|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se mi d...
21.8.2009 18:09:16   
kjava
Morali bi zrihtat otroško sobo za dva otroka, zato sem si zamislila pograd. Edini, ki mi je všeč (saj jih je itak ful malo), je ta:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/00102452
ampak izgleda ful švoh user posted image
Potem omare so mi všeč recimo od PAX-a, ampak je cena taka, da je verjetno vseeno, če jih npr. v Lesnini nabavim?

Drug teden imam namen sicer it v Celovec pogledat, pa me skrbi, da bo mojga kar kap, ko bo vidu vso to šaro user posted image . Kakšna je dejansko ta roba?

Pa če se komu da, lahko pripopa kako slikico otroške sobice, ki jo je kupil v ikei. Al pa predlog kaj naj kupim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 18:36:37   
ZARA
A ni prevroče za take debate? Meni je vlaga udarila na male možgane.
Postelja res izgleda švoh, ampak pomoje je v živo popolnoma drugačna.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 21.8.2009 18:37:06 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 18:39:24   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A ni prevroče za take debate? Meni je vlaga udarila na male možgane.
Postelja res izgleda švoh, ampak pomoje je v živo popolnoma drugačna.


user posted image Pri nas se je zdele že za kako stopinjo ohladilo. Amapk tolažba pa taka...user posted image
ZARA, ti k si bolj mercatorjevc, a maš kaj iz ikee?

< Sporočilo je popravil kjava -- 21.8.2009 18:40:25 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 18:42:18   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kjava
ZARA, ti k si bolj mercatorjevc, a maš kaj iz ikee?

Zelo nič. V življenju še nisem bila v Ikei. Niti v famoznem HM-u.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 18:42:39   
rija
določene stvari so ok, določene, predvsem tiste najcenejše pa ne ravno.

meni je ikea všeč, ker načeloma ni predraga, vedno lahko dokupiš samo vrata ali dve polici in nikoli ne komplicirajo z menjavami.

mi bomo ravno drugi teden privlekli posteljo, sicer od prijateljice, za našega mulca, ki bo tako služila že drugi generaciji.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 18:45:03   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: rija
meni je ikea všeč, ker načeloma ni predraga, vedno lahko dokupiš samo vrata ali dve polici in nikoli ne komplicirajo z menjavami.

A to potem samo v naših trgovinah tako komplicirajo z menjavami blaga. Kot, da menjamo atomsko orožje.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 18:55:19   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Morali bi zrihtat otroško sobo za dva otroka, zato sem si zamislila pograd. Edini, ki mi je všeč (saj jih je itak ful malo), je ta:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/00102452
ampak izgleda ful švoh user posted image
Potem omare so mi všeč recimo od PAX-a, ampak je cena taka, da je verjetno vseeno, če jih npr. v Lesnini nabavim?

Drug teden imam namen sicer it v Celovec pogledat, pa me skrbi, da bo mojga kar kap, ko bo vidu vso to šaro user posted image . Kakšna je dejansko ta roba?

Pa če se komu da, lahko pripopa kako slikico otroške sobice, ki jo je kupil v ikei. Al pa predlog kaj naj kupim...
Tam imaš vse od malo slabše pa do zelo kvaliteetne robe.
To kar sem jast nabavljala v Ikeji sem ful zadovolna pa nisem dala celega premoženja za pohištvo.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 19:11:21   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A to potem samo v naših trgovinah tako komplicirajo z menjavami blaga. Kot, da menjamo atomsko orožje.


ja res je. samo pri nas je tako.

pa še to kjava: če ti ikea ni všeč, se mi zdi, da je skor brezveze it gor gledat.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 19:39:37   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: rija
meni je ikea všeč, ker načeloma ni predraga, vedno lahko dokupiš samo vrata ali dve polici in nikoli ne komplicirajo z menjavami.

A to potem samo v naših trgovinah tako komplicirajo z menjavami blaga. Kot, da menjamo atomsko orožje.


