|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 20:53:31   
Taanikaa
..torej zanima me katere copatke naj kupim sinu za v vrtec (prvič gre v vrtec,hodimo še ne),eni mi svetujejo superfitke,drugi obvezno cicibanove TRDE,tretji spet  MEHKE,četrti jinwood (nevem če sem prav napisala)..prosim za izkušnje,mnenja,naj povem še to,da obiskujemo NFI,naslednjič imamo šele 2.9. naše terapevtke ni,jo bom pa itak vprašala za mnenje ko pride pa predvidevam da bo rekla mehki morajo bit copatki,drugi mi spet govorijo,da bo šel mali v kopalnico,bo mokro,lahko določeni premočijo..torej HELP!!!!..v shoping grem v ponedeljek,v torek jih pa naš malček že rabi.

< Sporočilo je popravil Taanikaa -- 29.8.2009 20:54:52 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 20:55:59   
zvesta
tanika, jaz sme imela iste težave...

s terapevtko sva potem našli kompromis in sme kupila Deichmanove Elefanten sopatke... imajo gumijast podplat (da niso mokri v kopalnici), so pa izredno mehki.

Naš nosi sedaj že tretje, pa jih ne zamenjam za noben denar. pa še dragi niso. Prejšji teden sem kupila nove za 9 e.

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 20:57:06   
hubi
Superfit

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 20:59:01   
Taanikaa
hvala zvesta bom šla prečekirat v deichmana še,do zadnjega sem čakala z nakupom,ker nimam pojma kaj naj kupim.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 20:59:40   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Superfit



zakaj?..kaj je njihov največji + in kolk stane,kje jih kupiš?

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 21:01:45   
Anonimen
Glede na težave tvojega otroka ti bo najbolje svetovala  terapevtka, saj tvojega otroka najbolj pozna. Raznorazni nasveti tu in tam so čist odveč trenutno, zaupaj v terapevtko.user posted image

(odgovor članu Taanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 21:06:43   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Glede na težave tvojega otroka ti bo najbolje svetovala  terapevtka, saj tvojega otroka najbolj pozna. Raznorazni nasveti tu in tam so čist odveč trenutno, zaupaj v terapevtko.user posted image



ja če je ni,pa upam da bo 2.9. sploh že nazaj,ker še ni sigurno,v nekaj ga pa morem obut do takrat a ne?!user posted image ..sej zato zdej dilema,pa nakup v zadnjem trenutku

aja didli pa še to,naš mali hodi ob opori od prejšnjega tedna,kar je ona trdila da ne bo se na noge postavil NAJMANJ do 18 meseca..tk da toliko o zaupanju in dvigovanju morale..komaj čakam da se gre mali pokazatuser posted image

< Sporočilo je popravil Taanikaa -- 29.8.2009 21:07:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 21:07:38   
tintin
mehke z gumastim podplatom. Naš ima copatke od firme Sitar. Ful fajn, samo je najmanjša št. 24.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 21:09:20   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

mehke z gumastim podplatom. Naš ima copatke od firme Sitar. Ful fajn, samo je najmanjša št. 24.


naš ima najkice (user posted image ) 21 št,tam nekje 20 ali 21 bi potem rabilauser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 21:17:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Glede na težave tvojega otroka ti bo najbolje svetovala  terapevtka, saj tvojega otroka najbolj pozna. Raznorazni nasveti tu in tam so čist odveč trenutno, zaupaj v terapevtko.user posted image



ja če je ni,pa upam da bo 2.9. sploh že nazaj,ker še ni sigurno,v nekaj ga pa morem obut do takrat a ne?!user posted image ..sej zato zdej dilema,pa nakup v zadnjem trenutku

aja didli pa še to,naš mali hodi ob opori od prejšnjega tedna,kar je ona trdila da ne bo se na noge postavil NAJMANJ do 18 meseca..tk da toliko o zaupanju in dvigovanju morale..komaj čakam da se gre mali pokazatuser posted image


Super za Žana.user posted image user posted image user posted image user posted image Jah. tud terapevti se motijo, ne sam zdravnikiuser posted image ne smeš zamerit, to so faze, ki jih otrok preskoči in te kar šokira. Zgodi se ko najmanj pričakuješ. Pa ponavadi samo govorijo kako bo šlo vse skupaj, zato okvirno rečejo kdaj bo kaj zrelega za pokazat. Dejansko pa vaje, ki jih delaš doma z otrokom, največ primorejo do uspehov.user posted image Vaja dela mojstra, če mojster ne dela vaje. Sem vesela za vas.user posted image

(odgovor članu Taanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 21:43:56   
sončnica24
Jaz sem mu kupla cicibanove, pa ima full visoko nogo in jih lahko zdaj vržem vstran ker mu tisti trakej sploh ne pride okrog nogice lepo user posted image .

Tako da sem prejšnji teden šla v Daichmana se je v mariboru odprl in sem našla ene full lepe copatke in mu tudi na nogo full lepo pašejo, pa tako kot je že ena napisala so tudi napram cicibanovim "zastojn". Edini problem ki se bi pri nas znal pojavit je to da na njegovih nogah ne ostane NIČ, niti zokni ne. Bomo videli, čene pa bomo iskali ene za zavezat, čeprav dvomim da bodo tudi ti ostali na nogahuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 22:12:19   
rija
kaj pa menite o crocsih v vrtcuuser posted image

moj je star 3,5 leta, gre prvič v vrtec in je do sedaj bil bos. vedno in povsod, nogavičke z bremzami....in noče slišat o kakšnih copatih.

crocsi so edina zanj sprejemljiva varianta, ki pa se tudi meni ne zdi napačna...

kaj meniteuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 22:16:50   
Anonimen
crocsi se mi zdijo kar priročni, a ne vem, kako bi v vrtcu to sprejeli?

pri nas gre tudi letos prvič v vrtec. ima cicibanove copatke, a so malo nerodne za zapenjati, tako da mu bom rajši kupila kakšne preproste copatke za nataknit...
doma je pa tako ali tako brez copatkov (bos ali pa v nogavičkah).


