|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobili odločbo otroka s pp
16.11.2009 20:38:17   
Anonimen

V kateri navajajo da je ima sin neharmonični duševni razvoj, lažji zaostanek govora, posebnosti v socialnem funkcioniranju, motnje aktivnosti in pozornosti, blag zaostanek na področju fine motorike in razumevanja.Dobi pomoč v vrtcu 3ure tedensko.


In kaj zdaj?user posted image Ali je katera taka, katere otrok nima nobene diagnoze, tako kot moj?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
16.11.2009 20:49:27   
tt79
Ne razumem....kaj misliš s tem nima diagnoze. Saj vse to, kar si naštela zgoraj je neka vrste diagnoza.
Zdej morjo sam še v vrtcu pridobit ustrzen kader, ki bo prihajal 3x tedensko po 45minut (ali kakorkoli drugače) v skupino k tvojem otroku in se z nji ukvarjal individualno,
Sicer ti pa v odločbi zagotovo piše tudi, katere vrste strokovno pomoč je dovil in koliko (logoped, defektolog,...)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
16.11.2009 21:06:42   
NinaNiki
Mislila sem določene diagnoze, kot katera bolezen je to,...user posted image

Ja dobi defektologinjo.

Hvala

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
17.11.2009 9:04:03   
tt79
To kar ima tvoj otrok ni bolezen. Ima pač motnje v razvoju, ki se jih da uspešno rešiti-otrok lahko zelo dobro napreduje v kolikor boste vsi, ki se boste z njim delali sodelovali, načrtovali,.... (starš, vzgojitelj in strokovna pomoč). Če te še kaj zanima, mi pošlji ZS.

(odgovor članu NinaNiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
17.11.2009 11:59:36   
NinaNiki
Hvala ti!Če bom potrebovala se ti javim!user posted image

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
17.11.2009 17:49:13   
anajmad
Tudi mi imamo odločbo o usmerjanju. Ima podobne "diagnoze" kot tvoj:rahel zaostanek v razvoju in v govoru,pa seveda finomotorika. Lahko rečem,da je napredek,čeprav opažam,da največ pobere doma(pri govoru) kot pa pri logopedinji v vrtcu. Delovna terapija je pa sploh daleč najboljša.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu NinaNiki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
17.11.2009 19:52:33   
NinaNiki
Hvala vsemuser posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?