Točno tako


Meni je ikea zelo všeč za kake detajle oz dekoracije, za pohištvo pa ne preveč. Pred 3 leti smo kupili nekaj pohištva v ikei, ampak smo vedeli, da se bomo selili in bo le za kratek čas. Jaz se tega pohištva namreč ful hitro naveličam, je tako vsakdanje, nič posebnega, monotono... tam mi je všeč, ko pripeljem domov, mi več ni všečuser posted image .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 20:30:56   
Anonimen
Ja kake stvari so res bolj švoh ... samo to tudi že v trgovini takoj ločiš od bolj kvalitetne robe. Mi imamo otroško sobo iz tam (serija leksvik) in je super ... pa tut garderobno omaro za spalnico imam namen tam kupit in to prav PAX sistem ... ker če se ne motim, je za 2m omare visoke 230cm, z drsnimi vrati, izvlečnimi košarami,  policami in 3mi drogovi, nekaj čez 600€ zelo vredu cena. Ma je tako tam ... če ti je všeč njihov stil, potem lahko celo stanovanje zelo fino opremiš ... če ti pa ni ti pa pač ni in jeb** ga user posted image .

Drugače sama trgovina je pa zelo lepo urejena ... kar se mene tiče se razne Lesnine in Rutarji skrijejo.




< Sporočilo je popravil Otika -- 21.8.2009 20:32:04 >

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 20:39:01   
TomTaylor
ker če se ne motim, je za 2m omare visoke 230cm, z drsnimi vrati, izvlečnimi košarami, policami in 3mi drogovi, nekaj čez 600€ zelo vredu cena


no, omaro istih mer za ta denar oz. 50 EUR ceneje sva jo midva dala delat privatniku. Res pa je, da bi en drugi privatnik za iste mere, enak material, etc. računal oz. je izstavil predračun za 2300 EUR. Baraba pokvarjena...user posted image



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 20:47:40   
frutka_
tukaj smo že klepetali o teh otr. posteljah...http://www.ringaraja.net/forum/Ikea_-_postelja_KURA/m_4284059/tm.htm



< Sporočilo je popravil frutka RR -- 21.8.2009 20:48:09 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 21:01:32   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A to potem samo v naših trgovinah tako komplicirajo z menjavami blaga. Kot, da menjamo atomsko orožje.


ja res je. samo pri nas je tako.

pa še to kjava: če ti ikea ni všeč, se mi zdi, da je skor brezveze it gor gledat.


Jaz se moram vedno na lastne oči prepričat user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 21:04:05   
kjava
Ja, frutka, sem vidla tisto debato od kure, samo jaz ne bi mela druzga jogija na tleh, da mi mora neke dile zraven zbijat, je pa že skor vseen, če cel pograd nardi. Fora je, da moj mož bi komot vse sam naredil, ampak ga lahko čakam glih do porok otrok, ko bojo pa že zakonske postle rabil user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
21.8.2009 21:32:39   
ZmajTolovaj
Meni so Ikeine stvari super. Otroško sobo sem z izjemo previjalne komplet gor nabavila, ampak ta nizko posteljo - kritter - in trofast sistem omar, s katerim sem več kot zadovoljna. Potem pa še malenkosti, mizico, stolčke, poličke, lučke, preproge itn.
Tudi po drugih kotih imam njihove stvari, npr. v dnevni sobi, spalnici. Je pa res, da meni so že vizualno tako všeč njihove stvari, da sem pripravljena vzeti v zakup slabšo kakovost, pa sem vseeno pozitivno presenečena tudi nad tem (sem apriori mislila, da je vse pofl, pa ni res).
Res je pa tudi to, kot je ena rekla - Ikea ali ti je ali ti pa ni. Meni je, ful.

< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 21.8.2009 21:33:06 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
22.8.2009 7:26:56   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Drugače sama trgovina je pa zelo lepo urejena ... kar se mene tiče se razne Lesnine in Rutarji skrijejo.




Evo ravno to je to, kar sem prej omenla. Trgovina je res spedenana v nulo, ravno zaradi vseh detajlov, dekoracij..... vse je tako luštno, kar vse bi imela. In če potem doma ne narediš točno istega kotička, iste dekoracije, ista osvetlitev.... ni več tak luštno pohištvo. Se pa z užitkom sprehajam po ikei in  zbiram ideje. V rutarja ali lesnino pa resnimaš užitka vstopit, razen če kaj nujno rabiš

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.8.2009 7:27:51 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
22.8.2009 7:57:14   
mikina
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Morali bi zrihtat otroško sobo za dva otroka, zato sem si zamislila pograd. Edini, ki mi je všeč (saj jih je itak ful malo), je ta:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/00102452
ampak izgleda ful švoh user posted image

Kakšna je dejansko ta roba?

