|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pregled po ss ; ))
8.9.2009 8:03:36   
Anonimen
Tako temeljitega pregleda pa še ne....evo po ss v 6 tednu pred 6 tedni sem imela danes pregled pri moji ginekologinji. user posted image  še nisem dobila....zgledalo je pa tako

Pregledala me je tako kot ponavadi mal pretipala in rekla....ja zdej so dve možnosti, kar vidim je ali boš dobila v roku enega tedna menstruacijo al pa si noseča. ( a imam še kakšno drugo možnost)...Pol mi je rekla da naj še en teden ne delam testa, naj počakam da me ne bo zmedlo.....hmmmm......ne vem al naj se smejem al kaj......
pričakovala sem da mi bo nardila ultrazvok, pogledala če je vse ok, da nimam kake pregrade al kaj...no da skrajšam pregled je trajal 5 minut, njen zaključek je bil da je vse ok, ko sem ji omenila da če bo preverila z ultrazvokom če se je vse sčistilo je rekla, da če se ne bi bi itak imela težave - krvavenja in to. Od mene se je poslovila rekoč....če čez en teden ne dobiš menstruacije naredi test, pol se slišiva za naprej.....user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pregled po ss ; ))
8.9.2009 10:55:52   
Rakica_80
Če nimaš nobenih problemov, je to vredu, možno da ti user posted image zaostaja zaradi splava.
Kot ti je rekla, počakaj še malo pa boš videla na čem si.
Srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pregled po ss ; ))
8.9.2009 12:34:56   
Teni_
Moja je glede tega super. Sem imela pregled ene 3 tedne po ss, ker sem pač bila takrat naročena. Naredla mi je UZ in me ponovno naročila še za konec tega meseca, da pregledava, če bi bile kakšne pregrade. Sicer je rekla, da verjetno ne, ker sem imela prej dve nosečnosti bp, ampak vseeno. In mi je fajn, da raje preveri.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pregled po ss ; ))
8.9.2009 14:09:34   
Najaa
Meni je po abraziji G na prvem pregledu naredila UZ in pregledala. Čudno, to bi pa res lahko vsaki naredil, no.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?