|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 10:33:00   
anchy_
Eno vprašanje, danes sem bila na razgovoru za službo in me zanima, kako se vam zdi kar se tiče trajanja razgovora - je bolje hitro opraviti razgovor ali da traja dlje časa?

Ker mi je rekla, da sem itak tako prošnjo napisala, da je full zvedla o meni, naj sam še na kratko povem mal o sebi in delovnih izkušnjah, in potem sva se pogovorili še o ostalem, kratko in jedrnato, pač po mojem mnenju kar je bistveno brez nekega olepševanja ipd.

S tem da je bila pred mano še ena tam in sta full dlje govorili, če se ne motim.

Kaj mislite torej, kdo ima več možnosti, jaz ali ona? Je pa dejstvo, da je za to delovno mesto zelo pomemben zunanji videz oziroma urejenost, kar pomeni, da v tem primeru imam več možnosti (pa ne to vzet kot narcisistično, ker ni, ampak zgolj po zunanjem videzu oziroma izboru oblačil sodim user posted image ). V ponedeljek pa izvem, ali se je odločila zame. Tako da držite pesti zame user posted image

Gre pa za mojo prvo redno zaposlitev.



_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 10:37:41   
matejchy
Držim pesti, da ti uspe dobit službo.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 10:39:17   
Volga
Jaz pa, da oni drugi.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 10:40:31   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz pa, da oni drugi.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 10:40:57   
anchy_
Hvala, matejchy user posted image

_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 10:41:22   
anchy_
user posted image

_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 10:42:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: anchy_

user posted image


Ne vem, mogoče se bo potem revica lahko bolj uredila in upedenala, ko bo prišla do denarja.

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 10:42:28   
anchy_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz pa, da oni drugi.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala!!!!


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 10:42:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: anchy_

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz pa, da oni drugi.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala!!!!





Prosim.

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 10:44:51   
anchy_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: anchy_

user posted image


Ne vem, mogoče se bo potem revica lahko bolj uredila in upedenala, ko bo prišla do denarja.



to je blo mišljeno ne kot slabo ampak zgolj omemba, ker je delovno mesto tako, da je zunanji videz žal zelo pomemben, kar načeloma tudi meni ni všeč, ker sem mnenja, da je človeka potrebno ocenjevati na podlagi njega samega in osebnosti in ne na subjektivni podlagi videza.


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 10:58:56   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz pa, da oni drugi.


user posted image user posted image user posted image

Ancy, jaz bi si ziher  razlagala tako, da me je na hitro odpravila, ker nisem bila dovolj zanimiva, za zaposlitev.

Drugače pa držim pesti, da jo dobišuser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 14:54:06   
Gordana-3
IZVIRNO SPOROČILO: anchy_

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: anchy_

user posted image


Ne vem, mogoče se bo potem revica lahko bolj uredila in upedenala, ko bo prišla do denarja.



to je blo mišljeno ne kot slabo ampak zgolj omemba, ker je delovno mesto tako, da je zunanji videz žal zelo pomemben, kar načeloma tudi meni ni všeč, ker sem mnenja, da je človeka potrebno ocenjevati na podlagi njega samega in osebnosti in ne na subjektivni podlagi videza.



omemba, japajade ...
že to dovolj pove, komu bi ti dala službo, če bi morala izbirati.

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 15:08:19   
temboli1
Hoj, anchy,

mene pa res zanima , če lahko poveš, kakšno delovno mesto je to, da je zunanji videz zelo pomemben ?

hvala

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 15:18:34   
*alja*
Držim pesti da ti uspe.

Res me pa zanima kaj je oni manjkalo, oziroma kako je bila oblečena da si lahko to rekla?


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 15:18:52   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: temboli1

Hoj, anchy,

mene pa res zanima , če lahko poveš, kakšno delovno mesto je to, da je zunanji videz zelo pomemben ?

hvala


Mene tudi zanima, resno.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
28.8.2009 15:21:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 15:23:05   
Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: anchy_

Eno vprašanje, danes sem bila na razgovoru za službo in me zanima, kako se vam zdi kar se tiče trajanja razgovora - je bolje hitro opraviti razgovor ali da traja dlje časa?

