|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:04:38   
Kerensa*
Pravkar sem bila na kavi z dvema kolegicama in vnela se je zanimiva debata med nami...

Prva kolegica je trdila, da ne nemogoče, da je ženska moškemu po npr. desetih letih (lahko tudi po petih, ali pa po dvajsetih) še vedno enako spolno privlačna, kakor na začetku zveze, sploh pa, če se je njena teža v teh letih npr. malo manj kakor podvojila (ne glede na to, zakaj), če se ne ureja več tako, kakor za prve zmenke in če se je preveč vrgla v rutino "služba-stanovanje-otroci" in posledično njen moški pozna (predvidi) vsako njeno potezo. Ta prva kolegica sicer trdi, da je popolnoma možno oz. verjetno, da moški to/takšno žensko še vedno ceni, spoštuje in jo ima rad, da je pa nemogoče, da bi ga tudi (enako) spolno privlačila, ker so moški pač vizualna bitja in ker zgoraj naštete stvari, reci-piši, pač niso seksualno vznemirljive.

Druga kolegica je trdila nasprotno - da teža ženske nima nobene zveze s spolno privlačnostjo možu, saj mu je spolno privlačna že zaradi tega, ker jo ceni, spoštuje in jo ima rad. Strinjala se je s tem, da so moški vizualna bitja, a je trdila, da se z malce pomoči (npr. seksi perilo, domači striptiz ali izpolnitev določene fantazije) da spolno privlačnost ohraniti tudi, če je življenje postalo rutina, če ženska ne izgleda (več) kakor top-model in če se je njena teža podvojila.

Jaz sem poskušala biti pristranska, čeprav sem večino časa crkavala od smeha (glede na njun način komunikacije).
Po eni strani se strinjam s prvo kolegico - moški so vizualna bitja in stereotip seks-bombe je, pa če nam je prav ali ne, krepko zakoreninjen v moških možganih. Seveda ima vsak svoj okus, a ko postaviš pred moškega npr. Claudio Schiffer in Roseanne Barr, ni težko ugotoviti, za katero se bo (v resnici) odločil oz. katera ga dejansko spolno bolj privlači.
Po drugi strani pa sem se strinjala tudi z drugo kolegico - če ima moški žensko rad, ga ne bo motila njena teža (četudi podvojena), niti njegove... hmmm... erekcije ne bo oviralo dejstvo, da je žensko pozna "v nulo", kakor se temu reče. To je nenazadnje lahko marsikje tudi prednost, čeprav obstaja nevarnost rutine, ki pa dejansko ubija.

Mi je bilo prav žal, da sta morali iti v popoldansko izmeno, kajti ta debata bi se lahko nadaljevala še en lep čas.

Kaj pa ve mislite o tem? Mislite, da ste svojim partnerjem še vsaj približno enako spolno privlačne, kakor na začetku zveze, čeprav ste se (fizično) v času zveze spremenile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:07:14   
ALWAYS LARA
ne nisem, pa tut on meni ni user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:07:26   
Anonimen
jaz sem mu menda še bolj, saj so se od začetka najine zveze podvojili sam moji joškiuser posted image user posted image ( ok, trebuh tud mal, sam ne bodmo malenkostniuser posted image )

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:11:14   
higuys
"več te je , raje te mam" so njegove besede user posted image . Tako, da ja , še so iskrice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:12:38   
MAŠKA
Ne vem kaj naj tukaj napišem... če dam roko na srce, sexava bistveno manj kot sva na začetku.
O vzrokih bom razmišljala v nadaljevanju.user posted image Vem, pa da teža ne more bit kriva, ker sem v vseh letih pridobila 2-3 kg.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:12:50   
Naja31
Mislim, da nisem isto kot prej.
Ampak tudi sama sebi nisem z preveč kilogrami in špehastim trebuhom.





(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:14:50   
Sreča in ljubezen
user posted image user posted image user posted image user posted image sm se mlada,tko da mi nc ne manjka....pa se razlika v letih??? Mislim da sm mu privlacna!

_____________________________


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:15:13   
Rožica I
Definitivno.... ni enako, kot na začetku user posted image . Ampak, če se ženska dobro počuti v svoji (magari ) podvojeni teži ( in niti občasno ne teži možu, kako zelo se ji je podvojila teža user posted image ), mislim da ni težav glede morebitne odsotnosti privlačnosti.
Dejansko verjamem, da nam je nekdo lahko privlačen še po precejšnjem skupaj preživetem času (mogoče celo po (par) desetletjih )- obožujemo na njem, recimo, gubico ko se nasmehne..Ali gubo, ko nas pogleda izpod čela, ko mu namignemo, kako zelo bi zdaj... user posted image  Ali prvo (drugo, ..deseto...) sivo dlačico na prsih.
Skratka, jaz verjamem v to. In ne se (đabe) trudit zrušit mi iluzij user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:18:30   
valentinčica30
Nihče ne more rečt, da je seksualna privlačnost po 10-20 letih ista, je lahko pa ob zdravem odnosu še zmeri ognjevita in strastna, pa kot bi moja kolegica rekla dozorela.
Resnici na ljubo, prve seksualne izkušnje z partnerjem so zmeri bolj user posted image   že zaradi odkrivanja in raziskovanja eden drugega, potem pa vse pade na razumevanje, prepoznavanje in izvirnost.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:20:28   
ajataja
o ja še vedno sem mu,po 8 letih skupne zveze in , zdaj po 4 mesecih poroke sva spet na novo zaljubljena user posted image  

aja,da ne pozabim,kg  so pri meni isti kot prej kljub trem otrokom-hvala mami in ati za take gene user posted image


< Sporočilo je popravil ajataja -- 8.9.2009 14:23:15 >

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:29:03   
Anonimen
On trdi, da sem mu še vedno. Tudi znaki za to so očitni (oprijemljivi user posted image ). Ne vem pa, če se mu ni močno poslabšal vid user posted image user posted image  Ker sama sebi sem... no ja... milo rečeno imam občutek, da plapolam, kadar hodim.

