|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iščem govor snahe za taščo
31.8.2009 21:08:29   
pety78
Kmalu grem ne dekliščino in imam v glavi, da sem nekoč nekje slišala ali prebrala par dobrih for na to temo. Ne vem, ali je bil govor, ali je bil vic, skratka snaha je tašči postavila nekaj pravil...user posted image
Ali ima mogoče katera kaj podobnega?

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iščem govor snahe za taščo
31.8.2009 22:13:59   
enea
ja mislim da gre takole: (je pa tole vic):
"se primoži dekle k moževi mami in tašča zjutraj začne postavljati pravila.
"zjutraj ko vstanem spijem skodelico kave, se umijem, in si ruto zavežem spredaj ,če sem dobre volje, enako naredim naslednje jutro in če sem slabe volje, si ruto zavežem zadaj, pol pa grem na delo( pač kmetija). Pa odgovori snaha, jaz zjutraj spijem kavo, pa ruknem eno žganje (štamperli ali šnops-odvisno kako vi temu rečete), in me potem en k*** briga kako imate vi zavezano ruto!! Mislim da gre nekako takole, ma nisem glih 100%, upam da se javi še kakšna, ki to ve, če ne bom vprašala moža, jutri ko pride z vožnje(je šofer) in zna ful vicevuser posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iščem govor snahe za taščo
31.8.2009 22:30:26   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: enea

ja mislim da gre takole: (je pa tole vic):
"se primoži dekle k moževi mami in tašča zjutraj začne postavljati pravila.
"zjutraj ko vstanem spijem skodelico kave, se umijem, in si ruto zavežem spredaj ,če sem dobre volje, enako naredim naslednje jutro in če sem slabe volje, si ruto zavežem zadaj, pol pa grem na delo( pač kmetija). Pa odgovori snaha, jaz zjutraj spijem kavo, pa ruknem eno žganje (štamperli ali šnops-odvisno kako vi temu rečete), in me potem en k*** briga kako imate vi zavezano ruto!! Mislim da gre nekako takole, ma nisem glih 100%, upam da se javi še kakšna, ki to ve, če ne bom vprašala moža, jutri ko pride z vožnje(je šofer) in zna ful vicevuser posted image user posted image


Ej, točno, ta je res ful hud. user posted image user posted image user posted image user posted image

No, daj, vprašaj še jutri možeka...user posted image

_____________________________



(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iščem govor snahe za taščo
31.8.2009 22:33:36   
enea
Bom, bom, veš da, pa se ti javim enkrat proti večeru, mogoče enkrat po devetiuser posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Iščem govor snahe za taščo
31.8.2009 22:40:16   
pety78
Super, kadarkoli, saj se ne mudi tako. Mamo še 14 dni do dekliščine. user posted image

_____________________________



(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Iščem govor snahe za taščo
1.9.2009 21:59:33   
enea
Čao, javljam se na raport!
Oni vic od včeraj mu manjka en stavek: tam kjer snaha rukne en šnops,
"zjutraj ko vstanem spijem skodelico kave, se umijem, in si ruto zavežem spredaj ,če sem dobre volje, enako naredim naslednje jutro in če sem slabe volje, si ruto zavežem zadaj, pol pa grem na delo( pač kmetija). Pa odgovori snaha, jaz zjutraj spijem kavo, pa ruknem eno žganje (štamperli ali šnops-odvisno kako vi temu rečete),grem na wc, pridem nazaj ruknem še enega in me potem en k*** briga kako imate vi zavezano ruto!!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Iščem govor snahe za taščo
1.9.2009 22:02:00   
enea
Pa še enega( je moj mož doma):
Kako reče nevesta ko pelje taščo na morje?
Jaz sem svojo dolžnost opravila, sedaj pa naj še morski pes svojo!!user posted image user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Iščem govor snahe za taščo
2.9.2009 7:16:56   
mojamura
jaz tudi vem enega sicer ni od tašče....je pa kar primeren za dekliščino

Se 2 poročita 2 pa jo on nese čez prag hiše in jo fu*kne na tla pa pravi: 'Če sem doma ali ne, me morajo draga žena tu na pragu zmeraj čakati topli copati!'
Jo dvigne in nese v kuhinjo, jo fu*kne na tla in pravi: 'Če sem doma ali ne, me draga žena, tukaj mora zmeraj čakati topel obrok!'

Zvečer ko prideta v spalnico pa reče žena možu: 'Če boš doma ali ne, dragi mož, se bo na tej postelji toplo vsak dan je*balo'!

< Sporočilo je popravil mojamura -- 2.9.2009 7:17:58 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Iščem govor snahe za taščo
2.9.2009 8:56:42   
enea
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
fulll dober

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Iščem govor snahe za taščo
2.9.2009 16:14:59   
hmm...
Svetovno.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?