|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septemberke a kaj dogaja?
9.6.2005 12:46:55   
Dadi
vašim malčkom tam v bušijih? Se dobro počutite?....Jaz sem kar ok, odštevam še tiste 3 mesece...češrav si želim da bi kar zdaj rodila k mam že tak trebuh....skoraj do kolen:)- Meni paše jest ogromnoooooooo sadja... Ne morem verjet kakšne količine zginevajo s krožnika...od melon, jagod, breskev, jabolk..tak apetit je samo kar se sadja tiče. Drugače me sploh druge stvari ne ganejo. Zanima me a boste šli kaj na morje? Kakšne kopalke nameravate imeti?...Jaz nimam pojma, kakšne so najboljše:enodelne, dvodelne??
Sicer pa me daje še ena stvar...zbrati moram ime za punčko če bo slučajno v drugo tudi punčka.....pa pojma nimam kakšno ime naj izberem.(moj:love: je zadolžen za fantka) Pol se pa mal tolažim da bo tako ali tako fantek.:)-

Oglaste se kej...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Septemberke a kaj dogaja?
9.6.2005 12:58:47   
pety78
Ojla!

Moj :modri: je pa pravi brcek. Joj, kak je to lep občutek. :bravo:
Tudi jaz sem čist nora na sadje. Marelice, lubenice, jabolka, ....Mater, si mi luše naredila. Komaj čakam, da bo konec službe. ;)
No, poleg sadja mi pa takooooo paše čokolada!:)-
Skoraj vsak dan jo zmažem. Se bo na kilah poznalo. :)
Pa kaj me briga, bomo že pol dol spravljali.
Na morje pa se bova odpravila nekje konec meseca. Takoj, ko se bo vreme zrihtalo. Nimava nič rezervirano,ampak se bova kar peljala dol in si en apartma poiskala tam, kjer nama bo všeč. V bližino Makarske. :bravo:
Kopalke bom pa jaz mela kar dvodelne.

Glede imena pa tako. Meni je za punčko všeč Zoja ali pa Lana. Ampak že veva, da bo fantič in bo verjetno Vid. 9nebesa

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Septemberke a kaj dogaja?
9.6.2005 13:04:36   
Čiračara
En lep pozdravček še od mene:)...
Moja pupa je tudi ena prava fuzbalerka, najbolj me zbrca zjutraj in pa zvečer.Tud jaz komaj čakam, da grem v porodniško. Včasih se zalotim, da med službo z mislimi čisto "zalutam":)-....Dopust? Letos le 3-5 dni v začetku julija :(. Kopalke pa definitivno dvodelne.
Ufff lepo bi bilo če bi meni pasalo le sadje:)-:)-:)-. Ampak jaz pojem vse kar vidim.
Najina puža bo verjetno Zala ali pa Ema.

Lp vsem:rozica:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Septemberke a kaj dogaja?
9.6.2005 13:05:06   
KiSsMyAsS
Wiiiiii, moj pikec :modri: tut veselo brca, najbolj pa ko hoce mami spat :zaspan:, pol pa veselo sodeluje z atijem :)- Smo pa na 65kg in pridno rastemo :bravo: Na morje pa letos nebomo nc sli, je treba po nakupih za pikico pa mal sparat :hudicek: Drugac pa za puncko mi je lepo ime Lea, sam mi bomo meli Lukca :love:

Drzte se in pazte na pikice :zajcek:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Septemberke a kaj dogaja?
9.6.2005 13:24:07   
bebika
Ojla! Tud jest sem velika ljubiteljica sadja, že od zmeraj. Sedaj pa mi paše vse po vrsti.
Glede morja, bomo mi letos tudi doma. Moje misli so usmerjene samo v to, da bi bil čimprej september, ko ostanem doma in da grem po trgovinah, za našega sončka :duda: . Bomo šli drugo leto na morje.
Kar se imen tiče, je meni za punčko všeč Sara, za fantka pa Aljaž - še ne vemo kaj bo.

lp

Pazite na svoje bušije in :duda:, ki so notri

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Septemberke a kaj dogaja?
9.6.2005 13:36:16   
TVN
Pozdravljava midve z Niko (tako bo ime najini punčici). Brcava. Včeraj je bil pravi fuzbalerski dan, danes je malce bolj mir.

Meni paše vse - od sadja najbolj belo grozdje, sicer pa sladoled, palačinke, čokolada (Milka s smetano, mljask!), hamburgerji, pizza, špinača, pire krompir, mah, da ne naštejem kar vsega po vrsti!

Kg so tam nekje na + 8.

Kopalke sem ravno včeraj gledala v Emporiumu oz. Mothercare. Obvezno enodelne. A imajo še kje v Lj. kakšno dobro izbiro?

Še 4 tedne in končamo s službo. Potem pa nakupi, nakupi!