(odgovor članu ajataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:29:30   
Sreča in ljubezen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 14:31:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:54:29   
*alja*
Po porodu še sama sebi nisem všeč ne da bi bila njemu user posted image user posted image

Zaradi take slike v glavi pa trpi najino spolno življenje user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:59:32   
Pat74
Pri nas je tud še bolj ali manj poporodna suša, ko se pa sprava skupi ga pa kakšen otrok zraven zasvira - o privlačnosti ni duha ne sluha, ker gre zdaj bolj za biološko potrebo, da ujameš taprav timinguser posted image .

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 14:59:46   
mika
Še vedno.....

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 15:01:59   
Anonimen
Pravi, da ja. Čeprav razen nekaj ekstra kil, ni neke spremembe. Pa nikoli nisem bila ne vem kako uštimana. Pravi, da ima rajši povprečno babo z nekaj možgani, kot pa super lepo čisto brez.user posted image Čeprav je pa po moje še vseeno dobro, če kdaj pa kdaj pocartaš njegove učke s frizuro, obleko ali pa perilom - po moje potem kil sploh ne vidi.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 15:11:47   
oka
Ker sama sebi sem... no ja... milo rečeno imam občutek, da plapolam, kadar hodim.


user posted image user posted image Kako pa to zgleda?

A če sem mu privlačna? Sem ja, razen ob kakih jutrih, ko je on tečen kot driska jaz pa imam videz skrokane, da ne rečem kaj. Takrat sva en drugemu vse kaj drugega kot privlačna.

< Sporočilo je popravil oka -- 8.9.2009 15:12:13 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 15:13:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

On trdi, da sem mu še vedno. Tudi znaki za to so očitni (oprijemljivi user posted image ). Ne vem pa, če se mu ni močno poslabšal vid user posted image user posted image  Ker sama sebi sem... no ja... milo rečeno imam občutek, da plapolam, kadar hodim.

Ha ha ha,sej tud jaz plapolam,ko hodimuser posted image .Moj pa včasih v hecu reče(upam,da res v hecuuser posted image ),da sem samo rahlo zaokrožena.Moj ma pač rad,da neki orng zagrab.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 15:27:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 15:33:59   
ronja
Hehe, so vizualni, ja, tudi vizualni - če bi bili pa samo vizualni, potem slepci ne bi nič seksali, kar seveda ne držiuser posted image . Kot ti se z vsako malo strinjam, vendar če moram zbrat samo eno, kako je pri nama, bi rekla, da sem mu še kar všeč, sodeč po vedenju oz. dokazihuser posted image .

Kar se kil tiče so take kot takrat, ko sva se spoznala in ko sva začela hodit in če bi bilo po njegovo, bi mi še kakšno gor navesil (mi je lih včeraj rekel, da bi me bilo treba malo poredit - res me pa ni glih ful skup - 53kg). Kot je napisala ulla, podvojili so se samo joški, odkar dojimuser posted image . Zaradi tega se pa nič ne pritožujeuser posted image .
Prav posebej urejena nikoli nisem bila, niti ni on nikoli na take palil. Njemu so hvalabogu dejansko všeč punce v trenirkahuser posted image user posted image user posted image .
Kar se seksa tiče, je za moje pojme zdaj boljši kot na začetku.
Kar se privlačnosti tiče, pa ne vem, kako je pri njem, ker je podobno kot pri metulju - malidve poskrbita, da so priložnosti tako redke, da lubi pravi, da mora mislit na svega i svašta, da mu ne bi bila preveč všeč in se včasih počuti ko kak najstnikuser posted image . tak da - ob primerno živahnih otrocih se to očitno dauser posted image .

< Sporočilo je popravil ronja -- 8.9.2009 15:38:08 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 15:36:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

On trdi, da sem mu še vedno. Tudi znaki za to so očitni (oprijemljivi user posted image ). Ne vem pa, če se mu ni močno poslabšal vid user posted image user posted image  Ker sama sebi sem... no ja... milo rečeno imam občutek, da plapolam, kadar hodim.


podpis user posted image

on bi mene še vedno petkrat na dan user posted image  jaz pa se sprašujem, če bo našel luknjo med mojim špehom user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 16:44:38   
bskrle
Ravnokar je nekaj hodil okoli mene... tako,da je odg. Da


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 16:50:23   
arabela*
Vem da sem mu,ker mi to po 15 letih izkazuje.Ne samo privlačna,nor je za mano.
On je meni še vedno,vendar.....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mislite, da ste jim še privlačne?
8.9.2009 16:55:03   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Po drugi strani pa sem se strinjala tudi z drugo kolegico - če ima moški žensko rad, ga ne bo motila njena teža (četudi podvojena), niti njegove... hmmm... erekcije ne bo oviralo dejstvo, da je žensko pozna "v nulo", kakor se temu reče. To je nenazadnje lahko marsikje tudi prednost, čeprav obstaja nevarnost rutine, ki pa dejansko ubija.




rad imeti in spolno privlačiti ni isti pojem.Je veliko žensk,ki se v dolgoletni zvezi zapustijo,oz.kako bi izrazila,se jim nesmiselno zdi urejat,ker že itak imajo moškega.In ravno to je tisto,zaradi česar velika večina moških pogleda drugam.Ceniti,imeti rad,spoštovati,pogrešati; vse to je ko si z nekom itak že samo po sebi umevno.....nastane pa problem ko enkrat ni več tiste prave spolne privlačnosti,ki pa je za moje pojme zelo pomembna.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?