|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maxi-cosi/poletna prevleka
10.6.2005 19:22:15   
lin
Vse tiste ki imate avto sedež znamke maxi cosi priori xp in imate poletno prevleko(original)me zanima kako ste zadovoljne z njo?A se lepo prilega sedežu?Jaz sem namreč kupla eno od Kris katera naj bi bila univerzalna pa nepaše glih gor,no za prvo silo ma ni to to,tako da jo bom dala na uni rezervni avtosedež,katerega sem dobila že rabljenega in razmišljam da bi kr na sončku naročila tisto od Maxi-cosi.Kaj pravite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Maxi-cosi/poletna prevleka
10.6.2005 19:38:39   
Tinna
Lin mi smo zelo zadovoljni z njo.:bravo::bravo: Kupili smo temno modro pri Sončku (kar neki cenejše kot v BC) in jo dobili res v enem dnevu...skoraj neverjetno saj torbo čakamo pa že več kot dva meseca. Na avtosedež se popolnoma prilega in fanj je ker ti pasov ni treba ven dajat ampak je tisti del na ježka ... če razumeš kaj sem hotla ti povedat..drgač boš pa itak vidla jutri, da je res fanj. :)-:)-

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Maxi-cosi/poletna prevleka
10.6.2005 21:34:59   
al1*
Mi imamo belo, frotirasto. Kupili smo jo v BC, so jih imeli na zalogi. Mi jo damo gor čez poletje. Naš sedež je temnomoder in se sicer precej segreje, bela prevleka pa ne. se mi zdi, da mu je tudi bolj prijetno v vročini na frotirju. Prevleko peremo v pralnem stroju. Imamo jo že četrto sezono in je še vedno lepa, tudi ježki se še vedno lepo zapenjajo.V glavnem - priporočam.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Maxi-cosi/poletna prevleka
11.6.2005 13:44:53   
Žirafca Helena1
kolk je pa stala?
:miska:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Maxi-cosi/poletna prevleka
11.6.2005 20:56:18   
al1*
V sončkovi spletni trgovini stane 5.900 sit.

LP

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Maxi-cosi/poletna prevleka
11.6.2005 22:14:31   
Tinna
Danes sem vidla tudi v BC stane 5.900 SIT. A verjetno samo v juniju, ko imajo popuste na Quinny in Maxi Cosi.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Maxi-cosi/poletna prevleka
11.6.2005 22:16:12   
Mina1
Mi jo imamo, temnomodro za Priorija. Takrat smo dali v BC skoraj 9.000:(

pa-pa Mina1

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?