Vse dobro!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Septemberke a kaj dogaja?
9.6.2005 14:20:15   
ninocka
jst sem lihkar s tržince in sem je skor 1/2 pokupla...pa kok je vse sadje dišalo...mljack...

pa razne solatke bi skoz jedla...šobske, pa tunine, pa jajčne...

v resnici se pa bašem s bureki, pa krofi, pa hotdogi...:)

v torek sem mela pregled, ales OK, poslušal smo srčka, zdravnica mi je predpisala edino magnezijeve tablete proti krčem in priporočla žrebičkovo meso (zaradi železa)...

:modri: pridno brca, na ure, na srečo me ponoči pusti spat :) ... upam, da bo s takim ritmom nadlajeval tud po rojstvu...

drugač pa dobesedno odštevam dneve do zadnjega dneva v službi (trenutno pridem v službo še 12x :bravo:)

čakajo me še nakupi, ampak čakam najprej da zrihtamo otroško sobo, da lahko dobim robo od svakinje in sestrične, pregledam, zreduciram in potem nakupim kar mi manjka...

lepo se mejte septemberčice (in seveda vse ostale),

:rozica:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Septemberke a kaj dogaja?
9.6.2005 14:32:02   
Dadi
Punce frajn je slišat da ste ok....p'a da so malčki glih taki razgrajači ko moj/a....sploh kadar gremo spat a ne?....:)-

Držte se, tiste ki delate(sej v bistvu vse nekaj delamo) pa veselo odštevanje do dopusta.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Septemberke a kaj dogaja?
9.6.2005 14:47:01   
pety78
Jaz pa pridem v službo še samo 10x.
:bravo::bravo::bravo:

KAAAAAJ, sam tolikokrat še? Ojej....:)-:)-:)-

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Septemberke a kaj dogaja?
9.6.2005 17:00:42   
Mojček
Živjo!

Dogaja, dogaja,...! Brcamo, kakšen dan malo bolj, kakšnega manj! Začela sva hoditi v Šolo za starše in morem reč, da bi tudi sama rada že rodila. Ne veva kaj nama bo štorklja prinesla, zato je vse skupaj toliko bolj zanimivo in napeto.:darilo: Malo nas je pa tudi strah.
Zelo rada jem, še posebno čokolado in pa trenutno češnje. Komaj čakam, da bo malo več domačega sadja. Drugače pa še banane in jabolka ter jagode. Pridobili smo 10kg in smo v 26t. Upam, da bo šlo še sam malo gor, a kaj ko se tako težko zadržujem s hrano. Danes sem postala lačna ob 4h zjutraj in nisem mogla zaspati. Groza! :zmeden:
Sončimo pa se kar v dvodelnih kopalkah, da pridobimo mal vitamina D še skozi bušija. Ha, ha!

Lep pozdrav vsem in pa čim lažjo nošnjo trebuščkov.:sloncek:

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Septemberke a kaj dogaja?
9.6.2005 18:32:56   
teta beta
Čao!

Tudi naš :duda: veselo brca, no, danes je malo bolj miren, kdove zakaj. V ponedeljek imam spet pregled, v sredo pa nato začneva s šolo za starše.
Za morje se še nisva odločila. V bistvu je tako, da ima moja teta vikend in bojo cel julij dol, ampak mi sploh ni za it k njim, ker vem, da mi bo pamet solila, kaj lahko in česa ne smem in kako je ona in kako je treba to in kako je treba ono... poleg tega ima moj dopust šele zadnji teden v juliju in prvi v avgustu, men pa ni za it brez njega. Rada bi šla kampirat, ampak ne vem, kako bo to konec julija zame izvedljivo.
Počasi si moram naredit seznam in začet kljukat,kaj že imam in kaj še manjka. O imenih pa raje ne bi... sem že rekla, da bo veliko, če bova do novega leta, kaj izbrala. :zmeden2:

Aja, še kopalke: dobila sem od ene enodelne od La Vie, jih še sicer nisem sprobala, upam, da bojo, drugače pa tudi stare dvodelne. Mislim, da imajo dovolj nizek pas, jih tudi še moram preizkusit.

lp!!!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Septemberke a kaj dogaja?
10.6.2005 8:03:38   
KSS
Pozdrav še od mene!

Tudi pri nas veselo brcamo najbolj zvečer ko se pripravljam na spanje.Drugače vse ok razen bolečega križa in nočnih krčev v nogah no sedaj manj odkar pijem magnezijeve tablete.
Dopust začnem v ponedeljek.V torek gremo na morje vreme pa tako:hudicek: ne vem kaj naj spakiram al bunde al kopalke.Kopalke imam enodelne nosečniške in to dvojne (seveda če jih bom sploh lako uporabila).Upam da se vreme poboljša.:)
Tudi jaz še potem delam 15 dni:bravo:

Lep pozdrav!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?