|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   grizenje nohtov
25.12.2009 23:06:47   
sabri
Naša 2,5 letnica že grize nohte. Da ne omenjam, da se mi zdi zelo kmalu, si jih tudi trga, grizlja...Odvadit je ne morem, nekak mi pa res ne gre skupaj, da to počne. Vsak dan že kake par mesecev. Zakaj je začela, ne vem, spremembe nobene. Kaka ideja, oziroma še kje podobno tako kmalu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: grizenje nohtov
25.12.2009 23:19:17   
principessablu
enako počne moja 2.5 letnica,pobrala od atija...se pravi kako naj odvadim oba??vidim da nisem edina,ki ima tovrsten problem...

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: grizenje nohtov
25.12.2009 23:57:19   
anckabancka
Naš 4,5 letnik jih tudi grize že kakega pol letauser posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: grizenje nohtov
26.12.2009 9:24:45   
žarnica
Jaz jih grizem že odkar se spomnim. Včasih me pa prime,jih pustim, potem pa spet pogrizem.user posted image Starejša hčerka (4l) jih grize že cca 2 leti. Sedaj, ena 2 tedna,pa je kar nehala. Kar naenkrat. Grize jih tudi mlajša -2 leti. Starejši sem mazala z lakom Mavala stop (meni je res bljak),pa je vse pogrizla,rekla,da je samo malo slan.user posted image Tako,da učinkovitega recepta žal nimam.user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 23:20:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: grizenje nohtov
28.12.2009 15:27:31   
honey
Naš jih je tudi grizel nekje pri 3 letih - pa jih nihče od naju ali kdo v bližnji okolici ne grize. Očitno to kar pride samo od sebe - faza v razvoju. Našemu je pomagal lak proti grizenju nohtov. Ni čudno, saj ima ogaben okus user posted image . Namazala sem mu jih samo 2x in je nehal. Pa od ene kolegice isto. Potem sem ga posodila še eni kolegici, mu pa ni pomagal, mu je pa zagrozila, da mu bodo prsti stan popadal in je nehal. Sicer zelo radikalen ukrep, ampak pomagal pa je user posted image . Res poskusite s tistim lakom za nohte - mislim, da je od Mavale. Je sicer drag (okrog 15 EUR), ampak nam je pomagal. Pa pazite, da ga ne dobite v usta, ker boste še ve zraven user posted image , ne samo otroci user posted image


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?