Ker mi je rekla, da sem itak tako prošnjo napisala, da je full zvedla o meni, naj sam še na kratko povem mal o sebi in delovnih izkušnjah, in potem sva se pogovorili še o ostalem, kratko in jedrnato, pač po mojem mnenju kar je bistveno brez nekega olepševanja ipd.

S tem da je bila pred mano še ena tam in sta full dlje govorili, če se ne motim.

Kaj mislite torej, kdo ima več možnosti, jaz ali ona? Je pa dejstvo, da je za to delovno mesto zelo pomemben zunanji videz oziroma urejenost, kar pomeni, da v tem primeru imam več možnosti (pa ne to vzet kot narcisistično, ker ni, ampak zgolj po zunanjem videzu oziroma izboru oblačil sodim user posted image ). V ponedeljek pa izvem, ali se je odločila zame. Tako da držite pesti zame user posted image

Gre pa za mojo prvo redno zaposlitev.



Iskreno povedano bi rekla, da je tista pred tabo bolj zanimiva, če je bila dlje na razgovoru. Izhajam po lastnih izkušnjah. Pa nisem bila v nekih dragih cotah, ker si jih nisem mogla privoščit.

Vso srečo!

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 15:25:01   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: temboli1

Hoj, anchy,

mene pa res zanima , če lahko poveš, kakšno delovno mesto je to, da je zunanji videz zelo pomemben ?

hvala


Mene tudi zanima, resno.



user posted image

ne vem... sam ugibam user posted image


Že možno.
Pa ti veš, kako se napiše boljša prošnja za takšno delovno mesto?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 17:36:46   
ninataja
Po mojih izkušnjah je to zelo težko reči. Važna je vsebina razgovora, kot pa dolžina. Mislim da ni ravno super razgovor ki traja 30 min, od tega pa 20 min kritiziraš prejšnjo službo, 5min razpravljaš o vremenu in se v 5 min opišeš. user posted image


_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 17:39:12   
anchy_
ok, zdj ne vem al se jaz narobe izražam al pa ve ne znate brati!! user posted image

nisem rekla da je bila sabo ali grdo oblečena, niti najmanj ne, punca je zgledala čist ok, napisala sem, da je za to delo (gre za delo, kjer si konstantno v stiku z ljudmi in je pač pomembno da si urejen)
pomemben zunanji videz oziroma urejenost - in sem bla jst mal bolj upedenana, in to je vse kar sem rekla, nikjer ni omenjeno, da je bila ona grdo oblečena ali pa kakorkoli že. Zgledala je čist ok, zgolj moj izbor oblačil je bil pač po mojem mnenju (kar sem tudi v svojem postu omenila-da gre za zgolj moje mnenje morda) malce bolj izbran - nisem bla ne drago ne ne vem kako oblečena, čist enostavno, vendar usklajeno. In to je to.

Gordana-3, k si lahk še enkrat prebereš, kaj sem jaz napisala, ko me že citiraš, da lahko vsaj prav prebereš: namreč napisala sem "kar načeloma tudi meni ni všeč, ker sem mnenja, da je človeka potrebno ocenjevati na podlagi njega samega in osebnosti in ne na subjektivni podlagi videza". Kar pomeni, da pri meni prednost dobi človek zaradi njega samega, mi ni važn kako zgleda!!


Aja, pa še napisala sem, da se mi je zgolj zdelo, da je imela ona dlje časa razgovor, saj ko sva me čvekali mi je minilo zelo hitro, prej ko sem čakala da vpridem na vrsto, mi je pa čas tekel zelo počasi. Če sedaj pogledam časovno, se mi ne zdi več, da je bila ona dlje. Sicer pa to samo sklepam.

Pika Zoja, imam kar nekaj iskušenj s pisanjem prošenj, saj se izobražujem v tej smeri, da le-to moram znati, ni bla pa po mojem mnenju nič posebnega, pač navedba dejstev o meni, moji izobrazbi ter o delovnih izkušnjah. Jedernato in brez olepšav. Povedala sem pa skoraj vse o sebi s to prošnjo.


