.2007 9:58:37   
Nasy
Mene so bolele vedno pred menstruacijo in potem, ko sem zanosila in čakala na M, ki je ni bilo. Seveda sem mislila, da me tako bolijo zaradi prihajajočeuser posted image , mi je bilo pa sumljivo dolgo, da me bolijo in je ni. No, potem se je umirilo, občasne me precej bolijo samo na drugačen način.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zgod. noseč. in boleče dojke?
6.10.2007 9:59:15   
Estrella*
Prenehanje bolečine v dojkah ni povezano s ss. Mene so na začetku bolele celotna prsa, potem samo bradavice, sedaj me spet celotne .....se okoli 3m neha, nekaterim tudi prej. Mogoče si ti tista srečnica, ko so te nehale v 7 tednu. Ne sekiraj se in mirno uživaj v user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zgod. noseč. in boleče dojke?
6.10.2007 10:02:18   
Anonimen
Punce zlate ste,hvala !
Ste me prav pomirile,še enkrat hvala.user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zgod. noseč. in boleče dojke?
6.10.2007 12:14:40   
koala
Mislim, da si ena srečnica, ki ji je to prihranjeno, mene so do 16 tedna tako bolele, da sem še spati morala v modrčku, česar definitivno nisem vajena.
Uživaj v teh čarobnih mesecih pa hitro odženi črne misli, ker bo vse kot mora biti.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zgod. noseč. in boleče dojke?
11.10.2007 10:51:35   
Anonimen
No tudi jaz sem imela podobnop težavo, le da meni ni niti slabo skratka nič- sedaj sem v 9 tednu, pa kot da nisem noseča- modrce imam še vse svoje, dojke me ne bolijo-sploh ne vem kja je......- NO NAJ NEBI BILO NIČ NAROBE.prihodnji teden imam drugi pregled pa upam da bo vse ok.

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zgod. noseč. in boleče dojke?
11.1.2010 18:33:06   
LucRezia


Mene so bolele vedno pred menstruacijo in potem, ko sem zanosila in čakala na M, ki je ni bilo. Seveda sem mislila, da me tako bolijo zaradi prihajajočeuser posted image , mi je bilo pa sumljivo dolgo, da me bolijo in je ni. No, potem se je umirilo, občasne me precej bolijo samo na drugačen način.


Sicer tema ni več aktualna, ampak meni je ravno od Nasy post dal misliti, ko sem iskala povezavo med bolečimi dojkami in nosečnostjo. Pri meni je podobno -  pred menstruacijo me vedno bolijo prsa... s tem, da tokrat že pet dni prej kot ponavadi... ampak sem si rekla, to bo pokazatelj menstruacije... z user posted image nič ne bo. BZ, da jem Elevit. Pa sem ga res nehala za par dni, dokler nisem videla tegale foruma...
Dojke me povprečno bolijo en teden, danes je pa že 19-ti dan... menstruacije ni... in test je seveda - kot se mi je po teh znakih dozdevalo - user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?