Pa če se komu da, lahko pripopa kako slikico otroške sobice, ki jo je kupil v ikei.


Mi imamo čisto isti pograd že 9 leto. In je še vedno OK edino, da ni več v naravni barvi. Ga je mož pobarval.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
22.8.2009 9:23:37   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: kjava


Jaz se moram vedno na lastne oči prepričat user posted image


te čist štekam. ampak moraš vedet, da če se hočeš tam na lastne oči prepričat ti bo to vzelo par ur. ker trgvina je grozno velika in če greš samo skozi, brez da podrobneje gledaš stvari rabiš kar nekaj časa. in samo skozi, se v ikei ne da it. user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
22.8.2009 12:11:29   
Leela
najboljš, da greš pogledat pograd. Saj greš lahko direkt na otroški odelek. So že vse napisale, kar se kvalitete tiče samo je treba vedit, da so primerljivi izdelki pri nas dvakrat dražji.
Tam v trgovina pa najbolj navadna stvar ful super zgleda user posted image , res znajo dobro predstavit.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
22.8.2009 13:06:28   
Jessy
Kjava, točno ta pograd imajo v apartmaju, kjer smo lani in letos letovali. Ti povem, da mi ni bil všeč. Še kar se je majal.

Sama sem letos kupovala v Ikei prvič. Vzela sem PAX sistem garderobno omaro, katere ne morem prehvaliti. Prav tako sva vzela omarico za TV, ki je tudi zeloooo vredu. Prav tako mizica za računalnik in stol.
Res je odvisno, kaj kupuješ. Meni ogromno pohištva ni bilo všeč, zagotovo pa najdeš nekaj, kar je zelo vredu.
A sobice MAMMUT ti niso všeč?

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
22.8.2009 23:18:39   
Ribica **
No, mi smo bili v Ikei dobro uro, v Celovcu, pa smo pregledali kuhinje, spalnice in kopalnice in se ene par drobnarij. Tako da pol dneva ne rabis notri viset, ce ves kaj isces.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
23.8.2009 9:19:13   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

No, mi smo bili v Ikei dobro uro, v Celovcu, pa smo pregledali kuhinje, spalnice in kopalnice in se ene par drobnarij. Tako da pol dneva ne rabis notri viset, ce ves kaj isces.


Joj, svaka čast. Jaz prej 14 dni mazohiziram na internetu, imam cel seznam, točno vem, po kaj grem, pa mi ne znese hitro it skoz, zapravim pa itak več, kot sem načrtovala.
user posted image




user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
23.8.2009 10:01:49   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

No, mi smo bili v Ikei dobro uro, v Celovcu, pa smo pregledali kuhinje, spalnice in kopalnice in se ene par drobnarij. Tako da pol dneva ne rabis notri viset, ce ves kaj isces.


pa ne, ko si šla prvič.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
23.8.2009 10:14:07   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

No, mi smo bili v Ikei dobro uro, v Celovcu, pa smo pregledali kuhinje, spalnice in kopalnice in se ene par drobnarij. Tako da pol dneva ne rabis notri viset, ce ves kaj isces.


Čeprav vedno vem kaj iščem, je pol problem, da še kaj drugega vidimuser posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
23.8.2009 10:35:17   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

No, mi smo bili v Ikei dobro uro, v Celovcu, pa smo pregledali kuhinje, spalnice in kopalnice in se ene par drobnarij. Tako da pol dneva ne rabis notri viset, ce ves kaj isces.


pa ne, ko si šla prvič.



Pa 2-3 ure v Grazu, s tem, da je bila guzva, pa da je tam vecja Ikea, al se pa samo meni tako zdi. Ce grem pa 4-5x na leto, pa nimam kaj delat tam dlje kot eno uro user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?