(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 22:26:58   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kaj pa menite o crocsih v vrtcuuser posted image

moj je star 3,5 leta, gre prvič v vrtec in je do sedaj bil bos. vedno in povsod, nogavičke z bremzami....in noče slišat o kakšnih copatih.

crocsi so edina zanj sprejemljiva varianta, ki pa se tudi meni ne zdi napačna...

kaj meniteuser posted image

Drugače se pa dobijo tudi taki copati na štumf z gumo na podplatih. Vse drugo tudi pri nas odpade.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 22:41:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

crocsi se mi zdijo kar priročni, a ne vem, kako bi v vrtcu to sprejeli?




kako to misliš, kako bi sprejeliuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 22:42:13   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
Drugače se pa dobijo tudi taki copati na štumf z gumo na podplatih. Vse drugo tudi pri nas odpade.



imamo par parov nenošenih....mu gredo ful na živce, ker se vlečejo....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 23:10:38   
ledenaa
Če nimajo v vrtcu nobenega pravila oz. v pogodbi nič ne piše ima otrok lahk obute crocse 

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
29.8.2009 23:16:16   
Anonimen
Naša je imela v vrtcu do sedaj copatke - zajčke (ki jih je hotelo potem imeti še pol skupine user posted image ) ter navadne lumpijeve copate, te ima najraje. Poleti so večinoma bosi, pozimi pa so pogosto kar v štunfkih, ker se v igralnicah precej segreje.

Rija, pri nas sem opazila, da imajo nekateri tudi crocse, osebno ne vidim razlogov proti.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
30.8.2009 7:23:23   
Taanikaa
ja sončica pri nas se koj sezuje mali,tk da tud nevem kaj bo..še zoknčke si takoj dol povleče..ja nič,bom šla mal v lov jutri za copatke,ima naš tud visoko nogico,pa bomo vidli kaj mu bo ustrezalo,bom pa kr poklicala jutri na NFI in prosila za mnenje še njih...hvala vsem,drgač pa rija sem že slišala ja,da imajo otročki kroksiče v vrtcih tk da če dovolijo zakaj ne.

hvala vsem
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
30.8.2009 7:34:18   
botrca

Absolutno cicibanove...user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
30.8.2009 7:37:38   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kaj pa menite o crocsih v vrtcuuser posted image


kaj meniteuser posted image


menim, da niti kroksi niti kake druge variante (nogavice ipd) niso primerne za otroka, ker se mu noga še razvija in formira. Pazite, da ne bodo potem problemi s stopali in hojo nasploh.
To je moj dobronamerni nasvet, ve pa delajte kakor hočete. To vam govorim v dobro otroka in vas, da ne boste pozneje imele težave in kupovale razne ortopedske vložke ipd. Pa brez zamere.user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
30.8.2009 8:16:33   
emina83
mi smo do zdaj imeli cicibanke, zdaj pa smo prešaltali na elefanten, čeprav pri nas ni cena 9eur,ampak 16eur (skor nobene razlike s cicibanovim)


pri nas pa ne dovolijo crocsov 1.- zato, ker to niso copati in 2. zato ker so kr široki in večini otrok noga notri pleše in je to pri kakih igrah in tekanju kr user posted image , tak da...

vsak pa po svoje, itakuser posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
30.8.2009 8:22:21   
moci
rija, zoja je imela tudi fake crocs za copate poleti. za tamicene res niso, pa saj tvoj ni tamicenuser posted image

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
30.8.2009 8:23:30   
moci
aja, prej je imela vedno superfit. po nasvetu fizioterapevtke. ona je rekla naj bodo mehki in brez opore za stopalni lok, jaz sem rekla, če je superfit ok, pa je blouser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
30.8.2009 8:30:39   
Deja
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kaj pa menite o crocsih v vrtcuuser posted image

moj je star 3,5 leta, gre prvič v vrtec in je do sedaj bil bos. vedno in povsod, nogavičke z bremzami....in noče slišat o kakšnih copatih.

crocsi so edina zanj sprejemljiva varianta, ki pa se tudi meni ne zdi napačna...

kaj meniteuser posted image


Crocsi so neprimerna obutev za v vrtec nasploh. Ne samo za v stavbi, temveč tudi za na sprehode in ostale dejavnosti.

Sama sicer delam v vrtcu, ki crocse tolerira. Poznam pa vrtec, ki je crocse prepovedal zaradi varnosti.

Če je po tleh mokro in s crocsi prav lepo drsi, potem je s stališča varnosti otrok popolnoma razumljivo da so crocsi neprimerna obutev.

Pri nas je pravilo da morajo biti copatki takšni, ki imajo gumijast podplat, da otročkom ne drsi....

Mislim pa da se vsakemu otroku lahko dopove tako da jih doma lahko nosi po mili volji, le da za v vrtec, kjer bojo hodili na sprehode, pa za na igrišče niso primerni...


IZVIRNO SPOROČILO: emina83

pri nas pa ne dovolijo crocsov 1.- zato, ker to niso copati in 2. zato ker so kr široki in večini otrok noga notri pleše in je to pri kakih igrah in tekanju kr , tak da...

vsak pa po svoje, itak



Se podpišem pod to!!!!!!



_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?