|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pedontolog MB - Boršnikova 79
16.9.2009 8:38:32   
majaS80
Pozdravljene,
mene pa zanima če katera mamica s svojim otrokom obiskuje pedontologa na Boršnikovi ulici v Novi vasi?  In kako ste kaj zadovoljne?
Namreč izbiram ga za mojega 1. user posted image    in se ne bi rada napačno odločila.  Ima katera kakšna priporočila ali salbe izkušnje?

Hvala za pomoč
LP

_____________________________

MajaK
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pedontolog MB - Boršnikova 79
16.9.2009 11:04:41   
mojcaziga
Tam je pedontolog-inja?? Stanujem 200m stran, pa ne da bi vedela. Vem za ortodontko. Drugače pa smo mi hodili na Vošnjakovo k dr. Borovšak-Beli in smo bili super zadovoljni.

lp

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pedontolog MB - Boršnikova 79
16.9.2009 11:15:33   
majaS80
Ja, tako sem našla na internetu, ker sem iskala nekje na tej starni Drave....
Če pa ne pozna nihče bom pa jaz tudi raje šla na Vošnjakovo user posted image

LP


_____________________________

MajaK

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pedontolog MB - Boršnikova 79
16.9.2009 12:14:22   
mojcaziga
Predno obupaš prej pokliči in povprašaj. e pa res, da nas je večina staršev iz tega dela MB vozila svoje otroke k prej omenjeni pedontologinji in smo bili vsi resnično zadovoljni z njo. Splo pa mi, ki smo bili njeno gostje 2x mesečno in mali je že pri 3 letih šel v ordinacijo sam. Pa je skoraj vedno kaj popravljala, brusila, celo pulila 2x in ni nikoli imel nobenega strahu. Začela je počasi, si pridobila zaupanje in mu potem vedno prej razložila kaj in kako bo in je šlo.

lp

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pedontolog MB - Boršnikova 79
16.9.2009 14:25:21   
majaS80
O, super, no hvala ti za nasvet....
LP

_____________________________

MajaK

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?