|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje v šotoru
10.6.2005 9:21:09   
viv_
Za tite, ki ste bile z otroci v šotoru, koliko so bili stari ko ste prvič spali v šotoru in kako se je obneslo?

Poleti gremo s šotorom na Sicilijo, pa me je mal začelo skrbet, da se ne bo zjutri zbudila, odprla fršlusa in odtavala kam ven....

LP in hvala!

viv
Neposredna povezava do sporočila: 1
   spanje v šotoru
10.6.2005 9:23:31   
Pilar
Joj, sory takoj, ker tole ne bo odgovor na tvoje vprašanje....bolj me zanima, če si kdaj že bila na Siciliji...jst bi šla ful, pa je moj čisto gluh za takke stvari....

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   spanje v šotoru
10.6.2005 9:24:29   
Magi*
viv, kaj pa če na fršlus namontirate ključavnico (žabco)?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   spanje v šotoru
10.6.2005 9:26:18   
viv_
Pilar ne, zdaj gremo prvič... Z mojim sva prepotovala Italijo, na Siciliji pa nisva bila... Smo si pa vzeli na izi, 3 tedne, tako da se bo dalo še kaj pogledat, ker z otrokom ne moreš imet takega tempa kot sam. Gremo pa z avto dol, tako da bomo "mobilni".

Magi* - dobra ideja - sem že razmišljala v tej semir.

lp

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   spanje v šotoru
10.6.2005 9:33:09   
Anonimen
ja, sam če se bo Mirna odločila in se naslonila na šotor, se boste vsi trije podrli, al kako?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   spanje v šotoru
10.6.2005 9:34:58   
viv_
Meta. ne :) hujš je če se ati odloči in nasloni na šotor, pol se bomo pa res podrli :)-:)-:)-


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   spanje v šotoru
10.6.2005 10:01:41   
JASNA D
Mi smo bili lani v šotoru z 11-mesečnikom, pa glede tega, da bi nam ušel ali pa se naslanjal na šotor, nismo imeli nobenega problema. Tvoja je pa malo starejša in težko rečem. Pa že zna odpirati zadrge? mOJ FANTIČ SE SICER NEKAJ TRUDI, AMPAK MU NE RATA. Ups...

V glavnem - glede navedenega ni bilo težav, nas je pa dve noči pralo kot za stavo, tako da smo imeli vodo v šotoru....

LP, Jasna

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   spanje v šotoru
10.6.2005 10:21:40   
afrika
Sicilija je zakon:bravo: - za moje oči in dušo nepozabno potovanje. Sem bila že 2x (in še bomo šli)...in obakrat nama je bilo malo žal, da nisva bila z avtom...pa sva pol napako popravila, ko sva prevozila celo Korziko. Oboje toplo priporočam!!!

Lepo siciljevanje želim:)!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   spanje v šotoru
10.6.2005 10:21:57   
Anonimen
postavte šotor na vrtu pa en dan kampirejte doma, da boste vidl kako ji bo všeč :)
lp, lara

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   spanje v šotoru
10.6.2005 11:18:14   
ajat
CIAO
Nimam še otrok, tako, da ti povem lahko samo, kaj se je zgodilo z mano ko sem bla stara nekje 6-7 mesecev.

Z mojimi smo bli na dopustu in so me nesli počivat, nakar smo vsi trije zaspali.
Ko so se zbudili so me iskali in ker me nijer ni bilo v šotori pred šotorom, so valda nardili paniko in strahin vse, pa so me najdli polno iglic (od drevesa) jaz pa sem se smejala in se plazila dalje.

Tako da kjlučavnica ni tkao slaba ideja ;)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   spanje v šotoru
10.6.2005 12:21:36   
soseda
he, he sem se nasmejala odgovorom.
No ko sem bila še mlajša smo šli s staršem kampirat in vzeli :kuza: s sabo. In ker je rada uhajala smo jo dali na pašček. Seveda pri Mirni to ne bo vžgalo:)-:)-:)-
Sicer pa žabica, ali vsaj vrvica s katero bi zavezala zadrgo ni slaba ideja. Pa mogoče še kak zvonček, da ko bo začela šariti tam okoli, te bo zvonček opozoril na to.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   spanje v šotoru
10.6.2005 19:15:04   
Mojca20
Viv, veš da si mi dala mislit. Na to niti nisem pomislila. Mi letos sicer še ne bomo kampirali, imamo 1-letno pavzo, ampak drugo leto pa že sigurno! Hm, ali pa če si ga s cvirnom na palec privežeš:)-:)-:)-

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?