|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ustanovitev privat vrtca
22.8.2009 20:42:27   
mala zirafa
Je katera tu gor ki se je lotila ustanovitve zas. vrtca?Zelo bi bila hvaležna za kakšno izkušnjo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ustanovitev privat vrtca
23.8.2009 8:10:39   
alda
Pred dobrimi 10leti, pa sem ob vseh predpisih in birokratskih "dobro -hotnih" priporočil kar odnehala user posted image ...no takrat je lih bil čutit upad rojstev in mogoče so bili zato tako zahtevni user posted image ..ampak zdaj se ne bi več spustila v take podvige !!
tebi pa vso srečo in ne obupaj tko hitro, kot sem jaz user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ustanovitev privat vrtca
23.8.2009 10:30:18   
mala zirafa
Sedaj delam v vrtcu, poznam pa se z županom, saj sem imela njegovega otroka.Morda bi pogledal kaj skoz prste?user posted image
Zanima me če moraš imeti nujno zunanje igralne površine?Strah bi me bilo če bi zbolela, kdo bi me takrat nadomestil?Ali moraš dodatno zaposliti še eno osebo?Glede tega ne vem nič.Vem pa za normative.Študentke j zelo težko dobit iz danes na jutri.
Kje pa se je tebi zatikalo?V kaj so se vtikali?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ustanovitev privat vrtca
23.8.2009 20:37:57   
Anonimen
A to misliš na koncesijo? Ker če ja, potem vem za en vrtec, ki so imeli vse tip top, pa jim niso dali koncesije, ker so imeli strope visoke namesto 270cm "samo" 260cm ... tako da pomoje moraš imet res jeklene živce, če hočeš tako zadevo zagnat ... kar se pa tiče imeti s.p. kot varovanje otrok, pa ni nekih hudih omejitev ... no to govorim glede na to kaj vse sem videla, ko smo iskali za našo pupo varstvo ... imajo uradno prijavljeno varovanje, a okrog in v hiši raztur totalen.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ustanovitev privat vrtca
25.8.2009 7:31:32   
Poka
Dobro si preberi zakonodajo. Da se odpret privat vrtec, ampak potrebuješ pa za to ogromno začetnega kapitala, če ti to ni problem... Potem se da premagat tudi vse tiste ovire.

Imaš še dve možnosti - dnevno varstvo in varstvo otrok na domu, ker če misliš delat sama, potem je to še najbolje.

Sama imam eno drugo poslovno idejo, v zvezi s tem, ki jo bom mogoče uresničila, vrtca pa nebi nikoli imela, ker gre za veliko odgovornost - sama sem po izobrazbi profesorica in vem kake probleme lahko taka stvar prinese s seboj... Raje sem se lotila managementa in podjetništva, kljub temu da še vedno učim (zaenkrat), ker je tudi sicer samo delo učitelja ali pa vzgojitelja izredno zanimivo.

Če pa si res želiš in hočeš kak bolj konkreten nasvet ali če bi res
elela to delat, ti lahko napišem kak poslovni načrt. Področje kar dobro poznam in če te skrbi birokracija - to se da vse uredit. Je še najmanjši problem poleg tistega kar sledi.

Nekaj pa se je potrebno zavedati - točka preloma za take dejavnosti je nekje po treh letih, če je, bolj realno po petih. To pomeni, da šele po petih letih imaš nek dobiček, do takrat pa vlagaš oziroma z zaslužkom v glavnem pokrivaš vložke.

Privat varstvo doma je pa pravzaprav skoraj zastonj... Nekaj opreme, igrač, urejanje sobe, pa je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ustanovitev privat vrtca
25.8.2009 12:41:18   
mala zirafa
Kako visoko se pa vrtijo cene varstva otrok na domu?
Hvala.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?