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 17:41:58   
anchy_
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

Po mojih izkušnjah je to zelo težko reči. Važna je vsebina razgovora, kot pa dolžina. Mislim da ni ravno super razgovor ki traja 30 min, od tega pa 20 min kritiziraš prejšnjo službo, 5min razpravljaš o vremenu in se v 5 min opišeš. user posted image



no, vsaj ena ki je odgovorila na moje vprašanje user posted image
ja, jaz tudi upam da je tako, sem podobnega mnenja user posted image  

_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 17:49:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

Po mojih izkušnjah je to zelo težko reči. Važna je vsebina razgovora, kot pa dolžina. Mislim da ni ravno super razgovor ki traja 30 min, od tega pa 20 min kritiziraš prejšnjo službo, 5min razpravljaš o vremenu in se v 5 min opišeš. user posted image



Se podpisem.

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
28.8.2009 19:48:15   
tasa_m
Vso srečo, upam da dobiš službo!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
29.8.2009 7:12:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: anchy_

ok, zdj ne vem al se jaz narobe izražam al pa ve ne znate brati!! user posted image

nisem rekla da je bila sabo ali grdo oblečena, niti najmanj ne, punca je zgledala čist ok, napisala sem, da je za to delo (gre za delo, kjer si konstantno v stiku z ljudmi in je pač pomembno da si urejen)
pomemben zunanji videz oziroma urejenost - in sem bla jst mal bolj upedenana, in to je vse kar sem rekla, nikjer ni omenjeno, da je bila ona grdo oblečena ali pa kakorkoli že. Zgledala je čist ok, zgolj moj izbor oblačil je bil pač po mojem mnenju (kar sem tudi v svojem postu omenila-da gre za zgolj moje mnenje morda) malce bolj izbran - nisem bla ne drago ne ne vem kako oblečena, čist enostavno, vendar usklajeno. In to je to.

Gordana-3, k si lahk še enkrat prebereš, kaj sem jaz napisala, ko me že citiraš, da lahko vsaj prav prebereš: namreč napisala sem "kar načeloma tudi meni ni všeč, ker sem mnenja, da je človeka potrebno ocenjevati na podlagi njega samega in osebnosti in ne na subjektivni podlagi videza". Kar pomeni, da pri meni prednost dobi človek zaradi njega samega, mi ni važn kako zgleda!!


Aja, pa še napisala sem, da se mi je zgolj zdelo, da je imela ona dlje časa razgovor, saj ko sva me čvekali mi je minilo zelo hitro, prej ko sem čakala da vpridem na vrsto, mi je pa čas tekel zelo počasi. Če sedaj pogledam časovno, se mi ne zdi več, da je bila ona dlje. Sicer pa to samo sklepam.

Pika Zoja, imam kar nekaj iskušenj s pisanjem prošenj, saj se izobražujem v tej smeri, da le-to moram znati, ni bla pa po mojem mnenju nič posebnega, pač navedba dejstev o meni, moji izobrazbi ter o delovnih izkušnjah. Jedernato in brez olepšav. Povedala sem pa skoraj vse o sebi s to prošnjo.



Jedrnato.

Drugače pa, peace, sister no, mogoče pa res dobiš službo.

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: razgovor za službo-kaj menite?
29.8.2009 7:26:18   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

Po mojih izkušnjah je to zelo težko reči. Važna je vsebina razgovora, kot pa dolžina. Mislim da ni ravno super razgovor ki traja 30 min, od tega pa 20 min kritiziraš prejšnjo službo, 5min razpravljaš o vremenu in se v 5 min opišeš. user posted image



Ja, samo te vsak pameten, nov delodajalec, glede na tak razgovor, še prej skensla. Jaz vseeno mislim, da ima tista druga več možnosti. Včasih tudi v hiper upedenano ne pomaga. No, pa ne vzet za slabo.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?