|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko gosto
23.9.2009 21:27:15   
PC Baby
Jutri začnem sinetu dodajat in sicer riževo kašico zvečer pred spanjem (po navodilih P), poleg polnega dojenja seveda.

Zato bi prosila da mi poveste koliko redka mora biti ta kašica: kot sadni sok, kot kremna juha, kot redek pire...??? Zanima me pa še koliko tega naj pripravim, glede na to, da bo to jedel prvič? Za 2-3 žličke ali 15-20?

Sorry če sta vprašanji butasti, ampak nimam feelinga.

A mi lahko kakšno instant riževo kašico posebej priporočite glede na vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko gosto
23.9.2009 21:31:27   
Najaa
Riževe kašice so itak vse iste, nima veze katera firma.
Za prvič mu naredi čisto malo in boš vidla, kako mu bo šlo. Pa jaz sem že od začetka z žlico dajala, nič v flašo.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko gosto
23.9.2009 21:50:36   
PC Baby
Se opravičujem, zdaj sem videla, da sem postala na narobe forum, ampak vseeno vas prosim za vaše izkušnje. Hvala! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko gosto
23.9.2009 21:52:17   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Za prvič mu naredi čisto malo in boš vidla, kako mu bo šlo. Pa jaz sem že od začetka z žlico dajala, nič v flašo.



Ampak a si čisto redko naredila? Tako, da jo bla kot malo zgoščeno mleko, ali kot redka kašica?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko gosto
23.9.2009 22:51:27   
Najaa
Ne, že od začetka delam kot kašico, ampak redko. Samo ni pa ful tekoče.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko gosto
24.9.2009 8:59:59   
PC Baby
OK, hvala.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko gosto
24.9.2009 12:06:51   
kristinaj
jaz sem dajala od milupe, samo zmešaš z vodo. najprej naredi malo za enih par žličk in naj bo gosto kot redek pire, če je preredko mu bo uhajalo iz ust, če bo pregosto ne bo mogel požirat.... boš hitro ugotovila kako vama paše.....

nič niso butasta, smo vsi imeli taka vprašanja... :=))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?