|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobra masaza v Lj
7.10.2009 15:21:56   
Ayo
Mi lahko prosim kdo svetuje kam na dobro masazo (celega telesa oz. hrbta) v Lj?
Rada imam, da je masaza orenk, mocna...in da ni to neko bozanje.
Sem navdusena zelo tudi nad tajsko masazo...samo do zdaj so me tudi te tukaj v Evropi samo bolj ali manj "bozale"...

Hvala!

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobra masaza v Lj
7.10.2009 17:25:03   
Onasiss
Je čist odvisno kako masažo bi rada..... Jaz hodim v Sense wellness center, na  tajsko....user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobra masaza v Lj
7.10.2009 19:49:57   
jakaracman
Sense.

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobra masaza v Lj
7.10.2009 20:21:52   
Dashenka
Poleg Sensa se Sunny in pa Thai na Sisenki

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobra masaza v Lj
7.10.2009 21:05:11   
yelci
V sunny-u je en ful dobr maser,ime mu je Mitja

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dobra masaza v Lj
7.10.2009 21:18:21   
Dashenka
Ja, Mitja je res zakon

(odgovor članu yelci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dobra masaza v Lj
8.10.2009 10:00:55   
Majuska
Odvisno, kakšen tip masaže imaš rada - praviš tajsko. Imam kolegico sicer v Kr, ampak je odlična maserka. Če bi šla bolj na "ne božanje" varianto, imam kolegico, ki je diplomirala na področju kitajske tradicionalne masaže in ima res ornk prijem.

Če te zanima, me kontaktiraj na ZS user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dobra masaza v Lj
8.10.2009 15:08:30   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Oimam kolegico, ki je diplomirala na področju kitajske tradicionalne masaže in ima res ornk prijem.



Tui-na? jest bi ti načelno kot ne-božanje priporočila tui-na masažo, kjer te dobesedno premlatijo po celem telesu... moja maserka si vzame dobri 2 uri, samo to je celo telo, ne samo hrbet. poskusi, jest ne grem več na drugo masažo user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dobra masaza v Lj
8.10.2009 23:16:28   
bayb77
V Sense je res dobra masaža, priporočam! Me pa mika, da bi tam poiskusila še kozmetiko- nego obraza. Je katera že bila? Kakšne kozmetičarke imajo in ali mi katero priporočate?

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dobra masaza v Lj
9.10.2009 9:11:18   
Ayo

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Oimam kolegico, ki je diplomirala na področju kitajske tradicionalne masaže in ima res ornk prijem.



Tui-na? jest bi ti načelno kot ne-božanje priporočila tui-na masažo, kjer te dobesedno premlatijo po celem telesu... moja maserka si vzame dobri 2 uri, samo to je celo telo, ne samo hrbet. poskusi, jest ne grem več na drugo masažo user posted image



Kaj to pomeni da te dobesedno premlatijo?
Felicita kje pa je ta tvoj maserka? Ok je tudi celo telo, se bolje. Sem pa 2 meseca po CR, tko da...

Hvala vsem za odgovore user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dobra masaza v Lj
9.10.2009 21:40:40   
Majuska
Ma neee user posted image

To pomeni, da pač nima prijema, s katerim bi samo nežno vtrjevala olje v kožo, ampak konkretno zgrabi mišico in jo omehča. Jaz imam recimo težave s trdim in razbolelim vratom ... mi je pasalo, da me je ornk zagrabila, tako je vsaj prišla do centra bolečine.


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dobra masaza v Lj
9.10.2009 22:02:01   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Ayo


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Oimam kolegico, ki je diplomirala na področju kitajske tradicionalne masaže in ima res ornk prijem.



Tui-na? jest bi ti načelno kot ne-božanje priporočila tui-na masažo, kjer te dobesedno premlatijo po celem telesu... moja maserka si vzame dobri 2 uri, samo to je celo telo, ne samo hrbet. poskusi, jest ne grem več na drugo masažo user posted image



Kaj to pomeni da te dobesedno premlatijo?
Felicita kje pa je ta tvoj maserka? Ok je tudi celo telo, se bolje. Sem pa 2 meseca po CR, tko da...

Hvala vsem za odgovore user posted image


u bistvu ta masaža temelji na sproščanju negativne energije skozi meridiane v telesu (al neki podobnega) - gre pač za to da se posveti maserka vsaki mišici, vključno z npr zgornjim delom vratu, lasiščem, trebuhom, prsti na rokah,... jest sem po tej masaži potem vedno nekak utrujena oz. božansko spim user posted image
zdej če si 2 meseca po porodu dvomim da si že primerna za to masažo, mene ni hotla masirat 5 mescev po operaciji, pa sem bla operirana na edinem delu ki se ga sploh ne dotakne (prsi), ker pač ni glih fajn zarad raztegovanja kože itd.

sicer je pa moja maserka moja teta, nardila je ta tečaj in vse (mislm da je poklicna prekvalifikacija al neki podobnega), samo pač dela doma na črno... ne vem če še sprejema nove stranke, lahko pa jo vprašam. aja, je pa to v domžalah.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dobra masaza v Lj
10.10.2009 17:32:43   
tastara

IZVIRNO SPOROČILO: bayb77

V Sense je res dobra masaža, priporočam! Me pa mika, da bi tam poiskusila še kozmetiko- nego obraza. Je katera že bila? Kakšne kozmetičarke imajo in ali mi katero priporočate?


Bayb, jaz pa v Sense hodim le na nego, na masazi pa nisem bila se nikoli.
Priporocam kozmeticarko Tino in pa Caritino nego.

No, zdaj ko sem noseca, bi mi kdaj pa kdaj prijala masaza hrbta, tako da, hvala za dobro idejo!

(odgovor članu bayb77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?